сборщик информации• 12 ноября 2024

какая мелочь разрушалала дружбу?

поделитесь, из-за какой мелочи вы или они разорвали связь? У кого может вновь восстанавливалась?
Шумелка Мышь• 12 ноября 2024
Зависть - как считаете, мелочь ?
СкрипяСердцем• 12 ноября 2024
Подружка не работала и стала токсичной) проблемы- платье под цвет туфлей найти не могла неделями,и задалбывала окружающих этим
тяжкаялюдина• 12 ноября 2024
Смерть собачки
Мішечок щастя• 12 ноября 2024
Людина спілкується тільки коли в неї проблеми. Коли проблеми вирішуються то починається ігнорування.
Нафіга мені гра в одні ворота?
Набридло бути жилеткою для соплі і проблем.
Сонечко• 12 ноября 2024
Зачем восстанавливать то, что оказалось разрушено ’мелочью’? Это до следующей мелочи.
Белая котичка• 12 ноября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Разве это мелочь?)
Мелочь не может разрушить дружбу
Свій варік• 12 ноября 2024
Когда-то в юности подруга прервала со мной общение,потому что парню,в которого она была безответно влюблена,понравилась я и он начал уделять мне знаки внимания. Я вообще на него не обращала внимания,но видимо гордость ее была задета. И она не слышала меня,что он мне вообще неинтересен. Прям такая обида вселенского масштаба была. Позже ее попустило.
Молчунья• 12 ноября 2024
коли порівняли смерть собаки з тим, що ледь не померла дитина і матір під час пологів. Дружба тривала більше 30-ти років. Я розумію що собака була член родини, але сказать що важкі пологи і дитина з матір´ю в реанімаціях різних то не так страшно як втрата собаки... ((
Пишна молодиця• 12 ноября 2024
Дрібниці не руйнували. Просто у всіх якось починалося своє життя, різні міста. Остання подруга поїхала два місяці тому.
Аноним_• 12 ноября 2024
Час...пішли різними шляхами, країнами, інтересами, способами життя, з´явилось інше коло спілкування.
Морковку дай• 12 ноября 2024
Дружба - поняття, що має строк. У когось все життя, у когось 20 років, у когось - одне літо.
Часто це періоди життя людини - шкільний друг, університетський.
Не треба ідеалізувати і надавати НАДвеликого значення цьому. Живіть і оточуйте себе приємними людьми і не впадайте в депресію, якщо хтось зник з оточення, буде інша людина.
Цінуйте рідних, все інше можна замінити.
Fashion4• 12 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Нафіга мені гра в одні ворота?
Это очень обидно.. была я в такой ситуации. Когда ей не нужно обсуждать проблемы, подруга обо мне забывала. Бывали и те кто больно предавал. Для меня эта очень больная тема, я ни разу не предавала подруг. Верная как собака. Но подруг у меня сейчас нет
Пуки-куки• 12 ноября 2024
Я лесбиянка, дружили с подругой в университете, потом она замуж выходила, Не позвала, думаю, я не влилась в ее гетеро мечту
Пишна молодиця• 12 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
А колись і не можна. Я не знаю як замінити своїх друзів. Вони для мене були як рідні. Триндьож про пригодовування на майданчику з матусями не цікавить. Я уже десять років лише з однією родиною була (чоловік і дружина) друзів, тепер, мабуть, без друзів взагалі.
Мона_Лиса• 12 ноября 2024
Дружба існує якщо люди мають однаковий світогляд, спільні цінності, та інтереси. І закінчується, коли це минає.
якщо до вас звертаються тільки коли потрібна допомога - то не дружба.
Відпускайте людей, з якими вас більше не пов´язує щось із перерахованого вище.