Столічна штучка• 12 ноября 2024

Лімфовузли на шиї

В сина є такі що можна прощупати, по УЗД до 10-12 мм, підщелепні чуть більші до 14-15 мм.
Якось робила УЗД коли син хворів, чи то тиждень після хвороби то вони збільшуються на кілька мм , потім зменшуються до тих розмірів що вказала вверху.
Вже була з тим питанням і в імунолога і в гематолога, і в кількох педіатрів, вони кажуть що таке буває, що в дитини їх видно і можна прощупати, бо близько до шкіри розташовані.
Просто слідкувати щоб не більшали без причини, не боліли.

Але от коли їх пробую, іноді мені здається що один чи два лв стають чуть більші ніж наприклад кілька днів тому, потім через кілька днів знов ніби такі самі.
І от коли відчуваю на дотик що вони ніби більшають починаю хвилюватись. Але навіть на інший день вони вже можуть на дотик здаватись такі як і завжди.. не буду ж ходити на УЗД чи аналізи здавати раз в місяць.
Як правильно слідкувати, би вони не більшали? І взагалі чому в сина їх так багато на шиї можна прощупати? То ж не у всіх дітей так
So_so• 12 ноября 2024
Опять? 🥺
Перша леді колгоспу• 12 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Опять? 🥺
Добрий вечір) Це в загальну гілку, сорі)
автор Столічна штучка • 12 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Опять? 🥺
Ну чому вони здаються постійно то більші то менші ?
So_so• 12 ноября 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Потому что Вы нездоровы (
Бегущаяпо• 12 ноября 2024
Давно вас не было
Бегущаяпо• 12 ноября 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Откуда ж нам знать почему вам по разному кажется. Психиатра спросите
КапитанльнаЯ• 12 ноября 2024
Вы скоро умрете, все симптомы на шее, очень жаль. Исповедуйтесь и завещание напишите, прощайтесь с семьей
Благоуханочка• 12 ноября 2024
О, добрый вечер, давно не виделись
побольшомусекретику• 12 ноября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Давно вас не было
Нет, слишком недавно
побольшомусекретику• 12 ноября 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Автор, я вам еще минимум 6 мес назад дала совет который бы избавил вас от проблем с лимфоузлами (каждый раз когда вам муляет помацать сына , вы должны бежать к мужу и щупать у него, и так каждый раз! ) Почему вы им не воспользовались? Уже б давно вылечились
Пампушечка• 12 ноября 2024
Вам надо подружиться с той что с инсультом здесь каждый день. Думаю вы найдете общий язык.
Джага-джага• 12 ноября 2024
Бедный ребёнок ( мне очень жаль вашего сына.. вы ищите страшный диагноз у ребенка? Вы бы наверное успокоились если бы он был? Почему не отстанете от сына. У меня с детства есть лимфоузел под челюстью, достаточно большой. И шейный один увеличенный. Так вот им уже больше 20ти лет!
Неначасі• 12 ноября 2024
А почему не ходить на узи каждый раз? Вам там померяют до милиметров размеры. Можете вести дневник замеров, построите кривую, с этой информацией дальше по врачам.
автор Столічна штучка • 12 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
У вас два, в нього з однієї сторони два, з іншої 5-6 можна намацати
Живчик-счастливчик• 12 ноября 2024
Ответ дляСтолічна штучка
А Вашему психиатру, что кажется?
Живчик-счастливчик• 12 ноября 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Может, клитор себе намацаете и хоть оргазм получите? Глядишь, и от детей отстанете.
Щастя-здоровля• 12 ноября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Давно вас не было
Дней пять? Или четыре?
Психоз автора не утихает в любой фазе Луны. Понятное дело, что осенью у нее еще и обострение.