На пів ставки• 12 ноября 2024
Дитина часто хворіє. Від чого залежить?
Дитина ходила в садочок .
Кожен рік на морі , гори.
Все одно часто хворіє.Цього року море серпень вересень, чудова погода , 2 тижні на морі.
Кожен рік на морі , гори.

Млинці зі смайликом• 12 ноября 2024
А море це що, запорука здоров´я, чи як?
Тоді у приморських містах діти взагалі не повинні хворіти.

На пів ставки
• 12 ноября 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
А море це що, запорука здоров´я, чи як?
Так я звуть усі .
Педіатр завжди каже море море , солона вода та сонечко.
На пів ставки
• 12 ноября 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
А море це що, запорука здоров´я, чи як?
Казали треба в садочок , колективний імунітет і тд.
Потім море
Потім чудо прививка
Срака гузиця
А толку 0
Потім море
Потім чудо прививка
Срака гузиця
А толку 0
Млинці зі смайликом• 12 ноября 2024
Змініть педіатра, якщо він вам обіцяв щось чарівне, що допоможе не хворіти ніколи.
ЯблокоРаздора• 12 ноября 2024
Ответ дляНа пів ставки
Так я звуть усі .
Автор,вы думаете,что дети- жители приморских городов и сел не болеют?
На пів ставки
• 12 ноября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Возможно не так часто

ЯблокоРаздора• 12 ноября 2024
Ответ дляНа пів ставки
Возможно не так часто
ЧБД есть везде. Закаливание и спорт здорово помогают.
АяВсёЗнаю• 12 ноября 2024
мене возили щороку на море, хворіла як і усі. але колись була епідемія грипу, закрили всю школу, весь клас захворів, я і подруга не захворіли із класу. вона на асфальті всі роки навчання.

На пів ставки
• 12 ноября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Присутствует .
Что дальше ?
ЯблокоРаздора• 12 ноября 2024
Ответ дляНа пів ставки
Присутствует .
Что дальше ?
Так не бывает, если у ребенка нет аутоиммунных нарушений.
Большинство родителей считает, что физкультура в саду- это спорт, а выйти в + 5 без перчаток- закаливание. Но это не так

На пів ставки
• 12 ноября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Плаванье , танцы , волейбол
Муууумие• 12 ноября 2024
Щось ви робите не так.
Моя дитина після того, як була на морі - 1 раз 37.5 за цілий рік.
До того з бронхітів не вилазила +запалення легень було, ангіни і т д.
На пів ставки
• 12 ноября 2024
Ответ дляМуууумие
Щось ви робите не так.
Та правда , краще нічого не робити.
Діти які ростуть як бурʼяни - здоровіші.

Муууумие• 12 ноября 2024
Ответ дляНа пів ставки
Та правда , краще нічого не робити.
За бур´яни не знаю, не мала такого досвіду
ЯблокоРаздора• 12 ноября 2024
Ответ дляНа пів ставки
Плаванье , танцы , волейбол
Смело можете убирать из этого списка танцы, они никак не помогут научить ребенка правильно дышать и реагировать на холод.
Ну а плаванье, зависит от того, сколько раз и в каком режиме

На пів ставки
• 12 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Аллергик, например. Помогает хорошо соляная комната постоянно (подсушивает отечность в дых путях, не так цепляются инфекции туда).
Аллергий нету.
В шахту соляную тоже ходила , давно .
Муууумие• 12 ноября 2024
Ответ дляНа пів ставки
Та правда , краще нічого не робити.
Я вам так скажу, моя вже школярка - тільки рюкзак перевіряю і як одягнена (чи по погоді).
Як тільки починала вчити з нею уроки, точніше контролювати - вона одразу хвора.
Десь вас ’забагато’ для дитини.
На пів ставки
• 12 ноября 2024
Ответ дляМуууумие
Десь вас ’забагато’ для дитини.
Я на роботі до 6 вечора.
Бабуся водить її.
Вона активна і сидить вдома це не для неї.
Бабуся водить її.
Муууумие• 12 ноября 2024
Ответ дляНа пів ставки
Я на роботі до 6 вечора.
Бабуся водить її.
Що означає ’вона активна і сидить вдома’?
Кинг-Конгша• 12 ноября 2024
У мого малого імунітет падав від скупчення дітей. Він увесь час приходив і жалівся, що йому дуже голосно навкруги, дуже багато всих. Дитина емоційно виснажувалась. Давала заспокійливі, в садочок водила тільки на пів дня. Коли в школу пішов, то після школи просто лягав полежати, мультик подивитись, чи книжечку почитати. Десь після 5го класу перестав так втомлюватись і перестав хворіти. Це наш випадок, розповіла просто як приклад, виявляється бувають діти зі слабкою нервовою системою.

Чучело-Мяучело• 12 ноября 2024
Взагалі то для імунітету треба не море, а село на все літо. Не кутати, басейн. Правильно лікувати. Весь рік їсти морозиво ( особливо коли починає боліти горло), пити холодне з холодильника. Спати з відкритим вікном

Муууумие• 12 ноября 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Моя дитина весь перший клас спала в обід. Приходила і казала, що спати не буде, щоб не стелила, але відкючалась сидячи на дивані, при тому, що пішла в школу в 7.2. Могла проспати 3 години.
А гіперактивні діти теж перевтомлюються, а батьки це рахують за звичайну активність. А нервова система страждає.

ПотеряласЯ Я...• 12 ноября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Бредос про село. Ребенок перестает часто болеть после 6-7 лет в среднем.
До этого, контакты с социумом и заражение орви неизбежны. Потом уже формируется более устойчивый иммунитет. От гриппа можно вакцинироваться.
Считается нормой болеть до 12 раз в год, и в большинстве без осложнений. Повод задуматься если каждый раз осложнения.

Чучело-Мяучело• 12 ноября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
В селі над дитиною так не трясуться, більше свіжого повітря, більше руху , менше оцього витри ручки, яблука з дерева, ягоди з куща, тварини і тп. Апетит краще. Менше соціальних контактів, на відміну від моря. Море потрібно мамі для відпочинку.
Мої діти не хворіли часто, дочка взагалі не хворіла у садочку, я бачила як приводили в садок дітей інші мами, жах укутані що капець.
Життє Бентежне• 13 ноября 2024
Ответ дляНа пів ставки
Потім море
Потім чудо прививка
Срака гузиця
А толку 0
Потім море
Потім чудо прививка
Срака гузиця
А толку 0
Аналогічно. Поки в садок не ходимо
Купи слона• 09 декабря 2024
Загартовуйте,але це індивідуально від дитини залежить.Старший син хворів,аденоїди були запалені,але не видаляли.Молодший не мав такої проблеми.
ТаЕщеОптимистка• 16 декабря 2024
Може ви щось не так робите, що заважає імунітету працювати: даєте без причини важкі ліки, антибіотики, сиропи без потреби. Мами хочуть якнайкраще, але часто шкодять, ще й як лікар дурнуватий попадеться.