Интересно…
Результат:
вже голосів:
53 (59.55%)
Чужого питомца
31 (34.83%)
Свой айфон
5 (5.62%)
Свой вариант
Natalia505• 12 ноября 2024
При яких умовах? Величезного бика, сусідського, який тоне не врятую, а на айфон мені взагалі наплювати. Не привід для хвилювання.
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
При тих самих, що і у темі про дитинку і тваринку )
Вони тонуть? Не врятую нікого. Горять? Тоже наврядчи. Уколи бездомному коту зроблю і стерилізую, якщо прийде хворий. Як спасти сусідського кота незрозуміло. Нагодую.
Color never seen before• 12 ноября 2024
Спасу приятного и безопасного мне питомца, нет такого значит телефон. А то есть тут в доме собачка что с ней страшно не то что в лифте застрять, а просто в подъезде разминуться.
double-mama• 12 ноября 2024
Я совершенно равнодушна к гаджетам, вот совсем. Поэтому спокойно спасу кого там надо и останусь без Айфона
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляdouble-mama
Кого там треба, рятувати? Хто наступний в черзі на спасіння?
double-mama• 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Ага, по одному или оптом)
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляdouble-mama
Ага, по одному или оптом)
Чомусь згадались свідки Ієгови. Давайте поговорим о Боге. Спасем душу.))
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляkuskus
Прилетить Бетмен і всіх спасе, заспокойтесь вже
В теперішніх умовах, люди вірять в трампа. Всіх спасе і премію отримає нобелівську за спасіння світу.