lilu1990• 12 ноября 2024

Так ось нащо хочуть легалізувати порно

🍓В Україні є 5000 моделей OnlyFans, які за 2022 рік сукупно заробили майже 80 млн $, – нардеп Железняк.

▪️За два роки їх дохід зріс більш ніж в 10 разів.
▪️За 2022 в середньому кожна модель заробила $16 тис. Це близько $1,3 тис на місяць.
Своего не предлагать• 12 ноября 2024
От скоты, последнего заработка хотят лишишь...Ну ничего, в ковид не поймали, чтобы уколоть. и тут не найдут.
Дуже дуже вумна• 12 ноября 2024
Можно подумать что его никто не смотрит без разрешения 👀
Неваляшкина• 12 ноября 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Дивитися можна безкоштовно. Поки що.
А от мати порнобізнес, продавати, створювати фото/ відео матеріали було поза законом.
Дуже дуже вумна• 12 ноября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Дивитися можна безкоштовно. Поки що.
Мне, как и 99% остальных, хватает функции ’посмотреть’.
1 оставшийся процент на обеднеет
Неваляшкина• 12 ноября 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
1 оставшийся процент на обеднеет
Там же написано , що 80млн дол мімо каси йде, треба моделей прижати
Дуже дуже вумна• 12 ноября 2024
Ответ дляНеваляшкина
99% тут присутствующих потребители
Поэтому хай там пани беруться, а нам - по*Уй, для пересічного громадянина ничего не изменится.

Не можете раскрутить тему - не беритесь.