Доброго дня, в дитини виявили середній рівень сенсибілізації до пліснявого гриба. Розглядаємо варіант проходження АСІТ. Хотілося б почути відгуки про це лікування і чи впливає рівень сенсибілізації на призначення цієї терапії. Дякую за відповіді.
Все до блиску• 12 ноября 2024
Три роки майже на асіт терапії. Дочка каже допомогає. В неї на пилового кліща. Буде перездавати аналіз, побачимо чи повністю спрацювали чи продовжувати.
Княгиня пітьми• 12 ноября 2024
Я проходила, но очень давно. Была аллергия на пыль, плесень, дым и амброзию. Через год где-то забросила ее. После этого осталась аллергия только на амброзию, но по сравнению как было раньше, то месяц можно потерпеть .
Ответ дляНоу коммент
Послухаю. Теж знайшли на альтернарію у дитини, треба асіт починати
От я теж вагаюсь, боюся починати, бо ліки тільки іспанські, а як буде перебій з постачанням. І ще цікаво, чи вже при виявленні чутливості до певного алергена їх призначають, чи все ж таки рівень має значення.
Ноу коммент• 12 ноября 2024
Ответ для___Mila___
У моєї найвищий рівень
Ответ дляКнягиня пітьми
Ого, о це вам ’пощастило’, радію за вас, що стало набагато краще!!!! А часом це набув у вас підлітковий вік?
Княгиня пітьми• 12 ноября 2024
Ответ для___Mila___
Нет, у меня эта аллергия появилась уже лет в 25, был круглогодичный аллергический ринит.
Ответ дляВсе до блиску
Ви на місцевих ліках чи імпортних?
Все до блиску• 12 ноября 2024
Ответ для___Mila___
Ви на місцевих ліках чи імпортних?
Імпорт , спрей
Все до блиску• 12 ноября 2024
Ответ для___Mila___
Ми почали в січні 22року, жодних перебоїв в Києві не було. Купували раз на три місяці
Мені теж в клініці сказали, що з поставками наче все гаразд було.