Миллениалка• 12 ноября 2024
Запорожье, неужели штурм?
Со всех утюгов нагнетают, у меня сдают нервы. Сижу на психотропных, в отчаянии и страхе, родители старенькие, три собаки и два кота не могу бросить.
Голова колгоспу• 12 ноября 2024
Ответ дляНервогенератор
Карту подивіться
Дивлюся, і? Це не відповідь
ЛеньГуглить_правда• 12 ноября 2024
Авторе, ось що Діп-Стейт пише з цього приводу:
ℹ️ Наступ на Запоріжжя, підрив дамби, Гуляйполе і знання з географії
🌐 Мережею ширяться повідомлення різного характеру, які помилково поєднують між собою, вводячи суспільство в оману та деструктив. Тож по порядку:
🟡Наступ на Запоріжжя. Вже близько місяця суспільство чує про ’великий’ наступ на Запоріжжя, який може початися в районі Василівки, а саме в Кам´янському. Абсолютно невідомо, на чому грунтується дана заява, адже такого великого накопичення в районі Василівки, як про це говорять — не спостерігається. Там певний час перебувають дві десантно-штурмові дивізії, одна з яких частково була перекинута в інший район, а також засвітився новий полк, зібраний зі зброду. На сьогодні великої активності в районі Кам´янська не прослідковується, а якщо там щось і почнеться, то до цього варто готуватися фізично, а не лякати щоденними заявами населення міста Запоріжжя. Так само незмінною є ситуація в Роботиному, де не прослідковується ніяких загострень.
🟡Підрив дамби у Василівці. Вчора мережею активно почала ширитися заява, що московити хочуть підірвати дамбу у н.п. Василівка. Однак, ми так і не зрозуміли, як можна це зробити з дамбою, яка вже до цього була підірвана у 2022 році і де майже немає води.
🟡Окремо про ’наступ на Запоріжжя’ в контексті області і згадки активностей в районі Гуляйполя. Ці події пов´язують через незнання географії та з просуванням кацапів в районі Рівнополя-Новодарівки та спроб прорватися зі Старомайорська в Макарівку. По-перше, Рівнопіль та Макарівка — це Донецька область і географічно далеко не південь. По-друге, ці два населені пункти аж ніяк не в районі Гуляйполя і навіщо згадувати цей населений пункт — невідомо. По-третє, взагалі не зрозуміло, навіщо в цьому контексті згадувати Запорізьку область, яка дійсно проходить прям біля Рівнополя, але не є підставою для заяв про ’наступ на Запоріжжя’. Про обстановку в даному районі ми писали окремо (https://t.me/DeepStateUA/20699 ) вчора.
🟡Окремо про ’наступ на Запоріжжя’ в контексті області і згадки активностей в районі Гуляйполя. Ці події пов´язують через незнання географії та з просуванням кацапів в районі Рівнополя-Новодарівки та спроб прорватися зі Старомайорська в Макарівку. По-перше, Рівнопіль та Макарівка — це Донецька область і географічно далеко не південь. По-друге, ці два населені пункти аж ніяк не в районі Гуляйполя і навіщо згадувати цей населений пункт — невідомо. По-третє, взагалі не зрозуміло, навіщо в цьому контексті згадувати Запорізьку область, яка дійсно проходить прям біля Рівнополя, але не є підставою для заяв про ’наступ на Запоріжжя’. Про обстановку в даному районі ми писали окремо (
Мэри Попкинс• 12 ноября 2024
Ну хто Вам точно може щось сказати.
Дніпро теж стає тривожніше. Поки сидимо.
Миллениалка
• 12 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Автор вы бы ссылку сбросили где вы это читали?? Вам платят за разгон паники?
Нервогенератор• 12 ноября 2024
Ответ дляЛизочек
Ничего не будет, чем больше изо всех утюгов вещают, тем меньше шансов, что это произойдет.
Помните, тем летом 6 июля (вроде бы) взрыв на АЭС должен был быть )
Все плохое встречается без особого предупреждения
За Покровськ теж так говорили.
Пасхальний тролік• 12 ноября 2024
Там все время боевые действия, для вас это было неизвестно?
Не зви чайна• 12 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Звідки такі прогнози?
Вбросы. Чтобы сломить
Мальовнича даль• 12 ноября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
ага. просто прекрасные перспективы. когда кабы будут лететь((((((
Я ничего не говорила о перспективах. Но сейчас прям кричать, что штурм и бежать - это слишком.
Мои сидят и никуда не собираются. Позавчера легло в 200 метрах, все новости взвыли, у соседей в частном доме чуть крышу не снесло, а они... проспали. И отец и мама. Ничего не услышали, утром были ой как удивлены
Если движ начнется - да, надо бы конечно выехать, продумайте куда, как и каким транспортом.
Бабулька• 12 ноября 2024
Автор, їдьте! Не повторюйте моїх помилок, ніщо не варто вашого життя. Забирайте батьків, якщо є гроші то й тварин, буде складно, але, я теж не вірила в цю чортову війну і з Київської області виїжджала з такого пекла, нікому не побажаю такого
Dolce.Vita• 12 ноября 2024
Ответ дляБілий шум
Автор.
У вас 2 варианта.
Если есть убежище, подготовить убежище, запасы воды, еды и переждать.
2 вариант - уехать и не травмировать себя в прифронтовом городе.
Берегите себя, ваша жизнь - самое ценное.
Говорю как человек, у которого уже русские забрали родной дом и живут сейчас в нем, куда я никогда не смогу попасть и приехать.
У вас 2 варианта.
💔😥 а ви з якого міста?
Голова колгоспу• 12 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну автор, шо сказати, до весни точно буде двіж а може й весною. Але те шо будуть гатити то факт. Будьте просто готові, валізка, документи зібрані і т.д. про всяк випадок
Да ладно. Трамп же перенес свое обещание на 20 января. Все порешает в первый день правления
Я не в теме• 12 ноября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Що ще заберут, якщо ви така обізнана?
Київ, що ж ще?
Однозначно• 12 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
Удалено администрацией...
Еще и скумбрию по 8 грн забыли, не патриотка вы наша
Голова колгоспу• 12 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Та прям там
Честное слово, вчера читала. Так и сказал, мол, в первый день не получилось, но 20 января уже точно
Мэри Попкинс• 12 ноября 2024
Ответ дляБілий шум
Це правда, що Дніпро стали бомбити кожен день?😭
Ні не кожен день Слава Богу
Пасхальний тролік• 12 ноября 2024
Ответ дляБілий шум
Вам нравится писать всякую дичь, чтоб людей попытаться загнать в больший ужас
Бамбарбия! Кергуду.• 12 ноября 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
А Дніпро?
Вчера в ТГ написали ,что до области теперь не 11 км ,а 9 от зоны боевых 😟
Мозговая пилочка• 12 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
Удалено администрацией...
Голова колгоспу• 12 ноября 2024
Ответ дляЛизочек
Петросян, блин...
Ну хз. Сегодня УП писала, что Трамп одобрил минимум два пункта из плана Зеленского: замену американских солдат в Европе на украинских и доступ к критически важным ресурсам страны. Вот выступит миротворцем и получит все это...