буреЛОМКА• 13 ноября 2024
Хто не мав батька
Ви щасливі у особистому житті? Наприклад у мене не було батька, був відчим. Стосунки з яким були, ну не дуже. Але мене дивує думка, що дівчинка без батька буде нещаслива. У мене хороший чоловік (він теж не мав батька). Оце вірішила зробити опитувння, чи правду говорять психологи
Результат:
вже голосів:
23 (42.59%)
тиць
16 (29.63%)
Не мала батька нещаслива
15 (27.78%)
Мала батка щаслива
Банан-барабан• 13 ноября 2024
Не мала - з 3 років він відсутній повністю в моєму житті. Вітчима не було. Виросла з мамою. Щаслива в шлюбі - у мене чудовий чоловік і батько моїх дітей.
Усі ці психологічні домисли вважаю маячнею
Міні-бікіні• 13 ноября 2024
не щаслива, але це пов´язано зовсім не з батьком чи відхилиннями у психіці
Булку Дай• 13 ноября 2024
моя мама без отца выросла, 46 лет счастливого брака в достатке и 2 детей и 3 внуков
Подтяжка• 13 ноября 2024
Мені здається для дівчини краще не мати батька, ніж мати такого, як у мене, який мене не любив або любив по-своєму, знецінював, випивав. Це як раз дає відчуття недолюбленості і неправильні установки.
Кумася• 13 ноября 2024
Это потому, что не было модели отношений муж-жена?
Отца не было. Отчима тоже. Была мать и дед с бабкой.
Вроде, норм все в браке. Уже 18 лет как.
Скорая помощь• 13 ноября 2024
У меня отец есть, но родители развелись когда мне было три. Воспитывала мама в основном выходит.
Я вышла замуж за неплохого парня, но не могу сказать, что люблю его. А еще постоянно хочу мужиков постарше, лет 40. Мне 25.
Скорая помощь• 13 ноября 2024
И еще не хочу иметь детей, не знаю или это связано. И в принципе, мне не нравится все, что связано с домохозяйством, ну типа сидеть дома, убирать, готовить, хотя я это все делаю. не нравится, когда муж акцентирует на том, что я его жена, а не девушка.
Мост_Устал• 13 ноября 2024
А где вариант - не было отца и счастлива? Или был отец, но несчастна?
У меня был отчим и я в счастливом браке 20 лет. Отец умер, мне 8 лет было
Чтооооооооооо?• 13 ноября 2024
Моя краща шкільна подруга мала батька, який її не приймав(ось так старшу доньку любив балував носив на руках, а цю просто ніби не помічав - пусте місце). Подруга нещасна в особистому житті - хороших хлопців відштовхує, а отаких аб’юзерів як її батько - вмирає за ними. То вже краще геть без батька, ніж з таким
рукиЖимолости• 13 ноября 2024
у мене був вітчим з 5 років, я його ненавиджу(( у чоловіка батько загинув, коли йому було 7 років і мама більше не вийшла заміж. Ми з чоловіком зустрілись у 17, і вже в шлюбі 26 років, я дуже щаслива.
Запасная спина• 13 ноября 2024
немала батька, щаслива.
У вас такого варіанту в опитуванні немає