Лика-прилипка• 13 ноября 2024

Національний кешбек- в чому підвох? Я розумію пенсіонерам, соціальні плюшки

А в чому прикол щоб і багаті оцим кешбеком користувались? Щось не договарюють

І ту 1000 не просто ж так придумали
Щоб змусити відкрити ту карту
Швидкоруч• 13 ноября 2024
Честно,мне лениво открывать ту карту и думать какие там кроется подводные камни.
ВЫВсеВрете• 13 ноября 2024
что бы иметь доступ к вашим счетам и движениям денег
Оч@ров@Шк@• 13 ноября 2024
Мільйон тем вже був. Ви надаєте доступ до всіх транзакцій по карті
Госпожа Белладонна• 13 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
і шо?
Дайте вподобайок• 13 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
И что? Даём доступ к карте а для чего вы не читали? Что бы насчитывался кеш бек от покупки.
Оч@ров@Шк@• 13 ноября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
і шо?
Нічого, відповідаю на питання автора
Госпожа Белладонна• 13 ноября 2024
держава хоче ’крутануть’ пару мільярдів гривень і заробить. та й все. не шукайте тут ніяких каменів. для пересічного громаданина це нічим не страшно.
Оч@ров@Шк@• 13 ноября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Дякую, що дали повну відповідь на запитання автора
Госпожа Белладонна• 13 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Нічого, відповідаю на питання автора
чим страшні ваші транзакції по карті?
автор Лика-прилипка • 13 ноября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Не розумію як крутанути ?
Снідаю авокадо• 13 ноября 2024
Это эксперимент с Е-гривней. Изучайте
https://www.google.com/amp/s/ampbiz.censor.net/res...
Оч@ров@Шк@• 13 ноября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
чим страшні ваші транзакції по карті?
Ви читали мій коментар? Там є слово страшні?
Анонім Перший• 13 ноября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
В сенсі - крутануть? Що і як саме?
В шоколаде• 13 ноября 2024
Богатым тот национальный кешбэк нафиг не упёрся. Видела в ’Сильпо’, что он распространяется на дешёвые продукты - например, сосиски 1 сорта. Я не богатая, но я такие сосиски только коту беру. Ни один богатый человек такое дерьмо в жизни не купит!
Госпожа Белладонна• 13 ноября 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Не розумію як крутанути ?
нашо вам то розуміти?))) ну наприклад ви ’виграєте’ тендер на бруківку. вам дають гроші. чисто ’випадково’ ви є власником підприємства по виготовленню бруківки. і самі в себе її купуєте. ну це якшо коротко) ви ж бачили, шо ті кошти (по кешбеку) можна потратити на певний перелік товарів і послуг. здогадайтеся, кому належать ті товари і послуги?
Магиня• 13 ноября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Это ложь.На 20 лет доступ к всем вашим картам.Банки будуть иметь право менять условия в одностореннем порядке,даже не согласовывая это с Вами.Будут щипать гусей,как говорит Гетьманцев.
Ищи кому выгодно,говорили раньше.
Госпожа Белладонна• 13 ноября 2024
Ответ дляМагиня
Ищи кому выгодно,говорили раньше.
це ви самі придумали?
Країна мрій• 13 ноября 2024
Ловушка на 20 лет.
Госпожа Белладонна• 13 ноября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ловушка на 20 лет.
в чому ловушка? можна конкретно?
ВсеПроВсехЗнаю• 13 ноября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
це ви самі придумали?
А ви уважно почитайте договір
Глубоководная селедка• 13 ноября 2024
Підвох злодіям,крадіям,махінаторам,неплатникам податків,та іншим,хто накрав.
Я чесна людина,працюю офіційно,сплачую податки і нічого не боюся.
Другий місяць приймаю участь і дуже задоволена.Інтернет і мобілки сім´ї повністю сплачуються з НацКешбеку
Нічого не боюсь.Будь які перевірки -байдуже.
Снідаю авокадо• 13 ноября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
в чому ловушка? можна конкретно?
транзакції з електронною гривнею дійсно прозорими та доступними для публічного перегляду.

роздрібні безготівкові платежі з можливим функціоналом ’програмованих’ грошей.
Що таке програмовані операції? Це можливість робити платежі після настання певних умов. Наприклад, списування коштів за оренду житла раз на місяць, оплата товарів чи послуг тільки в разі їх отримання або на визначені товари – книжки або дитячі іграшки.

можна буде витратити тільки на певні цілі та товари.
Ну шо не так?• 13 ноября 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Не розумію як крутанути ?
Зрада, автор, зрада.
Госпожа Белладонна• 13 ноября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо

ну? для вас конкретно в чому підвох? на цьому просто зароблять ті учасники ринку, кому належать ті товари і послуги, тобто певні бізнес-клани в обличчі держави.
Снідаю авокадо• 13 ноября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Это для того, чтобы потом контролировать все: сколько производить, что производить, что можно купить и сколько купить.
Это не для махинаторов - а для контроля населения ещё больше. Дополнительный контроль над экономикой, будет не то, что хочу, а что позволят.
Госпожа Белладонна• 13 ноября 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А ви уважно почитайте договір
і шо там? такого , шо ви написали, там і близько немає. ви натомість почитайте будь який договір з банком. хоча б на звичайну картку універсальну.
Госпожа Белладонна• 13 ноября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
який зв´язок? до чого тут виробництво взагалі?
Леплю из пластилина• 13 ноября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Честный вы человек не забудьте уплатить налог когда родственники подарят Деньги, или продадите какую то фигню на олкс....
Снідаю авокадо• 13 ноября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Думайте)
Леплю из пластилина• 13 ноября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Думайте)
73% наших сограждан к сожалению не умеют...