Партизанка• 13 ноября 2024
Вы бы наелись такой едой на празднике ?
Пюреха , поджарить пупочки+сердечки +лучок+ сметанки пару ложечок , сырные шарики - плавленый сырочек+ яички+зелёный лучок+ часнычок+майонез ,
Винегрет
Бисквит ,вино ,шампанское ,компот
Винегрет
Бисквит ,вино ,шампанское ,компот
Результат:
вже голосів:
78 (47.27%)
Мало
67 (40.61%)
Вполне
20 (12.12%)
Свои предложения
Кусачая Я• 13 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
А це щоб потім красиво було!
Правда, бажано спочатку снігу дочекатися.
Буде імпресіонізм чи авангардизм чи абстракціонізм на снігу? В общем шедевр
Ну ниче се• 13 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
Обсциконізм. Не розбираєтесь ви в мистецтві.
Завтра не пью• 13 ноября 2024
это не праздничная еда. Лучше к пюрешке курицу запечь, а не субпродукты и салат другой сделать. Шарики можно оставить, хотя опять же чеснок на любителя
Не обижаюсь• 13 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Я б гидувала. Ті пупки добре чистити треба. Хз як ви там їх чистите. Сердечки теж - всі нитки і трубки вирізати. Я таке тільки вдома їм, бо якщо тільки помиють, то це буеее.
Ну і шарики, які руками катали - теж буее
Їла б картоплю хіба що.
У мене історія в тему, мамині співробітники розповідали: колись пішли навідати хворого а його жінка якраз суп варила ’ з потрошками’. Щедра хазяюшка вирішила їх пригостити, вони ж після роботи, а вони не знали як його їсти щоб не образити, бо вона пупи не почистила взагалі, вона й не знала що їх треба чистити
Куплю орехи• 13 ноября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Капєц
ХаДиДиШь• 13 ноября 2024
Я б наїлась, хоча деякі страви не їм з тих, що перелічені. Згодна, що страви не святкові, але обставини різні бувають, і це в принципі не головне, якщо я йду в гості до дорогих мені людей.
Куплю орехи• 13 ноября 2024
Ответ дляНоу коммент
Свои предложения- не посещать/не устраивать такой «праздник»
Це з розряду як накормити 15 чоловік на 1000 грн. А варіанту не позоритись і відмітити той ДН на ту ж тисячу у вузькому колі (2-4 людини) навіть не розглядається.
МеняАЖтрусит• 13 ноября 2024
не надо такого угощения.это днище.пупочки-сердечки тоже стоят под 100грн за кг.
на эти деньги купите филе куриное и приготовьте отбивные или котлеты.
Даю справку• 13 ноября 2024
Если это просто пришла я в гости к подруге такой стол вполне
На праздник конечно нет
Апофиозная• 13 ноября 2024
Ну, дело вкуса) Я с удовольствием съем пупочки-сердечки, а котлеты из филе есть не буду. Не люблю котлеты и все из фарша. По мне все очень вкусно, но, согласна, для гостей как-то не то. Лучше гомилки запечь.
З понеділка на дієті• 13 ноября 2024
Мені з усього запропонованого тільки шампанське до вподоби
КликОЛЬКА• 13 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
А вино в пакетах тетрапак?
Ну щоб вже загальний стиль зберегти. Автентичний.
Портвейн наверное
Единорог помог• 13 ноября 2024
Пупочки, сердечки, плавленые сырки и майонез не ем. Алкоголь не употребляю.
Ответила вполне. Мне хватит винегрета и пюре, если нет мяса вкусного или рыбы
Аноним_Русалка• 13 ноября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Пупочки/ сердечки - я таким кота кормлю. Гостям бы такого никогда не предложила, да и сама не ела бы.
А мої морди свої волохаті від пупків вернуть.
Тільки свинячі серця їм давай, і нирки.
Аноним_Русалка• 13 ноября 2024
Ответ дляПлету интриги
Как то шампанское не вписывается сюда.
Якось більше тамянка півсолодка до столу проситься?)
Чи самогону карафка?))
Мастер Пис• 13 ноября 2024
Як же жахливо виглядають зменшувальні суфікси, коли мова про їжу. Русскій дух якийсь, дєрєвня над окой, тьху.
Khmelnichanka• 13 ноября 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Чи самогону карафка?))
Йолки. Хочу Тамянки.
Аноним_Русалка• 13 ноября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Йолки. Хочу Тамянки.
Аааа, я бачу це не тільки в мене спогади молодості
Ольга.Д.О.• 13 ноября 2024
Это не праздничная еда. Такое подойдёт только как закуска под водку мужикам в гараж.