муха в кедах• 13 ноября 2024

Підліток ригає ( вибачте)

Зберіть мене до кучі будь ласка.
Ми у Польші, донька 14 років вранці тошніло,
Потім рвота
Сама воду взагалі не пʼє, вірніше пж і зразу рвота
Щойно від лікаря
Лікар сказала вірусне
Серце норма, цукор ( слава Богу ) норма, тиск норма, температури немає ( 36,6- мені трохи дивно, але добре що немає)
Зробили у поліклініці укол від рвоти
Сказали пити багато.
Донька вже спить, але мушу ж відпоїти? Але як! Якщо спить?
Підкажіть будь ласка, будити? І по скільки давати пити? 5 мл за раз теплого солодкого чаю? Чи не чіпати , нехай спить?
Дякую і вибачте . Я панікую у таких ситуаціях і геть не зібрана
Сусановна• 13 ноября 2024
И питание потом: или сварить жидкую-прежидкую рисовую кашу ( я без соли варила), водянистую, чтоб глоталась.
Кто-то бананы ест, даже морковный суп или картофельный (просто картошка в водичке и немножко брызнуть масла растительного, можно лук добавить при варке), можно эти супы как пюре помять, но тоже жиденькое всё.

Выздоравливайте и не переживайте!
Пугачиха• 13 ноября 2024
автор не панікуйте, спить - це добре, було б їй погано, то вона не спала б, у ві сні організм оновлюється. Як прокинулась тоді і давайте пити
Сонячний зайчик• 13 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна
Знаю що тут таке не люблять, але мені і дітям допомогає кока кола по трошки, тільки треба випустити газ, дієта, і сорбенти які може випити
кока-кола допомагає, якщо рвота викликана різким зниженням цукру.

Якщо ж людина рве через отруєння чи інфекційне захворювання, то будь-які солодощі в шлунок протипоказані і тільки принесуть шкоду!
автор муха в кедах • 13 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Їй 13 чи 1,3?
автор муха в кедах • 13 ноября 2024
Ответ дляСусановна

Выздоравливайте и не переживайте!
Дякую велике
фрау Гітта• 13 ноября 2024
Ответ длямуха в кедах
Ні. Ми тільки приїхали , вона ще тут не зорієнтувалася і ходить за мною по пʼятам всюди
О, мы когда приехали, буквально через пару дней у малой тоже самое случилось. И не только у нее, почти у всех детей (мы в лагере были, детей около 50). Мы грешили на воду.
автор муха в кедах • 13 ноября 2024
Ответ дляПугачиха
Дякую
Сонячний зайчик• 13 ноября 2024
Ответ длямуха в кедах
ну то їй нічого не буде, різке зневоднення загрожує життю немовляти, а не дорослій людині. Навпаки, добре що спить, відновлюється, відпочиває.. Прокинеться, дайте якісь електролітні напої, вони дуже швидко наводнюють. І не давайте солодке!
Уходя дверю не хлопать• 13 ноября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А я против колы, там такой состав ядрёный.У ребенка сейчас от действия вируса страдают органы,а вы сверху ещё гадость заливаете
Тогда почитайте, что делает повышенный ацетон с поджелудочной, если не вливать глюкозу, которой как раз наибольшее количество в коле
Сонячний зайчик• 13 ноября 2024
Ответ дляСусановна
А что-то типа регидрона или хуманы электролит не продается у них?
Или сами сделайте из соли, сахара и воды. Пропорции есть в интернете.
Типа так: На 1 л кипяченой воды необходимо взять 1 чайную ложку соли без горки и 1 столовую ложку сахара.

или так: В чистой емкости смешайте:
один литр безопасной воды;
половину чайной ложки соли (3,5 г);
четыре столовые ложки (или восемь чайных ложек) сахара (40 г);
перемешайте соль и сахар до полного растворения в воде.

Но может девчата что лучше посоветуют.
Humana - це американська ТМ, всюди продається.
Сонячний зайчик• 13 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А Ви вже і діагноз всліпу поставили?
Чомусь в інфекційній лікарні лікарі від інформації про ту святу кока-колу пальцем у скроні крутять. Напевно, тоже нічого не читали)
БезПаспортаНеПродаю• 13 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А причина рвоты у девочки в ацетоне?
Kuzne4ikSam• 13 ноября 2024
Автор, в ближайшей жабке на кассе шипучки витамины/электролиты модно взять, если у вас нет и уже не работает аптека. Подготовьте, разведите и пусть стоит рядом, услышите что просыпается - можно давать маленькими глотками по немногу. А так я бы не будила, раз спит
автор муха в кедах • 13 ноября 2024
Ответ дляKuzne4ikSam
Спасибо большое. Раздобыла регидрон. Дала первую ложку. Еще часа два буду отпаивать по чуть, а потом до утра оставлю в покое
Помогалочка• 13 ноября 2024
Действие укола закончится и опять начнёт тошнить. Надо отпаивать сейчас. Не по ложке, можно больше. Если причина ацетон, то лучше колы ничего нет.
Анонім-ка• 13 ноября 2024
Отравление? Даю ентеросгель, сорбент. Отрюпаивать, каждые 10 мин по ложке. Здоровья!
автор муха в кедах • 13 ноября 2024
Ответ дляАнонім-ка
Спасибо
Петриківна• 13 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик

’Чув дзвін’ називається. Рвота викликає зневоднення та втрату глюкози. Організм починає брати глюкозу з власних жирів, наслідком розщеплення є кетони. Які викликають інтоксикацію =ацетономічний синдром. Тому кола п´ється, щоб наповнити організм глюкозою ззовні і запобігти появі в організмі кетонів=ацетону, наслідком якого також є рвота, діарея та температура як симптоми інтоксикації кетонами. Тому глюкоза при рвоті та діареї п´ється в будь-якому випадку, незалежно від причини, чи то вірус, чи то інфекція. Бо ляжете в лікарню, ту ж глюкозу капатимуть через крапельницю. Так що краще пити вдома. Чого кола? Бо містить багато цукру та ортофосворну кислоту, яка має протитошнотний ефект и трошки балансує надсолодкий смак коли. Боїтеся-пийте солодкий чай, глюкозу з ампули. Ефект буде той же самий, що і від бетаргіну та аналогів, що коштують дурних грошей.
Сонячний зайчик• 14 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
Ось глюкоза напряму в кров - це супер. А глюкоза в ШКТ - це зло. Це абсолютно різні підходи, різний вплив і різний результат.
Ляжете в лікарню, то вам в першу чергу припишуть дієтичне харчування без цукру або з незначною кількістю цукру, залежно від стану і діагнозу!
Це Ви ’чули дзвін’.
Ацетон на раз знімається сорбентами і Бетаргіном. Я також колись першу дитину колою відпоювала, добу цей ацетон знімала.., поки не проконсультувалась з декількома лікарями. Тепер боротьба з ацетоном (насичено фіолетовий тест) в мене займає 2-3 години без каплі цукру!

P.S. До речі, людей які пропонують колу при вірусі чи інфекції, завідувачка відділення шлунково-кишкових інфекцій називала йолопами.
Петриківна• 14 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Це Ви ’чули дзвін’.

Я розумію, що ваше джерело-лікарі, але є інша позиція, теж лікарів, які вивчають міжнародні протоколи та сучасні дослідження. Я можу викорисиати слово Доказові, але сенс буде такий, що їхні рекомендації такі, що підтверджені численними дослідженнями, (не їх власними на рівні відділення), та використовуються в країнах с продвинутими медичними системами. https://beglaryan.net/aceton-u-ditey