Сегодня не целуюсь• Изменено 14 ноября 2024

Какая планировка вам больше нравится?

Разница в метраже и цене между 1 и 2 и 3 примерно 10 кв м и 10000 уе. Квартира для двоих взрослых, кухню планируем обьединить с прилегающей комнатой.
Подскажите, пожалуйста, какая планировка вам больше нравится и почему?
автор Сегодня не целуюсь • 14 ноября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
О, Вам бы наверное подошла планировка как у нас сейчас, там не совсем кухня студия, просто зона готовки отделена, мне очень нравится, и там же балкон
Да, хорошая планировка

Ответ дляHannah dear
Ясно, просто розстановка меблів і сантехніки всюди з ванною.
Це бачення забудовника, вони всюди ті ванни тулять
ФФФФристайла• 14 ноября 2024
Ответ дляЛама_мама
От фігня. Нам планування робив дизайнер, і навпаки розширив спальню за рахунок санвузла (зробив вбудовану шафу). Виходить, що над частиною нашої тепер вже спальні шматочок сусідського санвузлу. Всьо, не зможемо узгодити?
Ну і дизайнер🤭 що буде з вашою шафою, якщо сусіди вас затоплять?
Гитта Ягг• 14 ноября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Как я могу знать, буду ли я продавать квартиру в будущем?
Тогда закладывайте универсальный вариант.
Но из показанных вами они все неплохие, но прям хорошей там нет. И не понятно нет ли там соприкосновения с лифтом ( если что старайтесь не покупать квартиру соприкасающуюся даже одной стеной).
Для хорошей планировки - должна быть зона возле двери не проходная, чтобы можно было оставить обувь и одежду, и чтобы там не ходить чистыми ногами, то есть что-то типа холла.
Hannah dear• 14 ноября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Мне на кухне нужен ещё большой диван, лучше угловой, телевизор и чтобы можно было там ещё свободно передвигаться.
А як у Вас це вийде? В мене вітальня 35м, там є диван, величезний екран, і свобода пересування. Але кухня туди не влізе ну ніяк. Диван посередині, бо біля стінки - далекувато від екрану. І куди кухня і стіл тоді?
Деловитая• 14 ноября 2024
В случае объединения комнаты и кухни мне нравится 1 вариант, изменить санузлы: увеличить маленький со входом из спальни, гостевой пусть у входа. Очень важно вид из окна, если там панорамные окна и лишние 10 тыс дадут возможность сделать ремонт подороже и покомфортнее
Лама_мама• 14 ноября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Капець буде. Хоча якщо сусіди затоплять, то капець буде в будь-якому випадку

ПрипоРошенная• 14 ноября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Фото
Я за варіант # 2 . Світла кухня ! Якщо об´єднувати , як раз вихід на балкон із зони відпочинку.
Варіант # 3 на кухні буде набагато менше світла.
Якщо оберете варіант #1 , то я б збільшила с/у і зробила б вхід зі спальні. По закону так можна .
ФФФФристайла• 14 ноября 2024
Як і всі спершу обрала 3-й варіант)
Але! Зважаючи на всі обговорення вище- найкраще підходить 1 варіант
1. Кухня вітальня буде ідеальна по розміру, як і автор я обожнюю цей варіант, нічого не воняє)) і максимально приємне проводження часу разом
2. Гарно підмітили краще 10 тис вложити в кращий ремонт, чим ви переплатите за окрему кімнату 3 варіанту, яка буде просто пустувати, і це + компослуги і + ремонт окремоі кімнати дорожче буде.
3. Спальня це теж вагома зона відпочинку, де я проводжу велику кількість часу, не уявляю ютиться в 14кв, коли окрема кімната пустує в очікуванні гостей, які приізжать раз в рік)
4. Ви купуєте квартиру для себе, тут і зараз. Думати про гостей і перепродаж це другорядне. Накрайняк покупець зробить своє перепланування за бажанням..
5. Брудна зона так невеличкий мінус, просто частіше прибирати. Треба зважати більше на плюси.
6. Було про перенос дверей у ванні 1 варіанту- не вийде, не розміститься вся сантехніка)
Запароленое одеяло• 14 ноября 2024
Гарні квартири. Бажаю комфорту та затишку.щиро радію за вас
ПлюшкамиБалуюсь• 14 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Я за третью, сиреневую. Она в середине дома, не торец (как аналогичная голубая) и мне очень нравится, что спальня отнесена отдельно в свое ’крыло’. У меня так в квартире, отлично, когда гости или муж телек смотрит, а я спать хочу, то их со спальни и не слышно никого. Я бы еще и дверь на уровне хозяйского туалета поставила, чтобы отделить спальную зону окончательно
+1. Тоже нравится 3
Ответ дляФФФФристайла
Як і всі спершу обрала 3-й варіант)
Дякую за підтримку, мені також 1 подобається, нічого зайвого й не так дорого, це чоловік щось роздумує
Шалена невинність• 14 ноября 2024
Третий вариант из-за балкона на кухне. Но я всегда за то, чтобы метража было больше, потому наверное и 1 вариант рассмотрела бы. У меня была квартира с такой планировкой и санузлом возле входа, ничего там уже такого критичного не наблюдалось. А вот метраж и пространства побольше всегда хочется. И да, я бы никогда не стала объединять комнату с кухней. И на кухне нельзя уединиться и что-то приготовить спокойно, и в комнате вечно запахи, уюта нету, в зале нельзя поваляться спокойно на диване и в телек повтыкать, когда кто-то готовит. У меня сейчас на даче так сделано, от прошлого хозяина осталось, теперь мечтаю сделать стену и разделить кухню с комнатой.
Виктория-f5b0• 14 ноября 2024
2 и 3
Наталя-e9ac• 14 ноября 2024
3й ,і стіни не чіпати, 21 метр для кухні-вітальні з головою, стане і диван і кухня і стіл
а дві окремі кімнати це дві окремі кімнати, хоч для дочки, хоч для гостей, хоч для кабінету
Кишмишная Мая• 14 ноября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ну, пока она студентка, приезжает надолго, а потом вряд ли у неё так будет получаться. А зять /внуки думаю у нас в ближайшее время не появятся, сейчас молодёжь не женится рано
У вас все очень оптимистично)
Да она хоть через год может приехать с новорождённым)
Lacrimo• 14 ноября 2024
1 або 3 . Якщо 1 не на північ. В 3 дуже малий коридорчик на таку велику квартиру і відповідно кількість людей. Балкон з кухні-вітальні краще чим зі спальні.
Ответ дляКишмишная Мая
У вас все очень оптимистично)
Реалистично
kuzmontiy• 14 ноября 2024
Нравится вторая или третья, тк зона спальни отдельно от зоны гостиной кухни .

kuzmontiy• 14 ноября 2024
Сиреневая однозначно. И я бы не сносила стену между кухней и гостиной. Всегда может пригодится отдельная комната. Для кухни 21 метр это супер!
Зараз на дієті• 14 ноября 2024
Ответ дляПрипоРошенная
О, теж хотіла автору так намалювати. Але я б трохи посунула стіну у гостьовому св, щоб трішки розширити коридор.
Зараз на дієті• 14 ноября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Гарне. Я б трохи переробила, щоб не ходити через брудну зону.
Зараз на дієті• 14 ноября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Як і всі спершу обрала 3-й варіант)
6. Чому не розміститься сантехніка? Все розміститься
Повелитель бітка• 14 ноября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Да, гарна ідея, так було б краще 100%. Нажаль були дуже обмежені фінансово, по мінімуму зробили і переїхали
Неробименінерви• 14 ноября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Пишуть 20 метрів для кухні - вітальні замало :((
І як тепер жити)
Дівчата, всім дякую, все ж вирішили обрати 3 варіант після повторного візиту на об´єкт й консультації з дизайнером і таки об´ єднувати кімнату й кухню. Дуже приємно, що поради в 99.9% були надані конструктивні й подані коректно й ввічливо, що так нечасто буває на Порадниці. Всім гарного вечора, я повернуся з темою про ремонт ❤️❤️
Повелитель бітка• 14 ноября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Блін, і чому я раніше не скинула фото, а Ви не написали . Реально класна ідея. Тепер ходжу і думаю, чому я не додумалася, начебто все просто, я прям тепер захворіла цім переплануванням
Зараз на дієті• 14 ноября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Та не грузіться)) потім колись переробите, як буде натхнення і кошти.
ФФФФристайла• 14 ноября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Ось вище намалювали цей варіант, але заходиш на унітаз відразу, він не стане там в проході
Хоча хоча на фото задумка була змістити основний сануз до спальні, тоді тут можна без ванни залишити унітаз і умивальник
Зараз на дієті• 14 ноября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Можна навпроти дверей умивальник поставити, а далі унітаз і душ. Якщо там довжина десь 2200-2300, то все вміститься. А можна дійсно зробити там туалет з умивальником і пралкою/сушилкою