Сегодня не целуюсь• Изменено 14 ноября 2024
Какая планировка вам больше нравится?
Разница в метраже и цене между 1 и 2 и 3 примерно 10 кв м и 10000 уе. Квартира для двоих взрослых, кухню планируем обьединить с прилегающей комнатой.
Подскажите, пожалуйста, какая планировка вам больше нравится и почему?
ФФФФристайла• 14 ноября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Дівчата, всім дякую, все ж вирішили обрати 3 варіант після повторного візиту на об´єкт й консультації з дизайнером і таки об´ єднувати кімнату й кухню. Дуже приємно, що поради в 99.9% були надані конструктивні й подані коректно й ввічливо, що так нечасто буває на Порадниці. Всім гарного вечора, я повернуся з темою про ремонт ❤️❤️
О у вас дизайнер є👏 вітаю з прийнятим рішенням, хай буде вам во благо
Якщо будете обʼєднувати і зносити стіни, продумайне гарно куди вішать плазму))
Контрольница• 14 ноября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Нету кладовки, там два санузла.
Я бы поменяла местами стиралку с унитазом. Стиралку возле умывальника под столешницу, унитаз в угол слева.
Мию чакри щоденно• 08 декабря 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Интергал буд
Це в Чернівцях вони будують? Цікавлюся їх проектом в Києві, схожа двушка на дві сторони також) Але не люблю балкон на кухні, а в них саме так, оце думаю.