Комиссия50%• 14 ноября 2024

Научите меня вкусно готовить перловку

Читаю, что это, прям, суперфуд, и совсем не умею ее нормально готовить, чтобы и муж, и дети ели. Расскажите про ваши эксперименты с этой крупой
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 ноября 2024
Замочую на ніч, потім варю.
Не сказати, що її дуже вдома люблять. Але як складний вуглевод вона мені подобається.
До каші додаю мілко порізане тушене або підсмажене м´ясо, або підсмажені з цибулею гриби.

З горіха зерня• 14 ноября 2024
Ну….
Мені здається я її смачно готую. Чоловік і діти і не пробують(
КокоСина• 14 ноября 2024
Якщо вкинути туди банку тушонки або підсмажений бочок, то люба каша буде смачна
автор Комиссия50% • 14 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Замочую на ніч, потім варю.
Дякую!!! Мені здається, з грибами дуже смачно
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 ноября 2024
Ответ дляКомиссия50%
З білими так точно )
автор Комиссия50% • 14 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Ну….
А як Ви її готуєте?
Принцепесочка• 14 ноября 2024
я люблю перловку, но сама крупа буває теж різной, є добре развариваеться і мяка, а є якась дубова.
Теж замочую і потім варю,+ масло потім, мені смачно.
СпайдерВумен• 14 ноября 2024
Замочить на ночь. Лучше в толстой кастрюле закипятить и очень маленький огонь сделать
автор Комиссия50% • 14 ноября 2024
Ответ дляКокоСина
Це точнл

Не кую, не мелю• 14 ноября 2024
Чтобы она вкусной стала надо в неё кучу жира бухнуть, зажаривают лук с мясом, грибами. Но это уже не суперфуд далеко.
СпайдерВумен• 14 ноября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
У вас вкус испортился
автор Комиссия50% • 14 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Пропорции 1:2?
Не кую, не мелю• 14 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
У вас вкус испортился
При чём тут вкус?? Это очень вкусно, но уже не полезно никак.
СпайдерВумен• 14 ноября 2024
Масло сливочное добавить
Или суп с перловкой делаю
Ещё човлент- еврейско Закарпатское блюдо
СпайдерВумен• 14 ноября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Я про то что вам без жира невкусно
автор Комиссия50% • 14 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Масло сливочное добавить
Или суп с перловкой делаю
Ой, а расскажите, пожалуйста про это блюдо
Карапулька• 14 ноября 2024
В моїй родині перлову крупу використовували тільки для отруєння шкідників на городі😅 потім старша донька у школі скуштувала перловий суп і кашу і дуже просила приготувати кашку, що у роті ’вибухає’. Так і стала готувати перловку з підливкою яловичою. Дуже смачно, виявляється. Теж на ніч замочую, потім довго варю. Підливку роблю окремо.
автор Комиссия50% • 14 ноября 2024
Ответ дляПринцепесочка
А промываете как-то особенно?
СпайдерВумен• 14 ноября 2024
Ответ дляКомиссия50%
Пропорции 1:2?
Да, я часто выключаю и она доходит сама, тогда впитает всю воду

автор Комиссия50% • 14 ноября 2024
Ответ дляКарапулька
Дякую
КаваЗМолоком• 14 ноября 2024
Обсмажити на ложці олії до золотистого кольору і приємного запаху і варити.
автор Комиссия50% • 14 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Спасибо
автор Комиссия50% • 14 ноября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Так, я і інші каші так роблю - мені смачніше
КаваЗМолоком• 14 ноября 2024
Ответ дляКомиссия50%
А яку ще? Я лише булгурчик.
T_Sp• 14 ноября 2024
Замочую, потім воду зливаю, додаю зажарку: цибуля-морква-гриби, трохи солю і варю як гречку, тільки трохи довше
100%• 14 ноября 2024
не хочеться посилатися на таке джерело, але якщо вже мова про перловку: почитайте, як робиться каша за рецептом Петра I, я готувала колись з цікавості - це смачно
ЛюбимаЯНЬ• 14 ноября 2024
Я замочую на ніч і варю обз у мульті. Роблю засмажку цибуля+гриби, цибуля+бочок. Додаю в розсольник.
Ще є солодка перлова, на молоці з водою у різних пропорціях.
І звісно італійське перлотто.
Не кую, не мелю• 14 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Я про то что вам без жира невкусно
Ну, почитайте ответы в теме, кому-то вкусно? все предлагают с жиром, никто без масла её не ест.
СпайдерВумен• 14 ноября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Я ем. добавляю специи, карри, паприку
Не кую, не мелю• 14 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Я ем. добавляю специи, карри, паприку
Ну, молодец, а мне так невкусно, особенно вот эти специи не люблю.