Мизимец• 14 ноября 2024
Шо смачного приготувати з гарбуза?
окрім супу та каші?
поділіться будь ласка рецептами
Принцепесочка• 14 ноября 2024
Оладки , кексики( в тісто додати пюре з гарбуза), натерти на тертці в суп, в тушковану картоплю або в печеню кубиками. Роблять запіканку зебру з творогом і гарбуза. Салати роблять деякі з гарбузом.
Бритоножка• 14 ноября 2024
Жесть! Тема про тыкву и рецепты, а сколько удаленных администрацией сообщений.
Говорю-балакаю• 14 ноября 2024
Ответ дляБритоножка
Не соглашусь. Если человек не пробовал вкусные блюда из арбуза, то он и не знает, что это может быть вкусно.
а кавун до чого?!
Бритоножка• 14 ноября 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
а кавун до чого?!
Честно - я сама не поняла как написала ’арбуз’. Я знаю, что гарбуз - тыква, а арбуз - арбуз. Это даже для меня загадка.
Байрактарна• 14 ноября 2024
Сьогодні бачила Reels на Фейсбуці оладки з гарбуза, робиться все як із кабачка. Подається зі сметаною. Відгуки, що дуже смачно. Хочу спробувати.
Говорю відверто• 14 ноября 2024
салат:
рукола, печений гарбуз і фета кубіками, заправка (оливкова олія, сіль, лимонний сік), посипати подрібненими горішками і полити трішки наршарабом
дуже смачний і цікавий.
Советчица Года• 14 ноября 2024
Ответ дляБритоножка
Там куча флуда-непотріба было.