Советчица Года• 17 ноября 2024
Гарбуз. Що приготувати?
Дали мені гарбуза. Була би чоловіком-дало би норм по самоооцінці. Але я жінка. Хочу приготувати з цього щось смачненьке. Хто що готує? Гарбузову кашу не пропонуйте
ОливьЕЖечка• 17 ноября 2024
Ответ дляКрошка Енот
Послушаю, что-то соленое может кто посоветует
Я люблю його запікати з овочами з часником в оливковій олії
Пэрисхилтонша• 17 ноября 2024
Я печу кекс. В ютуб Лілія Цвіт.
Дуже ароматний
Ще творожно гарбузова запіканка, але то довго трохи, пле гарно)
Дуже ароматний
Почемучечка• 17 ноября 2024
мафіни, запіканку з сиром кисломолочним та гарбузом, крем-суп, запекти шматочками в духовці з медом і корицею
Крошка Енот• 17 ноября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
А які овочі кладете?
ОливьЕЖечка• 17 ноября 2024
Ответ дляКрошка Енот
А які овочі кладете?
Цибуля,броколі, баклажан,перець. Все крупними шматками. Можно з м´ясом
Крошка Енот• 17 ноября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
О клас, дякую за ідею)
Залізний кіготь• 17 ноября 2024
Ответ дляСтрахованная
Крем-суп. Единственное, что я люблю из гарбуза.
Я еще на сковороде люблю потушить, как гарнир к мясу, со специями и чесноком
Ловлю капці• 17 ноября 2024
Тут много тем уже было, даже за последний месяц-два
Поищите по поиску
Пилосмок працює• 17 ноября 2024
Ответ дляКрошка Енот
Я тушила з телятиною і білими грибами
ЯяяКакаджамбо• 17 ноября 2024
Гарбуз ріжу скибочками 1-2 см, кладу у форму, поливаю оливковою олією, додаю спеції, трави і в розігріту духовку. На 180 градусів на хвилин 20-25. Коли гарбуз стає м´яким дістаємо його, викладаємо зверху сир з блакитною пліснявою подрібнений, посипаю подрібненим грецьким горіхом і все разом ще в духовку на 10-15 хвилин. Вже готову цю закуску ще поливаю медом.
Ням. Обожнюю. Нагадали, треба приготувати.
ОливьЕЖечка• 17 ноября 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
О,дякую за ідею
Ловлю капці• 17 ноября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Я печу кекс. В ютуб Лілія Цвіт.
Дуже ароматний
А нашо ви пергамент кладете під форми ?
Пишу вірші, дорого• 17 ноября 2024
Якщо не любите гарбузову кашу, то навряд вам шось внше з нього сподобається. Може посмажити , як кабачок , а потім з часником їсти. Я готувала той суп пюре, ну не наша тема цей гарбуз.
Чумачечая Весна• 17 ноября 2024
Видно, що рука-лице не любить страви з гарбуза.
По темі страви: гарбузовий суп, овочеве рагу (гарбуз, картопля, морква, цибуля, часник, олія, приправи) запекти в духовці, гарбузовий пиріг чи мафіни, оладки з гарбуза.
ДлинноНожка• 17 ноября 2024
Ответ дляhrystia
Як ви його робите?
Відварити гарбуз і збити блендером,добавити сік апельсину+цедру,пачку сметани,цукор і желатин