ЧорноброваЯ• 14 ноября 2024
Як афігезно відкривається Мюглер Ангел в холодну погоду
Це прямо його час. Він розкривається печивом, гарячим чаєм з київським тортиком. Приємний і водночас насичений. Я кайфую
ПампушОК• 14 ноября 2024
Сьогодні протестую, бо влітку подарували,не дуже зайшов. Дякую за підказку
БезникаЯ• 14 ноября 2024
Сама не люблю ярлики, але це реально збирач компліментів від чоловіків. Якщо ви про класичний, а не один з фланкерів. При чому, що в 2006, коли почала користуватися, що зараз - стабільно викликає інтерес у чоловіків) Тут тенденцій немає 😄
Але на холодну погоду однозначно
ЧорноброваЯ
• 14 ноября 2024
Ответ дляЗабагаловка
Блин , а у меня нет ни одного Мюглера , мне нечего тестить 😩
Візьміть спробувати відливант. Я спочатку взяла 5 мл на шафі, потім вже флакон купила
Забагаловка• 14 ноября 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Я вообще в шутку написала ) , но спасибо за совет. У меня 80+ флаконов , и штук 200 пробников , а вот мюглера действительно ни одного 🤔 . Нужно исправить. Но я ненормальная , я сразу флаконами покупаю , везу через пол мира , а потом тестирую 🙈.
Отливанты - точно нет. Пойду в нотино пробники посмотрю ))
Что у него самое самое вкусное и можно вслепую брать ?