Шальная коклетка• Изменено 14 ноября 2024
Захворів папужка.
Помітила, що не активний, мало їсть, не хоче виходити з клітки, а тільки вийде - одразу назад, багато стить. Сьогодні вийшов, я клітку закрила. Прогнала з клітки, щоб політав, а він низенько пролетів до найближчої поверхні. Поносу нема. Таке триває три дні, йому 6 місяців, у мене живе два.
Так не хочу його втрачати, де знайти допомогу?
Весела моль• 14 ноября 2024
Может как-то сбоку поставить, чтобы не так ярко свет светил. Чтобы лампа рядом была, но было место где он мог бы в тени сидеть.
Шальная коклетка
• 15 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
Вже виключила. Лампа не яскрава, матова.
Тільки виключила, пересів на кільце з тканини, там йому видно тепліше.
Бо улюблене місце - гойдалка.
Залізна тьотя• 15 ноября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Бо улюблене місце - гойдалка.
Треба було лишити лампу на ніч.
Як папужка?
Тріль!• 15 ноября 2024
Ответ дляLediBlac
А можно контакты орнитолога? а то я только в Акеллу в крайнем случае со своими дуралеями.
Я без второго телефона, там номер, в дороге сейчас . Но они ещё ведут практику на Рыльского 36 зверятко.
Шальная коклетка
• 15 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Треба було лишити лампу на ніч.
Як папужка?
Без змін :(
Залізна тьотя• 15 ноября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Без змін :(
Грійте лампою. Поставте так, щоб лампа світила з боку і він міг при потребі підсуватися ближче до тепла чи відсуватися.
Шальная коклетка
• 15 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Поставила на кухні, включила духовку, трохи поїв, погрався, співав. А тепер знову насуплений сидить.
Залізна тьотя• 15 ноября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Грійте!
Шальная коклетка
• 16 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
Добрый день! Как Ваш попугайчик?
Добрий день!
Вчора вранці гарно поїв, співав, грався, а том знову ’опугався’.
Звернулася до попереднього власника, порадив дати активоване вугілля. Дала, сьогодні йому вже краще. Їсть, але ще мало. Почав більше проявляти увагу, гратися, з клітки виходив.
Ще сьогодні дам вугілля. Він чимсь траванувся :(.
Шопингмонстр• 16 ноября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Добрий день!
Пропоите его еще и ентеросгелем пару дней.
Шальная коклетка
• 19 ноября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Как ваш питомец, автор?
Ожив :)
Сьогодні вже пробував літати 😊
фан L.O.S.T.• 20 ноября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Ожив :)
Сьогодні вже пробував літати 😊
Как хорошо, очень за него рада. Долгих ему и счастливых лет жизни.
Шальная коклетка
• 01 декабря 2024
Ответ дляdulenok
Добрый день
Вспомнила за вашего питомца недавно. Как он? Вижу по последнему ответу, что ему лучше. Это замечательно
Добрий день.
Зверталася до попереднього власника, порадив дати розведене активоване вугілля. Я дала. Вранці вже співав і танцював