ЗабежАЛОЧКА• 14 ноября 2024

21 рік шлюбу і його "хочу розлучення"

Тема просто поговорити, з чоловіком багато чого пережили, разом давно. І от сьогодні я почула "хочу розлучитися" .
Йосип_молодий• 15 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Виходить так. Він сказав ’хочу’, а я й зразу вирішила подати заяву. Але не подала, бо тут зависла .
Я ще не перших сторінках писала, я все життя така є, не буду підставляти другу щоку. І чоловік це знає.
Ви наче давно цього чекали )))
Йосип_молодий• 15 ноября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Автор, снимите розовый очки.

Думайте трезво. Пока он в состоянии непонятном, все переписывайте на себя!
Цікаво, як технічно це виглядає ))))
Може поясните як зі спільної власності зробити одноосібну?)))
Вилами по воде• 15 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я й не питала. Яка різниця?
Сиджу створюю кабінет в електронному суді. Я не вмію пробачати таких слів, от взагалі.
Іноді думаю, може треба трішки поступливішою бути? А я не можу, в мене або чорне, або біле....
Слабо верится, что с таким подходом вы в браке прожили 21 год
Мандолина Бу• 15 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Таке відчуття, що Ви вже чекали поводу, коли нарешті чоловік підставиться, щоб його зробити винним. Але реально сама давно хотіла розвестися, тож радо моментально вчепилася в таку шикарну можливість погратися в нещасну покинуту жертву.
Мандолина Бу• 15 ноября 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
это же надо насколько вы его не знаете и не чувствуете.
ходили домашним генералом,всех строили и тут...опа! нежданчик.
Або так. Чоловік все життя мовчки терпів, підлаштовувався, а тут раптом посмів збунтуватися. Покарати негідника!
Не гавкаю- но охраняю• 15 ноября 2024
Ответ дляПодругаМужа
У меня то же самое. 2 года встречались, 2 года жили до брака, 16 лет в браке, и он сказал, что хочет пожить для себя, когда младшему было 1,5 года Причина точно не в другой. Но, может, уже и есть кто-то, т.к. не живём вместе почти 4 года.
Да, так тоже бывает, что причина расставания - не в другой..
ваш просто лентяй неготовый к семье детям ответственности -сбежал просто
Йосип_молодий• 15 ноября 2024
Як оце гидко та мєрзко читати про бахвальство: та я дурна, та я рєзка як сітро, та я не прощу…. Фуфуфу. Людина навіть не уявляє, як смішно вона виглядає.

Гірше за безпринципність можуть бути лише тупі принципи.

Це ще й найпростіше. Бути уважною, мудрою, намагатися зрозуміти - це важче.
Значно важче свої кордони и бачення донести мʼяко та доходчиво. Легше перти як танк в надії, що якесь блажене оце буде терпіти.

Коротше, мужик, рятуйся!
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 15 ноября 2024
Є інша
Гуру троллинга• 15 ноября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Є інша
на самом деле какая теперь разница, если мужчина хочет развестись? Это лучше, чем он бы параллельно завел вторую семью) Автор, вы молодая, дети взрослые, встретите и вы свое счастье, я уверена
Бешене сарі• 15 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Мені 41, йому 43, доньці 15 і сину 20.
А,так діти виросли,чоловік вже видохся при Вас. Ви ж скажена,навіжена,не терпите півтонів. Думаю,чувак притомився в шлюбі. Знаєте,у владних жінок чоловіки йдуть з життя раніше. Мабуть,рішив ще пожити спокійно. Можливо є інша жінка,яка спокійна,врівноважена.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 15 ноября 2024
Ответ дляГуру троллинга
або не зустріне, цей сценарій більш реалістичний
Бутерброд и я• 15 ноября 2024
Ответ дляТепличная
Сочувствую.. Уже у него нашлась новая любовь?
Может она у него всегда была?
А автор вцепилась в него когтями. Хз
Гуру троллинга• 15 ноября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
може і таке бути, у будь-якому випадку не треба намагатися тримати біля себе штани) хоче йти-нехай іде)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 15 ноября 2024
Ответ дляГуру троллинга
Треба боротися за своє кохання і родину
120-120-120 (не худею)• 15 ноября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Є інша
более вероятно, что автор достала
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 15 ноября 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
более вероятно, что автор достала
надто довго терпів
Вкаблучках• 15 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Якщо чесно, дуже сумніваюся, що є інша.
Тому ситуація ще більше незрозуміла.
В мене після 20 років і нажаль інша...
Шукаю трусики• 15 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я й не питала. Яка різниця?
Може накопились образи та непорозуміння?
Треба поговорити, може сходити до психолога... А Ви відразу ’кабінет у суді’.
Ми з чоловіком 23 роки разом, літом посварились та виявилось, що один одого не зовсім розуміємо.
Щастя-здоровля• 15 ноября 2024
Ответ дляПомогалочка
Що означає ’изжил себя брак’? Ну ясно, що тих яскравих почуттів і емоцій, які були спочатку вже нема. Але ж інше-надійність, довіра, повага, багато спогадів і любов, але напевно в іншій формі. Що таке любов через 20 років? Коли вже і сексу не хочеться?
Мова зовсім не про секс, це вже слідство.
Це коли розумієш, що людина не надійна, змінились її пріоритети у житті, якщо довіра хоч раз була втрачена, вона знову не зʼявиться, як слідство втрачається повага.
Спочатку ти вважаєш, що все налагодиться, виправиться, ти за щось тримаєшся, «всі ж якось живуть з цим», але це все ілюзія, тріснуту чашку не склеїти.
Щастя-здоровля• 15 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Дякую за ваші слова.
Я сьогодні зрання працюю, а він вдома. Тобто поговорити нормально тільки ввечері зможемо. Я трохи заспокоюся.
І ви праві, хоче то хай робить. То ж не я захотіла, то хай і подає сам.
Он потом вас же и обвинит во всём : это же ты захотела, это ты подала на развод!
Вилами по воде• 15 ноября 2024
Ответ длямуха в кедах
Ну вот поживете лет 5 без помощи одна, потом расскажете свой опыт.
И что там такого страшного ужасного. У меня большинство подружек сами живут по много лет. Счастливые женщины, замуж никто не стремиться. Я замужем, но сейчас живём отдельно, мне самой с детьми легче зачастую чем с мужем
Щастя-здоровля• 15 ноября 2024
А вообще, хочу сказать, что война сбросила все маски с людей! Все показывают кто есть кто. Что бы там ни было в семье, одни наоборот объединяются, сближаются, стали поддерживать друг друга, а другие сдаются и выбирают более лёгкий путь.
Мамаша в бигудях• 15 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
ну добре якщо співпадають у людей темпераменти
хоча напевно є і фантазерки або прмя ненаситні тигриці
Я не знаю, при всій повазі - три оргазми на день??? Чи то лише в нього, то тоді ще якось модна вірити. Бо то треба прірву енергії в такі стрсунки
Мамаша в бигудях• 15 ноября 2024
Ответ дляЙосип_молодий

Коротше, мужик, рятуйся!
Ой, я вас прошу. Люди різні. Хтось хоче мудру, хтось хоче танка. І той, хто хоче мудру, на танкові не одружується))) В мене були знайомі,які двічі на тиждень сварки з биттям посуду організовували. - ще й досі разом. Чоловік від мудрої до такої пішов і живуть. Кому що треба, аби лиш обом те ж саме
Мамаша в бигудях• 15 ноября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Вибачте за ремарку. Слідство - наслідок. Не прагну образити, просто для інформації, можливо ця мова вам не рідна
Цветов Мне срочно• 15 ноября 2024
Пускай подаёт на развод и тцк его радостно примет в объятия )
муха в кедах• 15 ноября 2024
Ответ дляВилами по воде
Ерунду не пишите.
Аноним Советчик• 15 ноября 2024
Ответ дляГуру троллинга
До речі, тут в темах про зраду часто пишуть - розводься і шукай тоді когось на стороні. От чоловік так і вирішив. Мабуть.
Саджу все зарання• 15 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Та ну блін, камон, які романтичні свічки?
Нам за 40, ми пів життя разом.
То в фільмах чоловіки через 20 років шлюбу дружину на ’знайомство’ запрошують.
А ми жили звичайне подружнє життя, іноді скандали, іноді мирилися. Але в цілому жили щасливо.
І зараз для мене справді це грім серед ясного неба.
Мені 43 у шлюбі 20 років десь раз у тиждень- два влаштовуємо один одному романтику зі свічками, приємною музикою. Намагаємось десь вийти випити каву вдвох.
Співчаю вашій ситуації, спробуйте трохи охолонути і поговорити з чоловіком. Можливо, мап потрібно відпочити вдвох хочаб декілька днів і поговорити, що насправді відбувається
PinkMa• 15 ноября 2024
классика. Я всегда говорю кто поженился в 20, жди в 40 развод и мужик уйдет