ДеньгиНеСдаю• Изменено 15 ноября 2024

Закордон і бажання скупити все на розпродажі

Не знаю як там у Європі, а от в США у фейсбук є парочка груп, де публікуються знижки на все підряд. І серед покупців мабуть 90 % тих, хто виїхав з України під час війни. Всі дівчата як угорілі скуповують Дайсони, набори косметики, парфуми, одяг і взуття. А потім в цій же групі запитують про отримання бенефітів, безкоштовну медстраховку , або де влаштуватися на роботу прибиральницею , асистентом вчителя , нянею. При цьому пару разів на тиждень запити як дешевше поїхати в Діснейленд, на Гаваї і чи впустять назад, якщо з’їздять на відпочинок у Пуерто Ріко чи Мексику. Розкажіть , як вам все вдається , так щоб працювати асистентом вчителя, або в школі на кухні, і при цьому крутити локони Дайсоном десь на берегах Пуерто Ріко?
Квітка папороті• 15 ноября 2024
Ну а вам какое дело?

Сижуревувшоке• 15 ноября 2024
Я в групі. Ще нічого там по ссилкам не купила:)) один раз помаду безкоштовно прислали. Дайсон можливо і куплю, бо дочка в басейн ходить, волосся по попу, сушити важко взимку.
А не купила, бо не розумію нафіга:)) я краще сходжу в магазин і прміряю, ніж гратись з поверненнями і складати окремо речі «не дуже сіло, але хай буде, лінь повертати»:))) я в Україні ще на гралась замовленнями зі США і «прольотами». Стрьомна єкономія.
Якось так :6
Сижуревувшоке• 15 ноября 2024
Так і це з не для новоприбулих група, там купа «старожилів». Звичайно що там різний контингент. Хтось бенефіти чекає, хтось яхту вибирає. Так само, як і тут, на порадниці:))
автор ДеньгиНеСдаю • 15 ноября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Ну а вам какое дело?
Прямое дело. Люблю восхищаться талантливыми людьми.
Коржик• 15 ноября 2024
Автор, а вы не знали, что украинцы трудолюбивы? Что они не стесняются работать даже если им есть, что есть?
Тимбукту• 15 ноября 2024
65 годин на тиждень працювати і дайсон з розпродажу вже може бути. З Пуерто Ріко складніше, але дівчата деякі вже за американців заміж повиходили та громадян США виховують;)
Ластовиння• 15 ноября 2024
Ви впевнені що скуповують косметику, шукають роботу прибиральницею та планують відпочинок на гаваях одні і ті самі люди? А взагалі ви яке діло до них чи прибиральниця не може відпочити або купити собі парфуми ?

автор ДеньгиНеСдаю • 15 ноября 2024
Ответ дляКоржик
Знаю, я тоже трудолюбивая и работаю.
Слава Українi• 15 ноября 2024
Ответ дляКоржик
У мене Дайсон, авто , квартири у Європі.) але я перший місяць прибирала апартаменти у США ))
автор ДеньгиНеСдаю • 15 ноября 2024
Ответ дляЛастовиння
Звісно може прибиральниця купити дайсон, і teacher assistant також його купує. Мені є велике діло до них, також хочу так навчитися.
автор ДеньгиНеСдаю • 15 ноября 2024
Ответ дляСлава Українi
А зараз ? У мене також є авто і квартири. Але Дайсон я за три роки так і не купила
Слава Українi• 15 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Працюю у видавництві менеджером з продажів
Слава Українi• 15 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Чому вас так турбує саме Дайсон? Це просто фен і не бачу нічого такого.купила бо мені сподобався у спортзалі він. Сушила голову і відчула як він класно сушить.пішла і купила.
Радуга-дуга• 15 ноября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Ну а вам какое дело?
Видимо она оплачивает эти покупки и поездки
автор ДеньгиНеСдаю • 15 ноября 2024
Ответ дляСлава Українi
Я працюю спеціалістом з питань якісного обслуговування у медзакладі. Але покупні спроможності у мене не такі, як у новоприбулих.
Слава Українi• 15 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Міняйте роботу. Ви не тягнете і не ваше діло до тих прибиральниць) ви в собі розберіться для початку
автор ДеньгиНеСдаю • 15 ноября 2024
Ответ дляСлава Українi
Дайсон це просто приклад, але люди гребуть все підряд , починаючи від пачки емемдемс із розпродажу і закінчуючи меблями. В Європі також такий ажиотаж ?
автор ДеньгиНеСдаю • 15 ноября 2024
Ответ дляСлава Українi
У мене гарна робота, яка дозволяє купувати інші речі
автор ДеньгиНеСдаю • 15 ноября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Я налоги оплачиваю

автор ДеньгиНеСдаю • 15 ноября 2024
Ответ дляТимбукту
Ага, а потім адвокатів шукають безкоштовних , щоб опіку з чоловіком ділити . Таких я також зустрічала
іронічна антитеза• 15 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Автор можна поцікавитися, як за три роки можна купити квартири і авто, і не купити дайсон?
автор ДеньгиНеСдаю • 15 ноября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Не знаю, тому й питаю тут,як дівчатам таке вдається. Кожен раз коли я бачу у тих групах , що є якийсь розпродаж, і всі відписуються що замовили , то у мене раптово з’являється якісь інші сто причин, чому я не можу це придбати.
все по ГОСТу!• 15 ноября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
вот как то не выходит ’внеплановых’ 450 дол
іронічна антитеза• 15 ноября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ясно)
все по ГОСТу!• 15 ноября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Ясно)
пока с парлюкс
іронічна антитеза• 15 ноября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
пока с парлюкс
Ок
Душа компанії• 15 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Откуда у вас столько свободного времени чтоб ещё и следить кто что купил?
автор ДеньгиНеСдаю • 15 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Я не слежу, просто читаю комментарии к постам и у меня хорошая память на лица. Иногда на работе есть свободное время
автор ДеньгиНеСдаю • 15 ноября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Внеплановые 450 дол идут в ROTH или 403b , но они всегда плановые
Коржик• 15 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Знаю, я тоже трудолюбивая и работаю.
Так в чем ваш вопрос?