Матраскин Брат• 15 ноября 2024

Як вам погляд на історію кохання в "Титанік"?

Після 30+ вже по-іншому дивлюся на цю історію. Шкода того нареченого-мільйонера, у якого наречена хвойда. Для якої він був ладен на все, а вона знайшла свою "любов" у безпритульному хлопці))) Хотіла б побачити продовження, як та Роуз живе в бідності з тим Джеком, має 5+ дітей, працює на фабриці по патранню курей і вечорами згадує про свого колишнього багатого жениха.
Хома з пастою• 15 ноября 2024
Ну понеслась))
А Джек бомжара, преступно пробрался на корабль обесчестил девушку а потом еще и откинулся
Ну шо за мужик)
Сметчица• 15 ноября 2024
Джек міг стати відомим художником. І колишній купляв би у нього картини.

Продовження - нещасна багачка Роуз бухає вечорами, згадуючи єдине кохання свого життя. Мільйонер зраджує їй з черговою коханкою. Двоє дітей йдуть на війну і там гинуть.
Агент Пинкертона• 15 ноября 2024
Те що наречений її аб´юзив і поводився як з гарною річчю для вас норм, головне що мільйонер?
julia-678c• 15 ноября 2024
Мамаша Роуз, которая ’продала’ её багатому мужику, вас не смущает ?
автор Матраскин Брат • 15 ноября 2024
О, по моєму сценарію є схожий фільм.
’Далеко-далеко’ з Ніколь Кідман
Любви вам!• 15 ноября 2024
Ну якщо вам цікаво. В ті часи було нормою одружиться на гарній чистенькій дівчинці. А свою пристрасть вдовільняти в борделі.
Тут як в казці про колобка.
Так чи інакше його б з´їли. А так хоч погуляв .
Оновлена версія• 15 ноября 2024
С точки зрения психологии, Роуз спасла себе психику и жизнь, став ’шлюхой’. Невелика цена.
Продаю витрішки• 15 ноября 2024
Он не был миллионером - он был скоре жуликом и махинатором, его дела тоже были плохи, у него как и мамы роуз были свои планы и они нашли друг друга )
автор Матраскин Брат • 15 ноября 2024
Ответ дляСметчица

Та ще й діти від Джека- бомжа. Але її багатий чоловік про то не знає
ЖенаАйтишнеГа• 15 ноября 2024
Ну, жених миллионер вполне мог не пережить биржевый крах в 1929 году.
Просто звязда• 15 ноября 2024
Никак.
Я обожаю Кейт Уинслет, но вообще не вижу их кинопарой.
Она выглядит как тетя рядом с Джеком
Продаю витрішки• 15 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Он и не пережил - роуз в воспоминаниях говорит что он застрелился во времена великой депрессии
Хома з пастою• 15 ноября 2024
На кой она сердце океана выкинула)))
Скіфська пектораль• 15 ноября 2024
Ответ дляСметчица

І якось приходить на виставку Джека.
А він одружився і щасливо живе з дівчиною, з якою познайомився в художній школі, в яку вступив в Америці)
Аnnеt• 15 ноября 2024
в конце фильма показали фото на которых Роуз пилот и ещё что-то не помню что, но она мечтала быть свободной и о интересной жизни, а её жених хотел себе жену покорную клушу. и она всё осуществила что хотела именно потому что встретила того оборванца, который ей жизнь спас дважды.
Хома з пастою• 15 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
Могла и опу подвинуть))) на доске
Аnnеt• 15 ноября 2024
Ответ дляХома з пастою
Могла и опу подвинуть))) на доске
свалились бы в воду оба и на ту дверь замёрзшие уже не залезли бы.
Перемелица• 15 ноября 2024
Миллионера не жаль. Если Джек не умер, их бы отношения не продержались дольше года. А так все мы скучаем по какой-то там первой любви
Бентливуман• 15 ноября 2024
У нее никто не спрашивал хочет ли она замуж за того миллионера. И он это прекрасно знал, и его это устраивало.
По фильму она сама прекрасно справилась со своей жизнью, после трагедии. Так почему бы с Джеком голодала?
ProstoKoschka• 15 ноября 2024
Шкода вашого чоловіка. Така людина, як ви, не здатна кохати
Хома з пастою• 15 ноября 2024
Ответ дляProstoKoschka
Ого пошли диагнозы психологов)))
Аnnеt• 15 ноября 2024
Ответ дляProstoKoschka
чего это? наоборот авторица осуждает измену. а вы её поощряете и прям всячески одобрям трах с первым встречным-поперечным.
барабанщица• 15 ноября 2024
Мне 34 и вообще не понимаю ’яка така любов 🤷’. Они были знакомы 4 дня(столько длился первый и последний рейс Титаника), Роуз вырвалась из своей правильной, скучной жизни, занялись сексом. В результате у Роуз инстинкт самосохранения взял гору и она не пожелала немного подвинутся на той двери.

Любовь - это когда пара прошла испытания бедностью/болезнью одного из них/бедой которая случилась с одним из них(плен/изнасилование/жизнь под оккупацией/участие в боевых действиях) и сумели сохранить нормальные отношения.
Агент Пинкертона• 15 ноября 2024
Ответ дляХома з пастою
Ого пошли диагнозы психологов)))
Мені теж, наприклад, дивно, чому автор так смакуючи пише, що хотіла б побачити нещасною іншу жінку. Можливо щось особисте
Ms. Анонимная• 15 ноября 2024
Не все упирається в матеріальне. Звісно,що гроші важливі. Але жити з людиною,яку ти не любиш-потім все це вилізе хворобами, десь у 40 років. Чому хвойда- в наш час дівчата і хлопці з 13 років мають статтєве життя,міняють партнерів- ніхто їх хвойдами не вважає. А 100 років тому жили в умовностях...
барабанщица• 15 ноября 2024
Ответ дляБентливуман
Потому что он бы ей настрогал 5 детей и не смог бы всех обеспечить даже едой.
Луковая• 15 ноября 2024
Якщо не пам´ятаєте з чого там усе почалося - то їй так сильно хотілося жити з тим мільйонером, що ледь з корабля не зістрибнула.
Я до речі згодна, що з Джеком там не було майбутнього. Більше того, він жодного разу нічого не говорить про кохання. Але він вирвав її з наміченого сценарію життя, яке її зовсім не приваблювало, і в кінці кінців по фото Роуз - бабульки ми бачимо, що вона прожила класне і насичене життя, а не залишилася пташкою в золотій клітці. Для неї усе склалося якнайкраще.
Я супер-пупер• 15 ноября 2024
Ответ дляХома з пастою
На кой она сердце океана выкинула)))
Тре було на порадниці викласти у рубриці віддам даром.
Аnnеt• 15 ноября 2024
Ответ длябарабанщица

думаю, не такая уж она была правильная и до Титаника. ’давай! рисуй меня, как тех парижских шлюх! долой панталоны!’
Хома з пастою• 15 ноября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Не ну так серьезно вы к такой теме подошли)))
Смакуючи, побачити нещасною іншу жінку, щось особисте

Люди воспринимают одно и тоже написаное по разному исходя из своей призмы восприятия