Как думаете? Кто то так работает?
_Alekssandra_• 15 ноября 2024
Если там никуда деньги переводить не нужно и покупать ничего не нужно, то чем Вы рискуете?
Я до такого типу каналу приєдналась, мене просили 3 дні лайкать фотки на розетці і за це платили 30-40грн. Я заробила 168грн і коли там запропонували купити товар на 200, 600 і 2000грн, послала їх нафік))) таким чином в мене залишилось 168 грн. Картку їм давала пусту, спеціально робила в приваті віртуальну.
Малинка Алинка• 15 ноября 2024
Ответ дляAbrado
аналогічно зробила))
rainbow2018• 15 ноября 2024
Звичайно, ні. Скоро вам ще напишуть з Тікток, Ютюбу та Телеграму. Вони всі зараз хайрять співробітників через повідомлення у месенджерах.