Примерно одинаковые. 40 тыс квартира в ноаострое. Может быть и дешевле. Как думаете, в какую сторону будет меняться цена в этих городах, как думаете?
Стрекоза любви• 15 ноября 2024
Все буде залежати від того, на яких умовах закінчиться війна. Хто жив ближче до зони бойових дій і матиме гроші, буде більше дивитися в центр України або Захід, якщо не було житла або є думка про життя в більш безпечному регіоні.
Хто не матиме грошей на купівлю житла в цих регіонах і сам для прикладу з Харківської області та отримає якийсь сертифікат на житло, то будуть і в Харкові купувати. Дорожчати буде скрізь, але не суттєво, якщо війна закінчиться для нас передбачуваними гарантіями безпеки.
Люблю море• 15 ноября 2024
Ответ дляВладина
Жити спокійно, без тривог чи з набагато меншою їх кількістю. Дітям вчитися очно, спати у своїх ліжках.
Ага. Там скукота і малі зарплати. Мої вчаться очно і так і сплять в своїх ліжках
Lor111etta• 15 ноября 2024
Ответ дляЛюблю море
Не розписуйтесь за всіх
Люблю море• 15 ноября 2024
Ответ дляdiablo12
Между прочим в Ужгороде сейчас так бизнес развивается, бешеные темпы, огромное количество бизнеса релоцировалось туда
Да да. Именно так. Расскажите