Обижулька• 15 ноября 2024

Может вспомнить учитель ученика, которого видел 23-25 лет назад?

Кусюче сонечко• 15 ноября 2024
конечно, если ученик не бухал и не курил
ПушАпница• 15 ноября 2024
Я всіх з випускного альбому садочку знаю. Правда прізвища не всі згадаю, імена знаю
Прибираю щодня• 15 ноября 2024
А чому ні? Я пам´ятаю майже всіх своїх учнів і знаю хто де зараз працює. 25 років потому, працювала 3 роки.
Удальонка• 15 ноября 2024
Мене чомусь всі вчителі запам´ятали. Хоча я була тихою і скромною дівчинкою
Чай не пью, только кофе• 15 ноября 2024
Вчителька мого чоловіка спитала у нього про мене, назвавши моє ім´я. Вона була його классним керівником, а у мене просто викладала один предмет 26 років тому. Ось так!
Чесно брешу• 15 ноября 2024
Меня вспомнили
Хи хи, ну ну• 15 ноября 2024
Только когда я сказала фамилию, так как сильно изменилась за 30 лет и учительница меня не узнала
dulenok• 15 ноября 2024
Да , конечно. Меня учителя узнают. А школу я закончила в 99
Одна_на_всей_планете• 15 ноября 2024
От человека зависит. Некоторые незабываемые.