Цибулька зла• Изменено 15 ноября 2024

Його мама в лікарні, а я відмовилась віддати ложку.

Маму чоловіка поклали в лікарню, покапати і покращити памʼять. Вона нічого з собою з дому не взяла: ні посуд, нічого взагалі. Чоловік каже мені, дай тарілку, ложку, чашку. Тобто завезе їй з нашого дому, тому що до неї додому треба заїхати і взяти, а це час. Хоча живе вона від нас хвилин 30 на транспорті. Я дала миску, а ложки у мене з набору, однієї і так не вистачає. Ну я і сказала, що не можу дати ложку, вони з набору. Він відразу взʼєлся, почав кричати, що ложку для мами жалко. Просто я з лікарні нічого додому потім не забираю. Тому якщо віддам, значить з кінцями. Хто що думає з цього приводу? Хто винен? Я, що не дала, чи він, що тепер оре не мене.
nutty• 15 ноября 2024
А одноразовые запретили?
Леди_в_ночи• 15 ноября 2024
Купите в магазине типа Авроры 1 ложку и отдайте в больницу
младокошкина• 15 ноября 2024
Дайте ложку і купіть собі новий набір.
Чай не пью, только кофе• 15 ноября 2024
Ипанутая семейка
КокошинЭль• 15 ноября 2024
Оре Оре Ореее Ореее ложка вперед!
Рятівник Малібу• 15 ноября 2024
Мамо теж з лікарні забирати не збираєтесь ?
автор Цибулька зла • 15 ноября 2024
Ответ дляnutty
А одноразовые запретили?
Я теж пропонувала, але він відразу сказав, ти що, мамі одноразові?! що таких немає?!
Владина• 15 ноября 2024
Ви.
Леди_в_ночи• 15 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Ну автор же написала - ничего не забирает из больницы 🤷‍♀️. Ложку и маму придется оставить
Сиреневенькая• 15 ноября 2024
Какой гаденыш. Это ж надо такое удумать, что б ложки из набора кому не попадя раздавать. Всё, завтра на развод подавайте, а если не можете терпеть до завтра, то ночью потихоньку задушить его.
автор Цибулька зла • 15 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Підлікується, чоловік забере її додому.
Сиреневенькая• 15 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Сказано же - ничего.
автор Цибулька зла • 15 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Нічого, ключове слово. Людина - це ніхто.
Полюю на дрони• 15 ноября 2024
Я бы дала ложку. У вас что, строго по одной ложке на человека дома? Ну значит похлебаете суп по очереди. И что за.бред не забираю ничего из больницы, вы помыть не в состоянии потом ложку и тарелку?
Если бы мой муж мне так ответил как вы у нас был бы серьёзный разговор, а вы такая жлобка.
Пушка заряджена• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Підлікується, чоловік забере її додому.
Авторка, у вас є діти?
КокошинЭль• 15 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Авторка, у вас є діти?
У нее есть ложки!
Ваша прЭлесть• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Підлікується, чоловік забере її додому.
Кстати, есть другое поверье. Надо всё забирать и ничего не оставлять в больнице, типа чтобы не вернуться опять)
Сиреневенькая• 15 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Авторка, у вас є діти?
А как? Если с больницы ничего забирать нельзя.
автор Цибулька зла • 15 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Авторка, у вас є діти?
Троє
Карамбулкул• 15 ноября 2024
На місті ’його’ взяла бы одну ложку, а 5 - в мусор.
Пушка заряджена• 15 ноября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Точно, с роддома= больница тоже ж ничего в дом
Помилуйте мадам• 15 ноября 2024
Автор, вы неадекватка. Вам какая-то ложка дороже человека.
Сиреневенькая• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Троє
Дома рожали?
Пушка заряджена• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Троє
Не вірю, щоб чоловік в своєму розумі народжував з Вами спільних дітей
Баррикадница• 15 ноября 2024
Ситуація гидко пахне. По перше у вас що 5 волокна кухні? Так буває? По друге кабанчиком мєтнулись в аврору і купили тарілочку з сантою і ложку
Швидкоруч• 15 ноября 2024
ви погана людина, не хотіла б я мати таку родичку, нічого зверху там все бачать
Баррикадница• 15 ноября 2024
Ответ дляКарамбулкул
4 в смітник. 1 вже загубилась
Йосип_молодий• 15 ноября 2024
якщо Мамо дійсно покращать памʼять (я хз, таке буває?), вона вам цю ложку до скону згадуватиме
Домовенок Кузя• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
З лікарні, як раз, все потрібно забирати, як ви суєверна така.)
ЯсноВидящая• 15 ноября 2024
У нас так свекровь во свекром ездили в гости, а у нас проездом были, так и исчезли 2 чайные ложки. Ехать нужно было долго. Тоже из набора