Янгол в камуфляжі• 15 ноября 2024
Дівчата, у кого фізіологічно з віком упав зір? Як ви фарбуєте вії, стрілки
наводите, коли без окуляр не видно деталі. Маєте збільшене дзеркало ?
Нафабувати очі - це так проблематично, що аж дратує , що нічого точно не видно.
Якісь лайфхак у вас є?
Янгол в камуфляжі
• 15 ноября 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Купила 8х косметическое зеркало
а це що??
Я не Тролль• 15 ноября 2024
Я начала ходить на наращивание ресниц. Мне проще раз в 3 недели так - чем каждое утро пялиться на себя в зеркало с близорукостью -3.
ЭтаваНиМожетБыть• 15 ноября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
а це що??
Восьмикратное увеличение с подсветкой 3 типов.
Янгол в камуфляжі
• 15 ноября 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Дякую за пораду
АнтиТроль• 15 ноября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
а це що??
Увеличение восьмикратное, очень помогает
У меня очки +3-3,5, зеркало 5х мало, взяла 10х, хотела 15х, но там прямо как в комнате смеха, или расплывается или сразу огромный глаз
Янгол в камуфляжі
• 15 ноября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А скільки вам років?
а яку інформацію Вам дадуть мої роки?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 15 ноября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
а яку інформацію Вам дадуть мої роки?
Цікаво, коли фізіологічно знижується зір
Заместитель Анонима• 15 ноября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Після 40
АнтиТроль• 15 ноября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Можно мне вклиниться? Первые очки +0,75 купила в 42 года, сейчас прошло уже 10 лет, ношу +3 или 3,5
Янгол в камуфляжі
• 15 ноября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
у кожного по -різному, у мене почалося в 42, а прабабуся у 86 ще голкою шила. Від багатьох факторів залежить.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 15 ноября 2024
Ответ дляАнтиТроль
Йой( в мене мама окуляри почала носити ближче до 60 років
АнтиТроль• 15 ноября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А де мама працювала? Бо я за компом сиділа ще з 90-х, коли не було захисних екранів та монітори як ящики);
Окуліст казав, що це теж вплинуло
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 15 ноября 2024
Ответ дляАнтиТроль
Окуліст казав, що це теж вплинуло
Економіст, теж за компом
АнтиТроль• 15 ноября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Економіст, теж за компом
Значить, їй повезло більше), але зараз е багато можливостей купити гарну оправу, тож окуляри можуть прикрашати образ, а не погіршити). В мене багато оправ, типа як у Юлі), ну хоч так намагаюсь виглядати красиво
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 15 ноября 2024
Ответ дляАнтиТроль
Та звісно, краще в окулярах, ніж ніц не бачити. Тут згодна
АнтиТроль• 15 ноября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
У меня наоборот улучшилось .
Если была миопия, то да, с возрастом улучшается. У нашей родственницы всегда был -, в старости вообще очки не носила, все видела отлично. А кто очки не носил, потом перешли на +
Несемо світло разом• 15 ноября 2024
Ответ дляАнтиТроль
Да у меня близорукость , стал меньше минус
Меломанка Маланка• 15 ноября 2024
на нашем поколении уже сказались компы и телефоны. Мы с мужем с 50-ти уже с очками дружим. А наши родители после 70-ти только.
Плюс 1.5, мне 55. Стрелки только с увеличительным зеркалом уже несколько лет, но бесит и потом проверяю надев очки. Часть несимметрично получается. Может и правда татуаж выход. Поделитесь кто делал, интересно
Меломанка Маланка• 15 ноября 2024
Ответ дляАнтиТроль
дада, именно так
Крихітка на всі• 15 ноября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Після 40
Не факт. Після 40 зазвичай далекозорість розвивається. А в мене - короткозорість
Тобто, мобільний, книжка, все, що поблизу - супер.
Коленная ложечка• 15 ноября 2024
Придбала дзеркало для макіяжу ×10. І брови пощіпати і нафарбуватися. Гарна річ, але потрібно звикгути, бо виглядаєш в ньому жахливо.татуаж не розглядаю, бо алергик. Додам, мені 48
Замулена ріка• 15 ноября 2024
у меня близорукость-без проблем крашу глаза с обычным зеркалом.
для дальнозорких есть очки с одной линзой
Радостина• 16 ноября 2024
У мене -12, все життя все малюю за звичайним дзеркалом, близько до носа піднести и все видно.
А з далекозорістю, мабуть, проблема