Роздратована шкіра• 15 ноября 2024
Назви препаратів для підняття показників
Дівчата добрий день
Підкажіть, будь ласка, з власного досвіду, які препарати ви приймати, щоб підняти феритин та вітамін д? Можливо є якісь продукти на айхерб? Щоб не з аптеки. До лікаря іду у вівторок з аналізами, але я вже для себе хочу розуміти бюджет на ліки. Дякую
Тріль підпільний• 15 ноября 2024
D3 now 5000 с айхерб, он копейки стоит
Железо я поднимала аптечным тардифероном и к нему витамин С с шиповником от Солгар с айхерб
КартаБезКомиссий• 15 ноября 2024
Декристол 5600 со сливочным маслом и Тотему с киви/апельсином/витамином С