Деловитая• 15 ноября 2024

Глюки айфон. Пропадає звук, коли дивлюсь відео

Добрий вечір .Зʼявилась така проблема вчора . Після перезавантаження все добре . Перезавантажувала вчора 4 рази . Сьогодні все добре, але ж …В який сервіс його нести чи не варто поки ? Підкажіть щось . Якщо важливо то це 14 про макс . Гарантії мабуть вже нема
автор Деловитая • 15 ноября 2024
Проблема не в налаштуваннях . Я дивлюсь на ютуб ролик і тут оп і нема звуку . Також нема звуку коли відкриваю відео в тг чи фб . На телефоні в моїх відео записаних звук є . Тобто не з динаміком проблема
Просто Фіфа• 15 ноября 2024
Яке оновлення?
Алина-1240• 15 ноября 2024
Какой то глюк прог,обновляйте
Тріль!• 15 ноября 2024
В сина на макбуці теж проблема зі звуком. Якщо зробити тихіше середини, то не так часто глючить. Але є таке. Мені здається що це щось програмне, що ремонт не допоможе
автор Деловитая • 15 ноября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Яке оновлення?
Не знаю. Оновлюється сам