А я кумедна• 16 ноября 2024
Свекри і жіноча мудрість?
Маємо наступну ситуацію або ж дано: свекрів не люблю (є за що, не переживайте, не надумала на рівному місці), в основному терплю, бо люблю чоловіка, ніколи не скандалю з ними і т.д. Живемо ми в квартирі подарованій мені моїми батьками (ми молоде подружжя віку 28-30 рр.), тобто вважаю, що в своїй. Свекри люблять завалитись без попередження або максимум сказати "ми завтра будемо в місті, але не знаємо о котрій годині заїдемо, а може і не заїдемо, як будемо зайняті". Свекри нам не допомагають ніяк по життю, нашим життям не сильно цікавляться, 99.9% матеріальної та моральної підтримки (любові) йде їхній молодшій дочці. Іноді після їх візитів, де ми годинами вислуховуємо, яка в них прекрасна дочка і, що їй купили нового/або просто про якісь її ефемерні заслуги (там хвалиться вона просто за факт існування) у нас з чоловіком скандали. Бо він не може сказати своїм батькам бодай того, щоб попереджали про візит. +ще за роки шлюбу так вийшло, що слів вони особливо не добирали, казали вїдливі речі, тому я пояснила чоловіку, що спілкування з ними для мене не бажане, а він може звісно спілкуватись з ними, якщо йому так подобається роль мазохіста. Або я роблю скандал і висказую їм все, як є. Оце вночі дізналась, що вони "надумали" завтра приїхати, але, як завжди "це ще не точно" і т.д. Я вже чоловіку казала в попередніх випадках, що вони в моєму домі небажані гості і зі своєю сімєю нехай зустрічається на нейтральній території, він цього не сприймає. Завтра збираюсь "піти погуляти", так, з власної квартири, якщо вони таки приїдуть. В ін. випадках я б так не робила, але зараз нема бажання нервуватись, чи якийсь негатив сприймати, бо перебуваю на 9 міс. вагітності, скоро народжувати. Так само не збираюсь наварювати і їх розважати, якщо вони таки надумають "нанести візит своїх дорогоцінних персон". Хай чоловік тим займається. Раніше так не робила, але дійсно заради душевного спокою планую зїздити в найближчий ТРЦ, собі помаленько пройтись по магазинах і попити каву. Дівчата, а на майбутнє? Як з таких ситуацій виходити, коли вже дитина буде? Мені б не хотілось весь час бути змушеною йти з власної квартири і т.д. Хоча, можливо до них з часом дойде. що вони небажані гості, хоча маю сумнів. Тут завжди засуджують невісток, але вже і не по істеричному вчиняю. Я на хамство і погане відношення не зобовязана доброю поведінкою відповідати, як і власне їх якось любити чи поважати (повірте, там немає за що). В кого є, що написати не зле, і не уїдливе мені (що це я насправді погана) - поділіться, як Ви справлялись зі свекрами, коли не хотіли з ними спілкування? Бажано в жінок, які вже мають великий життєвий досвід.
Бабульція• 16 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
А їй це навіщо?
Ну щоб не нервувати під час вагітності, нє?
Бабульція• 16 ноября 2024
Ответ дляКарамелька
если он дебил, то почему она нет?? ( краткий перевод ваших слов)
А в чем он дебил? Чел не тратит свои нервы, ни ск кем не конфликтует и живет свою жизнь
А я кумедна
• 16 ноября 2024
Ответ дляКарамелька
неидеальные отношения тянула ради внучки очень долго. ( а зря)
закончилось все равно разрывом и ’ я плохая’- муж не может сказать в лицо, на чем он их вертел и он - хороший. пофигу. не приходят и слава богу. общаться без меня и мне темы разговоров не докладывать. и все стало хорошо
А як це на Ваших стосунках з чоловіком позначилось? Не став клімат в сімї гірший? Маю на увазі Вашу категоричну відмову щодо спілкування.
Карамелька• 16 ноября 2024
Ответ дляБабульція
да я не про него сейчас.
хотя, если ему так комфортно, то не факт, что егожене так комфортно будет с ним прожить свою жизнь.
как однажды сказала умная психолог, высок риск осталься самому со своей неконфликтностью
Бабульція• 16 ноября 2024
Ответ дляКарамелька
да я не про него сейчас.
Со своей конфликтностью самому остаться- больше шансов)
Карамелька• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
та тут немного иной вариант, это мои типа родители)) а муж у меня адекватный достаточно. плюс родителям ( и моим и его0 - в том, что они себе не позволяли лезть нагло в дом, там были другие коленца и покруче даже.
А я кумедна
• 16 ноября 2024
Ответ дляБабульція
Ну це спірне питання. Але от мені цікаво, невже у всіх зі свекрами хороші стосунки? Чи якщо їх не долюблюєте - то таки все одно просто терпите?
Бабульція• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
На попытки задеть меня чем то я просто открыто смеюсь) потому что задеть можно только сомневающегося в чем то.
КонФФетОшка• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Звісно знає, в нас був великий скандал. Я йому висказала просто ВСЕ, що думала дуже експресивно (скоріш за все навіть і забагато). Але якби він вважав тільки себе правим, то потім б не прийшов на 2й день з букетом, значить таки може себе винним і відчував десь в глибині душі. Мене просто дивує, що він не може сам кордони розставити. Хоча останні 10 років він не жив з батьками і не залежав від них. І допомоги ніякої не просить майже ніколи. В мене просто склалось враження, що як він трохи пішов по карєрних сходинках вгору, почав щось трохи краще заробляти - то одразу знадобився своїм батькам. І тепер вони якусь війну за переділ влади зі мною над своїм сином розпочали. А він може й наївно зрадів, що йому через це більше уваги стали приділяти вони (дійсно, стали частіше йому дзвонити і т.д.) Ще й мені вони пару разів згадували в розмові, що я на нього маю вплив (взагалі якась дивна фраза, ніби я якась маргіналка і наркоманка, їм синочку зіпсую’. До слова, раніше я йому сама (на свою голову дурну) радила більше з батьками спілкуватись, бо бачила, що в нього не такі стосунки, як в мене з моїми, готувала подарунки їм недешеві, стежила, щоб ніколи до батьків його чи родичів з пустими руками не прийти (бо його цим основам етикету чомусь батьки не навчили). Тепер лавочка прикрилась, нехай мають від нього те, як його виховали, ніяких більше ’шукань подарунків’ і догоджань їм, раз я на нього ’вплив маю’.
Тут і буда ваша помилка - ви сприяли самі ближчим стосункам, тепер маєте як є. Я б спробувала йому сказати те що написала вище, що неприємні мені їх відвідини , я нервуюсь і це впливає і на мій стан і на стан дитини, хай думає що йому важливіше . Якщо батьки завтра прийдуть - так як дівчата написали вище , в іншу кімнату і 0 уваги для них, хай чоловік їх сам і розважає та час з ними проводить. Такі відвідини зараз і їх взаємовідносини це результат вашого попереднього ставлення, тому сильно дорікати йому ви теж не маєте права, бо ви так самі навчили їх теж. Зі свого дому не йти ні в якому разі, і теж не раджу втикати чоловіку що це ваш особистий дім тому що так ви вказєуте йому що він там лише гість, і з часом це може перейти в щось неприємне, а воно того не варте , якщо ви дорожите ним як партнером , як чоловіком .
Карамелька• 16 ноября 2024
Ответ дляБабульція
вы мне представляетесь какой- то несчастной размазней, неконфликтной, теплой и мягкой, всем удобной.
удивительное ощущение того, что такие люди глубоко несчастны но пытаются всех убедить, что именно у них все круто.
не хочу вас зацепить.. если у вас все круто и вас устраивает- хорошо.
но обычно нарушение личных границ хорошо делает тому, кто нарушает.
не суть крч
А я кумедна
• 16 ноября 2024
Ответ дляБабульція
Ну раз посміялись, промовчали, другий. На третій ж просто схочеться або відповісти (причому скоріш за все матом) або просто обмежити цю ситуацію відсутністю спілкування. Я просто по життю так і роблю: або висказую, або припиняю з токсичними людьми спілкування. А тут якось жоден метод не є ефективним.
Бабульція• 16 ноября 2024
Ответ дляКарамелька
не суть крч
Я берегу свой дзен, если при этом я рискую для кого то показаться размазней- вообще пофиг)
Я така бойова• 16 ноября 2024
Я не знаю що вам радити. З свекрами одразу вела більш жорстко, але коли я на початку війни виїхала і через три місяці повернулась народжувати, то взнала що свекруха мене обікрала. Після того я вже себе не стримувала. Розсварилась в хлам. І з чоловіком сварились. Але зараз дитина підросла і ми просто чемно граємо свої ролі зі свекрами. Але вони мене бояться.
Бабульція• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Зазвичай, коли людина хоче «вкусити», а реакції на це нема- то спроби припиняються.
Я така бойова• 16 ноября 2024
Ответ дляБабульція
Повірте ні. Коли людина заздрить, що її син став кращим чоловіком для мене, ніж її чоловік, то тут ховайся
Бабульція• 16 ноября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Ну от цікаво, а чому її слова якось вас чипляють? Вона ж не має якоїсь ваги у вашому житті..
А я кумедна
• 16 ноября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Та при бажанні я дуже ’широко’ рот можу розкрити. Я вже про це чоловіка попереджала, що ’виставляй своїм батькам кордони або виставлю я, але так, що вони самі мене всюди заблокують і припинять спілкування’. Просто мені цей гемор у вигляді скандалів зараз не потрібен. +доведеться ж від двох одразу відбиватись, якщо конфліктувати (і свекр, і свекруха, а чоловік ж мовчатиме і т.д., не думаю, що він буде вмішуватись). І це який не який, але стрес. І вийде, що вони знову будуть у виграші :приїхали, нерви стріпали, з чоловіком на цьому фоні теж не виключений скандал, ще й можуть проблеми з вагітністю настати від того стресу. Не хочу їм це дарувати.
А я кумедна
• 16 ноября 2024
Ответ дляБабульція
Ви знаєте, я по життю протилежне, на жаль помітила. Чим більше даєш себе гнобити і везеш на шиї - тим більше їдуть.
А я кумедна
• 16 ноября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Там я б сказала, що більше свекор бачить у своєму синові якогось конкурента (то для мене взагалі сюр якийсь, як можна конкурувати з дитиною власною, якщо основна місія батьків - порадіти за успіхи і досягнення дітей).
Бабульція• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Блін, та куди ви їх там везете)
І як саме вони гноблять вас?
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Я сама не знаю, що з моїм сталось і чому він ’зламався’ не так давно. І раптом для нього сім`я зі мною стала менш пріоритетна. В нього дійсно було раніше трохи інше ставлення до своїх батьків і він був на моїй стороні в більшості. А то, як поробили
Ще й дуже образливо, що ще й в такий момент (коли ми чекаємо дитину) і здавалось би чоловік вже має на всі 100% усвідомлювати, що його пріоритет тепер ми з дитиною.
то гормоны и вам все кажется в преувеличенном виде.
из дому одной лучше не уходить.берите мужа под руку и идите на прогулку.
а приедут те свекры или нет вы не обязаны сторожить у двери.позвонят еслишо.
не хотите гулять- залягайте на кровать и лежите, а муж пусть скажет,что Люде плохо,она отдыхает и чай пьем на кухне тихо и не долго.
ребенок родится-пусть встретят под роддомом.
вы в такси и домой, остальные куда захотят, может в кафе отпраздновать или на ближайшую электричку.
а потом через месяц если все будет хорошо,то пусть наведаются.
и то зима,грипп...не хватало еще ребенка чем-то заразить,а там и весна...
разберетесь по ходу пьесы.
Сирожено_пирожено• 16 ноября 2024
Ответ дляКарамелька
не суть крч
с чего вы взяли что чьи-то границы нарушены автора или ее мужа?
В первом случае она сама играла роль хорошей невестки, сейчас родители мужа увидят что змея та еще. В случае с мужем, так тем более, это его родители позвонили и сказали: ’может завтра будем а может нет, так как будем проездом в городе’. Тут вообще не вижу нарушения чьих либо границ. Люди надумали навестить, если получится - зараннее позвонили. Не с порога же звонок: - кто там? - это мы мама и папа. Или родителям мужа надо за месяц оповещение давать, как на прием к королеве, о том что собрались пожаловать сыночку навестить в такую-то такую-то дату, во столько-то часов и минут?
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Ну от Ви в певній мірі праві. Я просто читала схожі теми на форумах, то там був основний посил, що мене його батьки не зобовязані любити і т.д. (я це чудово розумію) і, що я не зобовязана теж їх любити, відповідно краще обмежувати спілкування, якщо свекри є основною причиною розбрату в сімї. От мені і цікаво послухати поради тих, в кого неідеальні стосунки зі свекрами і шлюб 10-20 років+ Бо я ще раз напишу, що через них рушити свою сімю не буду. Може, якби не було на горизонті ще дитини, то задумалась би. Але зараз, вибачте, дурних нема. Я від свого не відмовлюсь і не віддам, маю право на сім`ю повноцінну.
считаю,что вы начитались форумов и теперь у вас нетакие свекры и муж уже чой-то не то.
меньше читайте эти помойки и делайте так как считаете нужным.
а то из-за этой хаты останетесь без мужа.
Бабульція• 16 ноября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Да, надо было сразу быть собой.
Сирожено_пирожено• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
люди того покоління не знаю про токсікв, шмоксіків. Відрубаєте спілкування з родичами чоловіка на пустому місці - будуть скандали з чоловіком. Воно вам треба?
Ви вище писали, що вони ним цікавляться як став більше заробляти. Вони щось з нього требують? Чи стиралку, холодильник, чайник новий хочуть щоб купив? Якщо ні, то то все ви придумали, що вони ведуть якусь війну проти вас. Можливо то в Вам гормони на фоні вагітності, і вам невистачає якихось емоцій? В Вашому стані зараз взагалі простіще всього - о драсті мамапапа, чоловік з вами посидить, а я пошла відпочину трохи, бо в сон дитина тяне
Карамелька• 16 ноября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
люди неконкретные. сказали- приедем во столько-то- ок,ждем. а то конкретики нет, а вы все бросаете и сидите рядом ждите. не соизволят ли их царские величия снизойти до визиту. Коль не могут соизволить - пусть сыначку ловят где- то по пути между его делами ( да! у взрослой детки тоже могут быть дела, представьте себе..)
А я кумедна
• 16 ноября 2024
Ответ дляБабульція
Блін, та куди ви їх там везете)
І як саме вони гноблять вас?
Скажем так, дуже лицемірять + своїми деякими фразочками сказаними мені, якби їх інші люди почули, то напевно подумали, що я зроду не працювала на роботі, а прийшла до них додому їм та їхньому сину на шию і жирую за їх рахунок(то взагалі на на каплю реальності не відповідає). І то тільки квіточки. Ще ми б в них допомогу не брали, але знаючи, що в мене важка вагітність і просто шалені кошти йшли на ліки - ні разу не запропонували допомогу (ну але ладно, то їх діло, нам з чоловіком вистачає). Можна було б просто з ввічливості поцікавитись. Ще то буде їх 1ша внучка, а коли ми з чоловіком хотіли їм озвучити стать (ну бо я думала, що переважно людям таке цікаво, мене навіть мої знайомі про таке питали), а вони сказали, що їм байдуже, бо то наша дитина, а свекруха навіть сказала не слово байдуже, а ’мені пофіг’ (дослівно), мені тоді так образливо стало, ніби відро лайна на голову вилили. То нащо тоді спілкуєтесь з нами, якщо на все пофіг. Просто бо нудно, чи як? Ще недавно свекр розказував, як вони нам допомагати готові(так і не зрозуміла чим), мене в сімю свою прийняли (я взагалі не зрозуміла до чого це, мене ніхто ніде не приймав, я в них ні дня не жила, від них ні дня не залежала і т.д., так ніби то королівська чи як мінімум графська сімя, а не звичайна сімя з малесенького провінційного містечка завбільшки з смт).
Карамелька• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
разберетесь по ходу пьесы.
кстати да, у меня знакомые новоиспеченным свекрам сказали- плоая примета ребенка видеть месяц с рождения)) и не надо приезжать этот месяц!
А я кумедна
• 16 ноября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
І чим я змія? Тим що хотіла поладити з людьми, які цього не оцінили? Ото паскудна я, дійсно.
Сирожено_пирожено• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
ну ви якась конфліктна людина, навіть з добрим наміром якщо питаєте, то все однго шукаєте якийсь подвох і скритий сенс..
от наприклад про змію я написала зі стоорни свекрів про вас, і там була купа чого ще написаного, а ви побачили лише те, до чого вам треба доколупатися.