А я кумедна• 16 ноября 2024

Свекри і жіноча мудрість?

Маємо наступну ситуацію або ж дано: свекрів не люблю (є за що, не переживайте, не надумала на рівному місці), в основному терплю, бо люблю чоловіка, ніколи не скандалю з ними і т.д. Живемо ми в квартирі подарованій мені моїми батьками (ми молоде подружжя віку 28-30 рр.), тобто вважаю, що в своїй. Свекри люблять завалитись без попередження або максимум сказати "ми завтра будемо в місті, але не знаємо о котрій годині заїдемо, а може і не заїдемо, як будемо зайняті". Свекри нам не допомагають ніяк по життю, нашим життям не сильно цікавляться, 99.9% матеріальної та моральної підтримки (любові) йде їхній молодшій дочці. Іноді після їх візитів, де ми годинами вислуховуємо, яка в них прекрасна дочка і, що їй купили нового/або просто про якісь її ефемерні заслуги (там хвалиться вона просто за факт існування) у нас з чоловіком скандали. Бо він не може сказати своїм батькам бодай того, щоб попереджали про візит. +ще за роки шлюбу так вийшло, що слів вони особливо не добирали, казали вїдливі речі, тому я пояснила чоловіку, що спілкування з ними для мене не бажане, а він може звісно спілкуватись з ними, якщо йому так подобається роль мазохіста. Або я роблю скандал і висказую їм все, як є. Оце вночі дізналась, що вони "надумали" завтра приїхати, але, як завжди "це ще не точно" і т.д. Я вже чоловіку казала в попередніх випадках, що вони в моєму домі небажані гості і зі своєю сімєю нехай зустрічається на нейтральній території, він цього не сприймає. Завтра збираюсь "піти погуляти", так, з власної квартири, якщо вони таки приїдуть. В ін. випадках я б так не робила, але зараз нема бажання нервуватись, чи якийсь негатив сприймати, бо перебуваю на 9 міс. вагітності, скоро народжувати. Так само не збираюсь наварювати і їх розважати, якщо вони таки надумають "нанести візит своїх дорогоцінних персон". Хай чоловік тим займається. Раніше так не робила, але дійсно заради душевного спокою планую зїздити в найближчий ТРЦ, собі помаленько пройтись по магазинах і попити каву. Дівчата, а на майбутнє? Як з таких ситуацій виходити, коли вже дитина буде? Мені б не хотілось весь час бути змушеною йти з власної квартири і т.д. Хоча, можливо до них з часом дойде. що вони небажані гості, хоча маю сумнів. Тут завжди засуджують невісток, але вже і не по істеричному вчиняю. Я на хамство і погане відношення не зобовязана доброю поведінкою відповідати, як і власне їх якось любити чи поважати (повірте, там немає за що). В кого є, що написати не зле, і не уїдливе мені (що це я насправді погана) - поділіться, як Ви справлялись зі свекрами, коли не хотіли з ними спілкування? Бажано в жінок, які вже мають великий життєвий досвід.
Показушница• 16 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
а потом бы у них не получилось и автор обижалась бы уже на это)
А давайте не будем теоретизировать, ладно? Свекры так не делают.

Хома з пастою• 16 ноября 2024
Змея просто . Бедный муж , надеюсь еще встретит нормальную женщину .
JannyMoney• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
так хата её.
и автор начиталась форумов.
если чего-то не знала,то ей уже разведенки и те,кто по три раза в браке понаписывали.
теперь узнала,что свекров надо и на порог не пускать.
а то что свекруха захотела цепочку или её часть,то совсем угроза бюджету.
вот так и расти детей и сыновей особенно.
хата мамина. По сути то... Если автор сделает как планировала и как тут заявляет и освободит кв чтобы маме была пенсия.
Наверное автор чувствует, что ее желание не видеть этих людей у себя дома не уважается.
Но, блин, это семья, надо уже к 30 годам учиться находить компромиссы, а не мужа с родителями из дома выставлять.
Так выставишь пару раз, а потом он и не вернется...
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляПоказушница
Вы вообще способны слышать собеседника? Одно и то же толчем который коммент, мне надоело объяснять очевидные вещи. Хотят свекры к сыну - пусть встречаются в кафе, хотят дома - пусть заранее обсуждают, раз автор не хочет с ними пересекаться, на что имеет право.
Так они заранее и обсудили. На планах мужа, я так понимаю, такая договоренность не сказалась. Соответственно в чем проблема?
JannyMoney• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
В темі це було.
шмотками из секонда? конкретно чем?
автор А я кумедна • 16 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
шмотками из секонда? конкретно чем?
Це є на минулій сторінці) Ви що хочете, щоб я кожній не згодний зі мною в темі, яка вирішила просто докопатись на рівному місці - відписувала одне і те ж, чи як))) я бу речі на щастя ще нікому не додумалась дарувати, причому на свята)
Показушница• 16 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Проблема в том, что у автора ТОЖЕ МОГУТ БЫТЬ ПЛАНЫ в том числе на мужа. И находясь на 9 мес ее потребности для мужа должны быть на 1 месте, а уже потом планы с родителями. Ну это если мы говорим о нормальном мужчине, который оторвался от маминой сиси и не нуждается в покупке родительской любви.

Гадаю_По_шнуркам• 16 ноября 2024
Ответ дляПоказушница
Она сбегает в магазины, что бы ей не трепали нервы дома. И раньше она так не делала, сейчас беспокоится о ребенке. Читайте стартопик полностью, а не по диагонали импонирующие вам коменты.
Она пишет, что сама является инициатором скандалов. Муж вообще неконфликтный
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
согласна.
муж ещё не понял что почем...
сейчас беременные гормоны,потом советчицы поставят диагноз послеродовая депрессия и можно себя в руках не держать.
автор А я кумедна • 16 ноября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А чого йому конфліктувати, якщо це мої інтереси страждають, а йому норм промовчати і потерпіти?
Показушница• 16 ноября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Муж не некофликтный. Хотя может и не конфликтный по натуре. Просто у мужа в приоритетах родители, а не автор. Вот и вся печаль.
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляПоказушница
А муж не знает о планах автора на него? Ну опять же, коммуникация. ’Милый, помнишь, мы ж завтра договоривались за коляской поехать’.
На это муж ответил ’Все отменяем, сидим ждём родителей?’. Почему-то не думаю, что так было. Уже три раза можно было съездить куда там были планы. Если были. Я так понимаю свекры ещё не приехали
автор А я кумедна • 16 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Так, він мені каже, що нічого страшного, що в нас і так не було важливих планів і в тому дусі.
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Який конкретно ваш інтерес постраждав? Що Ви планували сьогодні робити і відмінили в зв´язку з приїздом свекрів? Чому не здійснили, я так розумію, що їх ще нема в вашому домі?
Показушница• 16 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Слушайте, ну я в целом понимаю вас, со своей свекровью я поддерживаю именно такие коммуникации и не делаю драм на ровном месте: все на связи у друг друга, всегда заранее договариваемся. Но у автора иначе.
автор А я кумедна • 16 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Цей, що я втомилась від цих людей і від їх хамства, наглості і безпардонності. Я не за них заміж виходила, щоб їх колкості слухати кожен раз і гімном обтікати. Я вже різні випадки перечислила в темі. Якщо вам цікаво, перечитайте
Гадаю_По_шнуркам• 16 ноября 2024
Ответ дляБутерброд и я
Ну я би з висоти 15-річного досвіду подружнього життя, де я чоловіка кохаю але є родичі з такою ж поведінкою, зробила би в цьому конкретному випадку таким чином: з посмішкою зустріла, посадила би за стіл з пєчєньками, чаєм та чоловіком, вибачилася, що дитинка щось штовхатися почала і пішла би відпочивати, давши їм поспілкуватися з сином. В кімнаті надіти навушники, щоб не чути ці пусті розмови і не накручуватися. Ви знаєте, я за ці роки помітила таке: як тільки вийти з комунікації і лишити їх самих з сином, їм стає нецікаве спілкування, бо поїсти нема кого. Такі зустрічі стають короткими і рідкими. Ну і подумайте вже зараз про стратегію поводження з ними після пологів. Бо якщо їм дійсно пофіг - це вам неймовірно пощастило, повірте мені.
Слушна порада.
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Так були плани чи не було? Чи й планів не було, а все одно свекри козли?
JannyMoney• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
нет. на прошлых страничках вы довольно плохо высказывались про свекров, например, Вони наглі, як свині, глупы, и т.д.
но конкретно ничего, ни одной ситуации не описали, как вас жестоко обидели, что вы решили их на порог не пускать.
Возможно им правда все равно внук или внучка. Это самая главная обида, или что?

Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
я думаю что наверное сказали что все равно, главное чтоб здоровенький был. В этом ничего такого нет. Некоторые прямо гендер пати делают, а некоторые наоборот не хотят знать до последнего.
да,именно так будут рады ребенку любого пола.
а тут уже прям пофиг.сомневаюсь,что взрослая женщина дословно такое выдала.
автор недоколыханная и все должны ее доколыхать, даже мама мужа.
Гадаю_По_шнуркам• 16 ноября 2024
Ответ дляПоказушница
Как вы себе это представляете в реале? Вот выехали автор с мужем скажем в кино и по магазинам. Посреди сеанса звонок - мамо пожаловали. Им бросать все и лететь встречать? Мужу бросить автора и лететь самому, а ей на такси или на ОТ добираться домой? Нафига вообще этот стресняк с движуха беременной женщине?
Я на двух машинах в семье и не беременная просто терпеть не могу когда приходиться перестраивать свои планы под кого то заранее не согласованное, чай - не форс мажор.
В чем проблема? Хозяев нет дома - зайти в гости не получится. Зачем лететь?
JannyMoney• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
не перечислили. Или вы это видите как обиду, но кроме вас никто это так не воспринимает.
Что вы перечислили? что они сказали что вы влияете? А что в этом такого? Это не хамство и не повод скандалить.
Именно вы раскачиваете лодку.
автор А я кумедна • 16 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
Якщо вам норм, що систематично вас мішають з гімном, ще раз повторюсь і порушують усі кордони - ок. Вас це не бісить, то живіть своє краще життя отак. Вони своєму сину психіку зламали оцими приниженням і комплексом меншовартості. Ще таке з онукою зробити я не дам. Отоді правильно дівчата пишуть, що і зуби відростуть і кордони вистрояться. Я описала за всю тему чимало випадків негідної і ненормальної поведінки цих людей. Хочете, то перечитайте. Якщо Вам норм, то я рада, що вам на все байдуже і ви по житті непробиваєма, як бетонна стіна. Не всі такі.
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
Именно вы раскачиваете лодку.
И я тоже не увидела. Сказали когда-то автору, что муж ее олигарх. Ну поулыбылысь бы и все. Не пройдет и месяца как автор и сама будет говорить, что ее ребенок самый красивый во всем мире, самый талантливый и т.д. Хотя объективно это вряд ли будет так. Ну все будут улыбаться и кивать.
sim_sims• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Вони наглі, як свині, їх це не зупинить побачити синочка. Та от розлучення - це найменше, що хотілось би, бо в іншому - він мене влаштовує на даному етапі життя. Я просто не знала, що це все загострюватись лиш буде з моєю вагітністю. Я не хочу, щоб якісь абсолютно ліві для мене люди розбили мій шлюб і забрали в моєї дитини батька. Не хочу давати їм таку можливість прекрасну+я зараз таки в залежному положенні, бо ясно, що з малесенькою дитиною після пологів я не зможу забезпечувати її нормально (подушка фінансова звісно є, але блін, чого через свекрів я маю собі все життя спаскудити).
Головна ваша помилка - вважати батьків чоловіка лівими людьми. Пошукайте інші свої помилки, якщо не хочете позбавляти дитину батька. Перевиховувати дорослих людей дуже тяжко).
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляInconvenient
Они обнаглеют окончательно и невестка взорвется. К тому же, начнут все деньги из сына выкачивать, так что для невестки это безрадостная перспектива. И до чего же вы все свекрови злющие, жадные и противные - ведь этому человеку досталась хорошая невестка, к тому же с квартирой - так нет, надо же испортить жизнь и сыну и ей.
так с какой квартирой, если она предназначена для добавки теще к пенсии?
автор А я кумедна • 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну я ж тут маю об землю розбитись, бо я ж все брешу і обмовляю про те, що було насправді. Ой горе, анонімна порадниця мені не вірить, що є кончені люди, які слів не добирають
автор А я кумедна • 16 ноября 2024
Коротше, я зрозуміла. Зайшли в тему свекруні і нещасні жіночки нормальні конструктивні поради я вислухала, на тому і дякую!
JannyMoney• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
я перечитала всё. конкретики нет.
сын сам разберется. пока у него скандалы только с вами, потому что общаться с родителями в его же доме ему оказыапется нельзя. А ему хочется с ними общаться.
Вы хотели советов от замужних, счастливо живущих?
Вот вам совет: не ссорьтесь с родителями мужа.
А лично от меня: не стройте из себя жертву. Планировали куда то выйти - идите.
Не хотите готовить - не готовьте.

Но про ’моя квартира’ забудьте. Если не хотите остаться в ней одна.
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
А нещасні це ті, які не психують по кожному поводу? Яких не злить, що інші люди говорять про своїх дітей? Не помічаєте нестиковку?))