А я кумедна• 16 ноября 2024
Свекри і жіноча мудрість?
Маємо наступну ситуацію або ж дано: свекрів не люблю (є за що, не переживайте, не надумала на рівному місці), в основному терплю, бо люблю чоловіка, ніколи не скандалю з ними і т.д. Живемо ми в квартирі подарованій мені моїми батьками (ми молоде подружжя віку 28-30 рр.), тобто вважаю, що в своїй. Свекри люблять завалитись без попередження або максимум сказати "ми завтра будемо в місті, але не знаємо о котрій годині заїдемо, а може і не заїдемо, як будемо зайняті". Свекри нам не допомагають ніяк по життю, нашим життям не сильно цікавляться, 99.9% матеріальної та моральної підтримки (любові) йде їхній молодшій дочці. Іноді після їх візитів, де ми годинами вислуховуємо, яка в них прекрасна дочка і, що їй купили нового/або просто про якісь її ефемерні заслуги (там хвалиться вона просто за факт існування) у нас з чоловіком скандали. Бо він не може сказати своїм батькам бодай того, щоб попереджали про візит. +ще за роки шлюбу так вийшло, що слів вони особливо не добирали, казали вїдливі речі, тому я пояснила чоловіку, що спілкування з ними для мене не бажане, а він може звісно спілкуватись з ними, якщо йому так подобається роль мазохіста. Або я роблю скандал і висказую їм все, як є. Оце вночі дізналась, що вони "надумали" завтра приїхати, але, як завжди "це ще не точно" і т.д. Я вже чоловіку казала в попередніх випадках, що вони в моєму домі небажані гості і зі своєю сімєю нехай зустрічається на нейтральній території, він цього не сприймає. Завтра збираюсь "піти погуляти", так, з власної квартири, якщо вони таки приїдуть. В ін. випадках я б так не робила, але зараз нема бажання нервуватись, чи якийсь негатив сприймати, бо перебуваю на 9 міс. вагітності, скоро народжувати. Так само не збираюсь наварювати і їх розважати, якщо вони таки надумають "нанести візит своїх дорогоцінних персон". Хай чоловік тим займається. Раніше так не робила, але дійсно заради душевного спокою планую зїздити в найближчий ТРЦ, собі помаленько пройтись по магазинах і попити каву. Дівчата, а на майбутнє? Як з таких ситуацій виходити, коли вже дитина буде? Мені б не хотілось весь час бути змушеною йти з власної квартири і т.д. Хоча, можливо до них з часом дойде. що вони небажані гості, хоча маю сумнів. Тут завжди засуджують невісток, але вже і не по істеричному вчиняю. Я на хамство і погане відношення не зобовязана доброю поведінкою відповідати, як і власне їх якось любити чи поважати (повірте, там немає за що). В кого є, що написати не зле, і не уїдливе мені (що це я насправді погана) - поділіться, як Ви справлялись зі свекрами, коли не хотіли з ними спілкування? Бажано в жінок, які вже мають великий життєвий досвід.
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляБутерброд и я
Така ж фігня, мій від мами тікав на вулицю, бо терміново з´являлися справи у дворі будинку. Ну якщо сину так некомфортно з батьками, чого невістці там сидіти?
значит оставляете гостей на едине с чайником и все побежали кто во двор,кто к соседке.
Гадаю_По_шнуркам• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
В темі це було.
Не було, я перечитала
Про ´нам пофіг´ хов б, можна детальніше?)
В якому руслі відбувалась розмова, може ви вже в розпалі скандалу, їм повідомили?
JannyMoney• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Коротше, я зрозуміла. Зайшли в тему свекруні і нещасні жіночки
нормальні конструктивні поради я вислухала, на тому і дякую!
разводиться и относиться к родителям мужа как к волкам советуют исключительно счастливые женщины 🤣
Вы их попросите, они вам и инструкцию составят, как быстрее остаться матерью одиночкой)
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Вот цитата автора:
’Ну от власне, просто я маю усі плани відмінити (наприклад, якщо я планувала піти кудись за покупками, чи зустрітись з подругою, чи банально з чоловіком каву десь в ТРЦ попити) і чекати невідомо чого. Так само, як і не зрозуміло, чи щось готувати, чи не готувати і т.д. Мені просто на такому терміні і не просто виготовлювати, я краще банально на дивані полежу той час.’
В итоге разве не кто-то просит отменять поход в ТРЦ, с подружкой на кофе и т.д. и становится к плите готовить?
вот и счастливый случай: автор с мужем в ТЦ и тут звонят свекры,говорите им чтобы садились в трамвай и ехали пить кофе вместе с ними.
а дальше пусть как хотят.
Гадаю_По_шнуркам• 16 ноября 2024
Ответ дляПоказушница
Слушайте, ну я в целом понимаю вас, со своей свекровью я поддерживаю именно такие коммуникации и не делаю драм на ровном месте: все на связи у друг друга, всегда заранее договариваемся. Но у автора иначе.
Да нет, автор тоже может сказать свекрови, что они в этот день не ждут гостей. Но проблема в том, что автор не ждёт, а ее муж как раз таки рад родителям.
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
а дальше пусть как хотят.
Та да. Но я так понимаю, что и планов то особых нет и свекров так и нет, но автор все равно злится. И если объективно, то проблема все же в авторе, а не в свекрах, муже и ком о ещё. Ну такая необоснованная злость на ровном месте съест автора, если она не решит этот вопрос.
А скоро ещё ребенок появится. Дети вообще жёсткие нарушители планов взрослых на ближайшие лет 7. Что ж тогда с автором будет?
Конотопська відьма• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Скажем так, дуже лицемірять + своїми деякими фразочками сказаними мені, якби їх інші люди почули, то напевно подумали, що я зроду не працювала на роботі, а прийшла до них додому їм та їхньому сину на шию і жирую за їх рахунок(то взагалі на на каплю реальності не відповідає). І то тільки квіточки. Ще ми б в них допомогу не брали, але знаючи, що в мене важка вагітність і просто шалені кошти йшли на ліки - ні разу не запропонували допомогу (ну але ладно, то їх діло, нам з чоловіком вистачає). Можна було б просто з ввічливості поцікавитись. Ще то буде їх 1ша внучка, а коли ми з чоловіком хотіли їм озвучити стать (ну бо я думала, що переважно людям таке цікаво, мене навіть мої знайомі про таке питали), а вони сказали, що їм байдуже, бо то наша дитина, а свекруха навіть сказала не слово байдуже, а ’мені пофіг’ (дослівно), мені тоді так образливо стало, ніби відро лайна на голову вилили. То нащо тоді спілкуєтесь з нами, якщо на все пофіг. Просто бо нудно, чи як? Ще недавно свекр розказував, як вони нам допомагати готові(так і не зрозуміла чим), мене в сімю свою прийняли (я взагалі не зрозуміла до чого це, мене ніхто ніде не приймав, я в них ні дня не жила, від них ні дня не залежала і т.д., так ніби то королівська чи як мінімум графська сімя, а не звичайна сімя з малесенького провінційного містечка завбільшки з смт).
Автор, може це і на краще, що їм пофіг. Будуть менше лізти до дитини і до ваших методів виховання. Бо, повірте, після народження дитини починається все найцікавіше. Особливо перший час, коли жінка вразлива та залежна від допомоги чоловіка.
Жена миллионера• 16 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
То квартира таки не сімейна
А ваша
Часто про це чоловіку нагадуєте?
А ваша
Часто про це чоловіку нагадуєте?
Мені теж різонуло. Я живу в домі чоловіка, але якби він хоч раз сказав, що в його домі небажані мої батьки, то мене б вже не було тут з дітьми
Показушница• 16 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
Вот зачем вы вообще беременной пишите про матерей одиночек? Ну вот, что у наших женщин за манеры клевать слабого и уязвимого? Автор в уязвимом положении, чем не гнушаются пользоваться ни муж своей безропотностью, ни свекры. И в теме женщины женщину на сносях продолжают чмырить и всячески газлайтить?! Зачем?
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Якщо вам норм, що систематично вас мішають з гімном, ще раз повторюсь і порушують усі кордони - ок. Вас це не бісить, то живіть своє краще життя отак. Вони своєму сину психіку зламали оцими приниженням і комплексом меншовартості. Ще таке з онукою зробити я не дам. Отоді правильно дівчата пишуть, що і зуби відростуть і кордони вистрояться. Я описала за всю тему чимало випадків негідної і ненормальної поведінки цих людей. Хочете, то перечитайте. Якщо Вам норм, то я рада, що вам на все байдуже і ви по житті непробиваєма, як бетонна стіна. Не всі такі.
я читала всю тему,но кроме пофиг на пол ребенка и це ваша дитина,пожелание получить на ДР цепочку или ее часть,парфюм початый и предложение пледа и халата с секонда иных преступлений со стороны свекров вы не сообщили.
это ещё не родилась внучка.
дальше обид будет больше с каждым днем,всё будет не так.
я вам уже писала,чтобы меньше читали форумов-будет больше пользы.
ненависть разрушает именно вас и вашу семейную жизнь,а не их.
подумайте об этом.
это ещё не родилась внучка.
подумайте об этом.
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляПоказушница
В уязвимом положении автор будет, когда мужу это все надоест и автор останется одна с ребенком, так и не понимая почему. А сейчас автор в нормальном положении, беременность не болезнь.
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
так автор свекров не ждет вообще и никогда,там в любой день будешь хуже татарина))
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
это ещё не родилась внучка.
подумайте об этом.
это ещё не родилась внучка.
подумайте об этом.
И что такого, что свекровь озвучила желаемый подарок? Все равно ведь деньги муж автора будет тратить на подарок маме, так вместо ненужной ей мультиварки (и какие там ещё стандартные подарки людям в возрасте) почему бы действительно не подарить часть денег на цепочку? Другую часть денег подарит дочь, муж ее добавит и будет у мамы то, что действительно порадует именинницу.
JannyMoney• 16 ноября 2024
Ответ дляПоказушница
а что ей писать если она сама работает над ухудшением отношений с мужем? Похвалить ее за это?
И уязвимая автор столько ... на свекров иут вылила. Но это ок, да?
Зайканалужайке• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Яблочко от яблоньки недалеко падает - как же вы вышли замуж за яблочко таких ужасных яблонь? И ребёнок ваш будет похож на них, вы в курсе?
Знову Я• 16 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
А я б искренне порадовалась тогда за мужика. По ответам так автор обычная истеричка с завышенной самооценкой
JannyMoney• 16 ноября 2024
Ответ дляЗнову Я
зато с квартирой!
Показушница• 16 ноября 2024
Ответ дляЗнову Я
Может себе заберете такое сокровище? Без своего угла та с такими родственничками - прямо прынц.
Зайканалужайке• 16 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Який конкретно ваш інтерес постраждав? Що Ви планували сьогодні робити і відмінили в зв´язку з приїздом свекрів? Чому не здійснили, я так розумію, що їх ще нема в вашому домі?
О, моя бабушка на пенсии так возмущался по поводу врача или почтальона: я прождала их целый день, день насмарку и т.д.
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
согласна.
а вот то,что эта женщина вырастившая сына и дочь не имеет этой цепочки, в её то возрасте, вот это печаль.
не думаю,что свекруха вся в золоте и хочет ещё урвать у сына.
во всяком случае для меня...
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Все дискотеки и прочие светские мероприятия пропустила))) бида-бида))
Зайканалужайке• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Я невестка и свекровь, замужем 25 лет, у меня сын и дочь. Я максимально объективна в данном вопросе
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
согласна.
во всяком случае для меня...
Может и не одна у нее цепочка, но какая разница? Подарки все равно ж будут дариться имениннице, какая автору по сути разница пойдет сумма подарка на условную мультиварку, шарф или на цепочку?
Показушница• 16 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Т.е. вы собственные убеждения и свой пример возвели в истину последней инстанции для всех? Не у всех так как у вас.
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
может бабушка себе бы пирожков налепила -так целый день на стреме,в ожидании звонка в дверь.
вы не такая,а вот я ее прекрасно понимаю.
села обедать или покакать,а тут приперся этот посетитель.
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А как почтальон на пирожки то повлиял?)))
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вот и что? Села обедать, пришел почтальон, забрала газетку (или что там он принес), закрыла дверь и дальше обедаешь или пирожки лепишь. В чем великая проблема?
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
сын рад приходу ролителей.
разлад вносит скандпльная невестка.
перестанет скандалить и никаких ссор не будет.
разлад вносит скандпльная невестка.
А если завтра свекры будут рады, чтоб автор гавкала и бегала на четвереньках, то что автору стоит?Чтоб никаких ссор.Я утрирую, но смысл таков.
Делай что тебе велят и радуйся, да?
Знову Я• 16 ноября 2024
Ответ дляПоказушница
С какими родственниками? Я там не нашла никакой конкретики одни претензии. Свёкры не помогают финансово и не интересуются полом ребёнка. Вот гады
Знову Я• 16 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
зато с квартирой!
Так мужику на квартиру проще заработать