🆘️ Врятуємо життя!
Лагідна мармурова краснуня 1,5-2 рочків шукає відповідальних та люблячих батьків, що потурбуються про неї холодною зимою та збережуть її імунну систему. Бо, на жаль, має лейкоз на ранній стадії (не передається людині або іншим тваринам, лише котикам).
Почуває себе добре, зараз немає жодних проявів хвороби, але йдуть холодні зимові дні, вона нікому не потрібна, люди ганяють її та не пускають погрітись, а ховатися ніде, підвали закриті. Вона сидить на вулиці під дощем і вітром. А скоро морози... Несприятливі погодні умови можуть спровокувати розвиток хвороби і вона стане вже не просто носієм, а захворіє.
Візміть гарну кицюшу у сім´ю, подаруйте їй шанс на любов та турботу 🙏🩷
Кицька стерилізована! Була колись домашньою, бо в лікарні одразу пішла на лоточок. Ласкава, охайна.
При прояві хвороби обіцяю допомогу!
Ответ дляРожки-да-ножки
А волонтерам або у притулок не можна її віддати?
А я хто) повністю нею опікуюсь, годую. але у притулок не можна, бо навіть носіїв лейкозу туди не беруть.
Її треба в родину, де вона одна буде або якщо є собачки або шиншили, або папуги. Їм лейкоз не заважає
жижифреймут• 16 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
Вулична. Я її знайшла, стерилізувала, годую. Але ж... зима, холод вже на п´яти наступає. Тому і пост. Хочу знайти їй родину, вона не має бути така гарна на вулиці((((
Дуже гарно виглядає, як для вуличної.
Хай знайдеться домівка
Рожки-да-ножки• 16 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
Зрозуміло. Ви - молодець
Рожки-да-ножки• 16 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
Якби вона не жила на вулиці і її хтось взяв додому, то була б я молодцем. А так... дуже намагаюсь, дуже
Нехай знайдеться для неї дім
Попельшка• 16 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
Важко це
В самої таких двоє
І ще на роботу підкинули кішку свого часу
Вона кошенят народила
Зараз кошенят прилаштовуємо
І кішку на стерелізацію повезу
В самої таких двоє
Вона кошенят народила
Зараз кошенят прилаштовуємо
І кішку на стерелізацію повезу
Ответ дляПопельшка
Важко це
В самої таких двоє
Вона кошенят народила
Зараз кошенят прилаштовуємо
І кішку на стерелізацію повезу
В самої таких двоє
Вона кошенят народила
Зараз кошенят прилаштовуємо
І кішку на стерелізацію повезу
Важко. Але ж може хто побачить і вирішить взяти.
Ви добра та чуйна людина, нехай все у Вас вдасться
Попельшка• 16 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
Та просто болить душа за них всіх
Вони ж живі і теж хочуть тепла і любові
Нехай кицюня обовʼязково знайде дім
Вони ж живі і теж хочуть тепла і любові
Нехай кицюня обовʼязково знайде дім
Ответ дляГаля із Дарниці
Інші коти можуть заразитись від неї лейкозом???
Це невідомо. Залежить від іммунки тих котів. Якщо моя домашня алергік та часто хворіє, то я не можу взяти собі. А так би взяла. Тому раджу брати в родину, где або теж кіт з лейкозом, або собака.
Вона носій, сама не хворіє
Настасья Пицун• 16 ноября 2024
Заразить ВИК других котов - это вряд ли.
Автор, вы в группы города кидали объявления? Кошка очень красивая, жалко так
Ответ дляНастасья Пицун
Кидала и не раз. Никто не берет(((
ВИК не заразится, а вот лейкозом может.
Ветеринар сказал,что даже если я своей сделаю от лейкоза прививку, то это не гарантия, что не заразится.
ВИК не заразится, а вот лейкозом может.