MiraTarot• 16 ноября 2024

Давайте допоможемо кицюні в Дніпрі

🆘️ Врятуємо життя!
Лагідна мармурова краснуня 1,5-2 рочків шукає відповідальних та люблячих батьків, що потурбуються про неї холодною зимою та збережуть її імунну систему. Бо, на жаль, має лейкоз на ранній стадії (не передається людині або іншим тваринам, лише котикам).
Почуває себе добре, зараз немає жодних проявів хвороби, але йдуть холодні зимові дні, вона нікому не потрібна, люди ганяють її та не пускають погрітись, а ховатися ніде, підвали закриті. Вона сидить на вулиці під дощем і вітром. А скоро морози... Несприятливі погодні умови можуть спровокувати розвиток хвороби і вона стане вже не просто носієм, а захворіє.

Візміть гарну кицюшу у сім´ю, подаруйте їй шанс на любов та турботу 🙏🩷
Кицька стерилізована! Була колись домашньою, бо в лікарні одразу пішла на лоточок. Ласкава, охайна.
При прояві хвороби обіцяю допомогу!
Хвігура мічти• 16 ноября 2024
Up
Без комплексів• 16 ноября 2024
😘
автор MiraTarot • 16 ноября 2024
Рожки-да-ножки• 16 ноября 2024
Боже, яка красива, так жалко
Рожки-да-ножки• 16 ноября 2024
А волонтерам або у притулок не можна її віддати?
жижифреймут• 16 ноября 2024
Вона ж не вулична. Правда?
автор MiraTarot • 16 ноября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
А я хто) повністю нею опікуюсь, годую. але у притулок не можна, бо навіть носіїв лейкозу туди не беруть.
Її треба в родину, де вона одна буде або якщо є собачки або шиншили, або папуги. Їм лейкоз не заважає
автор MiraTarot • 16 ноября 2024
Ответ дляжижифреймут
Вона ж не вулична. Правда?
Вулична. Я її знайшла, стерилізувала, годую. Але ж... зима, холод вже на п´яти наступає. Тому і пост. Хочу знайти їй родину, вона не має бути така гарна на вулиці((((
жижифреймут• 16 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
Дуже гарно виглядає, як для вуличної.
Хай знайдеться домівка
Рожки-да-ножки• 16 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
Зрозуміло. Ви - молодець
автор MiraTarot • 16 ноября 2024
Ответ дляжижифреймут
Дуже гарно виглядає, як для вуличної.
Хай знайдеться домівка
Вона важила 3кг. Зараз 4100, бо годую двічі на день і вже кабася така вгодована)))
Дякую!
автор MiraTarot • 16 ноября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Зрозуміло. Ви - молодець
Якби вона не жила на вулиці і її хтось взяв додому, то була б я молодцем. А так... дуже намагаюсь, дуже
Рожки-да-ножки• 16 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
Нехай знайдеться для неї дім
автор MiraTarot • 16 ноября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Нехай знайдеться для неї дім
Дякую дуже не має бути така красуня на вулиці
Попельшка• 16 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
Важко це
В самої таких двоє
І ще на роботу підкинули кішку свого часу
Вона кошенят народила
Зараз кошенят прилаштовуємо
І кішку на стерелізацію повезу
Синиця у спідниці• 16 ноября 2024
Красуня. Нажаль, маю дома котиняку.
автор MiraTarot • 16 ноября 2024
Ответ дляПопельшка
Важко це
В самої таких двоє
Вона кошенят народила
Зараз кошенят прилаштовуємо
І кішку на стерелізацію повезу
Важко. Але ж може хто побачить і вирішить взяти.
Ви добра та чуйна людина, нехай все у Вас вдасться
Попельшка• 16 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
Та просто болить душа за них всіх
Вони ж живі і теж хочуть тепла і любові
Нехай кицюня обовʼязково знайде дім
Галя із Дарниці• 16 ноября 2024
Інші коти можуть заразитись від неї лейкозом???
Пенек Возмездия• 16 ноября 2024
Дуже гарна кицюня. І дуже сумна
автор MiraTarot • 16 ноября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Це невідомо. Залежить від іммунки тих котів. Якщо моя домашня алергік та часто хворіє, то я не можу взяти собі. А так би взяла. Тому раджу брати в родину, где або теж кіт з лейкозом, або собака.
Вона носій, сама не хворіє
Мама Карло• 16 ноября 2024
Хай знайдеться родина!
Настасья Пицун• 16 ноября 2024
Заразить ВИК других котов - это вряд ли.
Автор, вы в группы города кидали объявления? Кошка очень красивая, жалко так
автор MiraTarot • 16 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Кидала и не раз. Никто не берет(((
ВИК не заразится, а вот лейкозом может.
Ветеринар сказал,что даже если я своей сделаю от лейкоза прививку, то это не гарантия, что не заразится.
дожену і ощасливлю• 16 ноября 2024
Up