Анти-анонім• 16 ноября 2024
Няня для 4 річки. Чому такі ціни?
Почала шукати няню для дитини. Потрібно з 13 і до 19. Іноді в вихідні, але то вже за додаткову оплату.
Виставила оголошення 20 тис.
З обовʼязків - забрати з садочку (5хв від будинку) привести додому, через годину відвести до логопеда(щодня, в двір сусіднього будинку). Через годину забрати. Через день відвести в басейн 3 зупинки трамваєм або 2 маршруткою, ну або пішки, це кілометр може пройтись. Через 1,5 год забрати.
Все. Бути вдома.
Ну погодувати звісно, після садочка і після басейну.
Також погуляти, якщо гарна погода, якщо ні, то погратися з дитиною вдома.
Все.
Прийшла одна, типу, все її подобається, крім зп, хоче 25.
Друга хоче їздити на таксі в басейн,
Третя питає, чи може вона приходити на роботу зі своєю дитиною
Це реально 20 тис за таку роботу мало?
В день це приблизно 1000 грн.
Виставила оголошення 20 тис.
Все. Бути вдома.
Все.
Друга хоче їздити на таксі в басейн,
Це реально 20 тис за таку роботу мало?
В день це приблизно 1000 грн.
Зайканалужайке• 16 ноября 2024
Ответ дляБабка-ежика
Стандартный набор обязанностей мамы в декрете
Тільки не 6 , а більше годин мама бігає ще готує на родину та прибирає . Чоловіки вважають, що нічого не робить . Як мама,то безкоштовно без лікарняних і вихідних, а як няня лише 6 годин зайнята, то 20 мало виходить. Чого ж тоді мамам в декреті кажуть тут, що вона не заробляє нічого? Як мінімум цю 20+ готовка їжі і заробляє, тобто економить сімейного бюджету тату
А я женатая• 16 ноября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
А я не психолог, і не маю відношення до цієї галузі. Але дякую, можна і в цей бік дивитися значить, раз сторонні люди так вважають, навіть і поганим.))) Те що ви хочете, це зовсім не значить що отримуєте. Це вам таки дійсно і поганий психолог скаже.
Нельзя причем от слова совсем.
Мяо мой мяо• 16 ноября 2024
Ответ дляА я женатая
Нельзя причем от слова совсем.
А ви хто? Щоб мати поняття хоч, наскільки авторитетна думка.)))
пані Солоха• 16 ноября 2024
Автор, якщо ви є на лінкедін, киньте клич там, я думаю багато хто зможе дати рекомендацію.
Зайканалужайке• 16 ноября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Двойные стандарты у людей) Из 6 часов, через день 1-2,5 часа тупо протирать штаны и получишь деньги. Разъзды, да, но тут не нужно думать, чем ребёнка особо занимать. Туда-сюда и рабочий день прошёл. Но у нас да, за такую работу мало. А на кассе или в магазине за 8-10 часов на ногах, 15 норм)
+1000
Я працюю щодня за компом, очі вилазять 8-10 годин. Своїх двох виростила, на гуртки водила, в басейн після роботи ще. І 22 отримую за місяць повний
Тішуся неперетішуся• 16 ноября 2024
Ответ дляА я женатая
Да ничего, но нельзя так недооценивать нянь, а то в нянях останутся только маргинальные личности :(
Это не недооцениваете, а нормальная цена да подобные услуги
А ось і я• 16 ноября 2024
меня бы смутили эти моменты: после сада через час к логопеду.потом опять через час забрать,то в бассейн на маршрутке или 1,5км пешком.
вы представляете как это все за один день сколько раз одеть-раздеть ребенка и самой то в шубу,то с шубы и по гололеду, слякоти и прочим неудобствам в зимний период.
это можно проклясть всё на свете и вашу зп в 20тыс в том числе.
Кудесница_с_пургеном• 16 ноября 2024
Автор, це нормальна ціна для Києва. І попит має бути. Розмістіть своє оголошення на різних ресурсах.
Я зараз починаю роботу з дівчинкою такого віку, як у вас в на таку ж зарплату. Але 8 робочих годин. Не Київ (і це ключове).
А ось і я• 16 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
А шо за ними слідкувать в 4 роки? Це ж не 2, що під машину побіжить в любу секунду.вдома так само дівчатка граються вдвох, цікавіше сісти в гру якусь настолку пограти
там будет некогда играться-будут заняты одеванием-раздеванием.
А ось і я• 16 ноября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
До 13 можно подрабатывать.
пару- тройку офисов помыть и на 13 часов свежа аки роза))
А ось і я• 16 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Я через агентство шукала прибиральницю. Агентство ні за що не відповідає, взагалі.
Мало того, бере 60% від зарплатні
так не каждый же месяц.а вы и тут жлобитесь.
Телячі ніжноСті• 16 ноября 2024
У вас адекватная оплата,как по мне.Единственное,если ребенок будет болеть,няня обязана сидеть с больным ребенком?и есть ли у няни соцпакет?есть ли питание в семье или свое носить?это тоже важно
А ось і я• 16 ноября 2024
Ответ дляПсихологічка
До війни і продукти дешевші були. І взагалі ціни нижчі. Знайшли що порівняти..
По темі, я б погодилась. Доволі адекватні умови для такої зарплатні. Якщо не почнете ще навантажувати чимось типу готування/прибирання.
там как войдет во вкус то каждую неделю будет шестидневка.только запрягись...
А ось і я• 16 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Так, саме так, довести до дверей, там забирає їх тренер, так само і забрати потрібно вже сухого і вдітого
а кто их там сушит и одевает пятилетних?
Бабця в мештах• 16 ноября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Ні, не дорого.
Бо це 1- відповідальність
2- графік не дозволяє підробляти
Бо це 1- відповідальність
2- графік не дозволяє підробляти
Можно пойти в колбасный магазин (несколько дней назад была тема) за 25 тыс, по 12 час в сутки, неделя через неделю, так лучше? И подрабатывать не захочется
А ось і я• 16 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Можна й пішки прийтися, я ходжу пішки.
Можна взяти коляску, вести дитину, або велосипед і нехай іде
Це взагалі не проблема
пятилетнего в коляске зимой по снегу?еще смешнее на велосипеде...
я чего-то не понимаю.
Анти-анонім
• 16 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
Уявила
Роблю все це зараз самостійно з чоловіком
І нас не виникає ніяких труднощів
Анти-анонім
• 17 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
Ваша дитина вдягається годину?
Моя витрачає стільки ж часу на вдягання і роздягання, стільки в я.
Дитина повністю самостійна, ми ж говоримо про дитину 4 років, а не одного
rainbow2018• 17 ноября 2024
14 страниц читать не буду, но возник вопрос. Автор, а почему вы не отдадите ребенка в детский сад с логопедами и бассейном за 20 000 в месяц? Вы в провинции?
У нас садик стоил меньше 20, и там был бассейн и доп занятия.
Телячі ніжноСті• 17 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Я не хочу літню жінку, не впевнена що дитині з нею буде цікаво і вона не буде включати бабусю і повчати
Сто процентов.Я работаю няней,мне чуть за 40,на площадках тоже есть няни.Так пенсы сидят на лавке,а дите само в песочнице роется или на качеле,потому что у няни то спина болит,то голова,и только и слышишь одни нотации
Анти-анонім
• 17 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
я чего-то не понимаю.
Чому смішно?
Минулого року дитина на біговелі їздила всю зиму. Там спец лижі кріпляться і можна їхати по снігу теж
rainbow2018• 17 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
Советчица таки параллельная вселенная.
Или сто тем в день про подорожание яиц и сливочного масла, или за 20 000 за 6 часов в день не могут аж два раза одеть и раздеть четырехлетку
Анти-анонім
• 17 ноября 2024
Ответ дляrainbow2018
Не має такого садочка в околиці.
Логопеда ми шукали дуже довго і хочу саме до нього водити дитину, бо бачу результат. А також басейн, там наш тренер, який працює на результат, мені заняття для галочки не потрібні.
Садочку в дитини теж приватний, може через рік буде там до вечора
А ось і я• 17 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Чому смішно?
так вы пишете о велосипеде,а не о беговеле.
а потом его куда,когда к бассейну приехали?сторожить на морозе?
и что там за коляска,чтобы возить пятилеток?
А ось і я• 17 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
так она обвесит каждого покупателя и будет еще 25 тыс и неделю дома.
А ось і я• 17 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Уявила
І нас не виникає ніяких труднощів
так вы же вдвоем,опять -таки... и вряд ли у мужа нет авто.
Анти-анонім
• 17 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
Ну так а яка різниця кардинальна?
Там і там колеса і дитина всю жиму їздила, сніг був лічені рази.
Навіщо його стерегти, є замок на нього.
Це взагалі не проблема.
Сама звичайна коляска, ми її беремо в подорожі, щоб дитина там сиділа, якщо ми ходимо весь день.
Навіщо його стерегти, є замок на нього.
Це взагалі не проблема.
Анти-анонім
• 17 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
У нас три авто на родину, але такі відстані ми ходимо пішки
От дуже рідко везимо дитину в бассейн на авто, бо краще прогулятися з дитиною.
Сусідка знизу• 17 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
В соседний дом отвести
Как раз туда сюда и лень прошел, особо развлекать ребенка и не надо