Анти-анонім• 16 ноября 2024

Няня для 4 річки. Чому такі ціни?

Почала шукати няню для дитини. Потрібно з 13 і до 19. Іноді в вихідні, але то вже за додаткову оплату.
Виставила оголошення 20 тис.
З обовʼязків - забрати з садочку (5хв від будинку) привести додому, через годину відвести до логопеда(щодня, в двір сусіднього будинку). Через годину забрати. Через день відвести в басейн 3 зупинки трамваєм або 2 маршруткою, ну або пішки, це кілометр може пройтись. Через 1,5 год забрати.
Все. Бути вдома.
Ну погодувати звісно, після садочка і після басейну.
Також погуляти, якщо гарна погода, якщо ні, то погратися з дитиною вдома.
Все.
Прийшла одна, типу, все її подобається, крім зп, хоче 25.
Друга хоче їздити на таксі в басейн,
Третя питає, чи може вона приходити на роботу зі своєю дитиною
Це реально 20 тис за таку роботу мало?
В день це приблизно 1000 грн.
БезПаспортаНеПродаю• 17 ноября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Т.е. парикмахеру за стрижку/покраску Вы готовы платить 2000грн+ за 2 часа, за маникюр/педикюр готовы платить 1000грн+ за 2часа, мебельщики тоже не промах урвать побольше. Но все, что касается доп.услуг для детей - дорого?
Почему не цените труд учителей, воспитателей, нянь?

За 6 часов работы няне готовы оплатить МЕНЬШЕ, чем за 2 часа работы парикмахера, маникюрщицы?
Можна мені влізти, а хірургам платят більше, вас це не бентежить, чому за годину хірургічного втручання можна віддати місячну зп майстра манікюра? я мию в Києві машинка за 450, це включаючи воду, світло, миючі засоби і роботу мийника, миють 50 хв приблизно. Платять за Навички, а не за красиві очі.
Няня не вкладує в свою освіту няні гроші, вона не закупає матеріали і не навчається постійно, не платить за оренду місяц, вона не буде зігнутий 2 години сидіти і вдихати пил від нігтів і хімію від препаратів.В випадку автора вона навіть розвитком дитини не буде займатися, основне її завдання супроводити і почекати, які особливі навички для цього потрібні? Чому година сидіння із телефоном на диванчику має коштувати година роботи руками + матеріали і оренда?
А ось і я• 17 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Як ви читаєте?
До 18 працюють люди, а не маршрутки
да как пишут- так и читаю ’пусті маршрутки, бо всі працюють до 18’, а людей работающих с 8 до 17 или вообще по скользящим графикам не существует.
всі так всі )))
А ось і я• 17 ноября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
а почему до сих пор вакансия свободна?
Тішуся неперетішуся• 17 ноября 2024
Ответ дляА я женатая
Я считаю ненормальная, но конечно если исходить из мин.зп, пенсий в нашей стране то да конечно сказочно хорошая цена...ну а если по европейским меркам ...то конечно...
По европейским меркам не намного больше выходит.
БезПаспортаНеПродаю• 17 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
а почему до сих пор вакансия свободна?
)) ви не відповіли самі, але добре чому інші вакансії вільні? Тому що автор шукає підходящю їй людину, вакансії на 2-3 тис доларів місяцями можуть вісити тому що люди можуть із різних причин не підходити. Це нормально, не нормально начинать придумувати чому некваліфікованих робота яка включає посидіти, походити, має коштувати як робота яка вимагає навичок і матеріальних затрат.
У Европі, година няні не коштує як година манікюра, і ніде не коштує. Автор знайде свою людину, мою дитину також водила няня по гуртками, не по ціні манікюр, це був її підробіток як домогосподині
автор Анти-анонім • 17 ноября 2024
Ответ дляА я женатая
Так зачем вам та няня :)
Тому що виходжу повноцінно на роботу, а раніше працювала з дому.
автор Анти-анонім • 17 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
всі так всі )))
Так подивіться на яке я повідомлення відповідаю і про що мова.
Чи 3 класи освіти не дають вам цього переварити?
А ось і я• 17 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
не пытайтесь меня оскорбить.
вы ведете себя неприлично, хамите.
теперь понимаю,почему нет очереди желающих работать у вас .
автор Анти-анонім • 17 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
не пытайтесь меня оскорбить.
вы ведете себя неприлично, хамите.
Ваше розуміння дуже далеке від реальності і не виходить за межі вашого сприйняття.
А судячи з того, що ви не взмозі переварити 2 речення, то ваша думка нехай залишається при вас.
А я женатая• 17 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Ну удачи вам в поиске возможно среди студенток стоит поискать как раз до 13.00 учится, а дальше работает.
Незнакомлюся• 17 ноября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Шановна, ви забули врахувати час, коли потрібно працювати.
Працювати з 8 до 14 і з 13 до 19 - різні праці +вихідні +лікарняні дитини
Це навантаження не йде ні в яке зрівняння з 8 годиною працею на стільчику з 9 до 18 + година перерви.
Більшість батьків, які привозять дітей в басейн, мають авто і займаються саме своїм життям. Няні ці функції недоступні.
Ще раз повторіть собі, спустіться з хмар, і усвідомте, якщо все було б так чудово, авто би тут тему не створювала. Думайте логічно і робіть висновки
Автор шукає пару днів, я так зрозуміла. І ще невідомо, де автор живе. Може у якомусь райцентрі. У більшому місті трохи більше часу знадобиться. Недавно була тема тут, то хотіли, щоб няня за такі ж приблизно гроші прибирала за дитиною, слідкувала за одягом (прала, прасувала, складала) ще й іноді готувала дитині. А тут мінімальні обов´язки
Ms. Скромность• 17 ноября 2024
Ответ дляА я женатая
А по якій Європі будем міряти? В тій же Польщі, Греції, Іспанії роботу на майже 500 євро з такими умовами піди іще знайди. Туди ж Словаччина, Чехія. Ви про Англію? Так там і житло в столиці за 200 євро не знімеш, навіть коробку під мостом.
А я женатая• 19 ноября 2024
Ответ дляMs. Скромность
Да ладно в Польше 500евро или в Испании ? Как по мне там оплату труда выше раза в 2 это мин.
автор Анти-анонім • 19 ноября 2024
Ответ дляА я женатая
В Польщі моя сестра платить за годину няні 20 злотих.
Муууумие• 25 ноября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Ну не хотелось бы работать няней у криминала или коррупционеров
Криминал заставит бесплатно работать
Муууумие• 25 ноября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Да, 50+ по маршруткам зимой😄
В 50+ еще можно, а вот пенсионерке...
автор Анти-анонім • 25 ноября 2024
Ответ дляМуууумие
В 50+ еще можно, а вот пенсионерке...
А пенсіонерки не їздять по маршруткам? Виключно на таксі?
Муууумие• 25 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
В качестве няни с ребенком?
Муууумие• 25 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
В Польше вообще зарплаты даже просто сортировать и развешивать одежду в магазине от 1500$