ПП-шница• 16 ноября 2024
Їхати з сином за кордон чи чекати перемогу?
Маю чоловіка і одного сина, син в девʼятому класі.
І якщо ще місяць назад, я точно знала, що влітку треба їхати, бо невідомо коли кінець війни, а в мене син. І вже почала потрохи підшукувати варіанти, то тепер не знаю що і робити.
Є сенс їхати? Чи вже чекати перемогу? Перемога це образно, звісно.
Поїдемо, а через декілька місяців всіх додому попросять, тільки гроші витратимо; не поїдемо - а раптом війна надовго, а в мене хлопець…
Місто Київ, якщо це важливо.
ЯсноВидящая• 16 ноября 2024
У меня сын в 11 классе, 16 лет, будет пробовать в Польшу поступать.
Я , если честно не верю в конец войны,. Даже если и будет затишье, то временно. Пока есть возможность, нужно пробовать уезжать, вернуться можно всегда.
Вельми шановна• 16 ноября 2024
Ответ дляБезпринципова
Это только ваше решение. Миллионы выехали, миллионы нет. Только вы знаете вашу ситуацию. Мы уехали из Киева 25.02.22. Тоже думали на месяц, максимум. А уже и язык новый выучили, дети адаптировались.
А куди виїхали? Які плани на далі чи плануєте повертатись?
Кросівки оригінал• 16 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
А почему нельзя сына отправить просто учиться? Сын прекрасно может поступить и там учиться без вас
Доречі так, мої знайомі так і зробили, хлопець вже два роки живе в Берліні, хоча був такий мамін, але прийшлось подорослішати. А вона вдома з чоловіком і ще з іншим сином 4 років
булоТАЙминуло• 16 ноября 2024
Ответ дляПП-шница
Ну, да! Зараз обʼявлять перемирʼя і скажуть всім біженцям «ну, все! Тепер мир їдьте додому!»
А ми тільки надумали приїхати)))
Никто наших не попросит, почти все там останутся не слушайте бред
Попадалочка• 16 ноября 2024
Ответ дляПП-шница
А ми тільки надумали приїхати)))
Автор, подождите до весны. После нового года уже более понятно станет, как будет дальше. Я бы сейчас по холоду не ехала, зиму переждала.
ЯсноВидящая• 16 ноября 2024
Ответ дляПП-шница
Не знаю.
Я поки відкладаю гроші. І читаю про різні країни.
А тепер, взагалі, не знаю чи є сенс це затівати.
Була б донька, було б простіше.
Та чем проще. Ну останется она в Украине, найдет себе какого то Петю и будут они тут куковать вместе.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 16 ноября 2024
Ответ дляПП-шница
Не знаю.
Була б донька, було б простіше.
Вы уже должны знать. И учить язык этой страны. Ребенка можно устроить там за месяц, не потеряв работу в Украине, тем более имея сбережения. Но вы ему значительно упростите интеграцию, если уже сейчас определитесь куда вы едете и будете понимать, что вас ждет.
Рятівник Малібу• 16 ноября 2024
Гроші це саме менше що ви можете втратити чи витратити. Їдьте і не думайте. Потім час покаже. В Німеччину їдьте, тоді гроші не просрете, все дають, гроші на проживання, на облаштування квартири.
Глаза_в_3_карата• 16 ноября 2024
Звісно що їхати. Війна скоро не закінчиться і навіть після в Україні майбутнього немає для людей. Молодь повинна вчитися, а не бігати по сховищам і щоб їм промивали мізки, що загинути за країну це найвища цінність.
булоТАЙминуло• 16 ноября 2024
Автор а вообще ждать перемогу когда вывозят мужчин можно и не ждать, кто воевать будет мясо не встанет кого убило, а других нет, какая победа( уже бы переговоры были , все начальство военное с командирами быстро свалит за бугор у них там уже недвижимость не одна
булоТАЙминуло• 16 ноября 2024
Ответ дляБезпринципова
Вы молодцы, я жалею что не выехала свои давят плюс соседи давят ничего хорошего
Попадалочка• 16 ноября 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
На каких основаниях останутся?
Шалена невинність• 16 ноября 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
По поводу не попросят - попросят тех, у кого не будет рабочего внж или другого ВНЖ, кроме временной защиты
Но не факт, что война скоро закончится - за это время большинство найдет работу и сможет перейти на рабочее ВНЖ
булоТАЙминуло• 16 ноября 2024
Ответ дляПопадалочка
На каких основаниях останутся?
По закону) не переживайте обратно не поеду война еще лет 5 если не затянут, хотя странная война то говорят нашим зайти, то говорят нашим выйти и отдать, такое чувство что зеля с путей в шахматы людьми играют
Кросівки оригінал• 16 ноября 2024
Ответ дляПопадалочка
На каких основаниях останутся?
В Італії знаю в суд подають якщо дитина навчається, тоді дають дозвіл на проживання, на тих засадах що дитині не можна покидати постійне місце навчання, всюди щось придумають хто захоче лишитись. Але в Італії майже у всіх є робочі контракти, це країна без соціалу
Але серед учбового року точно нікого не попруть і в інших країнах
Шалена невинність• 16 ноября 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну уверенным нельзя быть, сколько она ещё будет
Она может и в следующем году закончиться, а может ещё 3-5 лет быть
Никто из нас об этом не может знать
Обнимашкина• 16 ноября 2024
У мене мин старший спіймав універ в Осло безкоштовно та велком , молодшому вже закрити а схема
Пишущаяся• 16 ноября 2024
Ответ дляПП-шница
Не знаю.
Була б донька, було б простіше.
Если Германия , то и деньги не нужны. Выходит риска нет , поехали без денег в лагерь и если что , вернулись .
БоВжеВільна• 16 ноября 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
У нас гендерное равноправие, не? Дамам, кто мешает пойти воевать? Только не надо про ногтики и месячные.
Підмітайло• 16 ноября 2024
Ответ дляПП-шница
От і я через сина.
Але якщо буде перемирʼя, чи не попросять всих додому? Маю на увазі, хто досі на ТЗ, а не на робочій візі.
В такому випадку, якщо поїду, то тільки непогану роботу в Україні втрачу і гроші витрачу.
Як не плануєте вивчати мову і самі там жити, то у вас є ще рік два, готуйте сина до Вузу і все
Регионщица• 16 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Хай Швецію дивиться
Там ще є безкоштовно, якщо на 2025
ПП-шница
• 16 ноября 2024
Моєму синові ще 14 років. Не відправлю я його самого. Да він мамин))) (ловлю капці)
Ми і планували: поїхати після девʼятого класу, встигнути якось інтегруватись. Спочатку вступити в коледж, потім в університет.
ЯНаПэПэ• 16 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Я вам скажу, шо ви вже спізнились. Вашого заберуть вже завтра.
Ви хвора?
БоВжеВільна• 16 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
Автор, так, є сенс їхати зараз. Після перемоги повернетеся.
Все так наивно
представляют себе победу. Непременно нашу, с украинским флагом на спасской башне кремля, с нашим парадом на Крещатике. Люди, неужели вы такие наивные?
Ананомчикус• 16 ноября 2024
Ответ дляПП-шница
От і я через сина.
Ваш син у дев´ятому класі,йому 15 років.Які такі у вас зараз страждання виїжджати чи ні?