Гага Газу• 16 ноября 2024
Що робити?
Як не набрать після такого?
Дівчина заглядєніє• 16 ноября 2024
Ответ дляГага Газу
Так
Оно и не странно, скоро от голода на людей начнете бросаться...
неДоПриличий• 16 ноября 2024
Ответ дляГага Газу
Набираю коли більше😪
Ви набираєте коли 4000 їсте
А не коли 1000
Гага Газу
• 16 ноября 2024
Ответ длянеДоПриличий
Ви набираєте коли 4000 їсте
А не коли 1000
Як не набрати після такого зриву?
Стильна штучка• 16 ноября 2024
Ответ дляГага Газу
До 1000 ккал на день моя норма
Зріст, вага, вік?
Капитанша• 16 ноября 2024
Ответ дляГага Газу
Як не набрати після такого зриву?
ну попьете завтра кефир денек, ничего страшного)
неДоПриличий• 16 ноября 2024
Ответ дляГага Газу
Як не набрати після такого зриву?
Так я вам так і кажу : що ви набираєте коли у вас зрив .
Тобто коли на 4000 наїдаєте . І це ще не вечір
Ви це розумієте ?
Гага Газу
• 16 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
А памело замість кефіру ?
Дівчина заглядєніє• 16 ноября 2024
Ответ дляГага Газу
Як не набрати після такого зриву?
Та вы уже в этой теме 1500 калорий от злости сбросили, гарантирую))
Стильна штучка• 16 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Чотири деньки, якщо дотримуватися калорійності, яку собі автор визначила)
Капитанша• 16 ноября 2024
Ответ дляСтильна штучка
та можно вообще на сырых фруктах)).... смотрела сегодня только про сыроедов, это капец
неДоПриличий• 16 ноября 2024
Автор, виходьте на стабільну рівну пряму - їжте на 1800-2000 кожний день
І зривів буде набагато менше
Більше білку їжте . Цільних продуктів. Оброблених промислово - мінімум . Любіть себе. Про вас окрім вас нікого не попіклується. Хіба що ми, трошки
І зривів буде набагато менше
Гага Газу
• 16 ноября 2024
Ответ длянеДоПриличий
І зривів буде набагато менше
На день для мене 1800 це багато і буде набір ваги. Тим паче в мене немає фіз нагрузки
Капитанша• 16 ноября 2024
Ответ длянеДоПриличий
І зривів буде набагато менше
да, порция запеченного мяса плюс овощной салат и кусочек цельнозернового хлеба, или рыба плюс овощной салат, нежирный творог, тогда другое дело! и сытый и довольный и вес стабилизируется
неДоПриличий• 16 ноября 2024
Ответ дляГага Газу
Ну вам видніше.
Я ж вас не бачу скрізь екран. І ви нічого не розказуєте.
Ну зробіть 1500-1600 на день тоді . Але без зривів будь ласка
Гага Газу
• 16 ноября 2024
Ответ длянеДоПриличий
Ну вам видніше.
Як тепер ті 4000 ккал витратити щоб не набрати, зменшити калорійність протягом тижня?
неДоПриличий• 16 ноября 2024
1000 це для дитини калораж , і то я не впевнена.
Ви щось не так зрозуміли з приводу дієтологіі. Треба їсти і наїдатися , але беріть цільні продукти . Потихеньку привчите себе . Але треба терпіння. За тиждень дива не буде
неДоПриличий• 16 ноября 2024
Ответ дляГага Газу
Вам скільки років? Якщо до 40 - метаболізм сам все зробить за вас, розпреділить ті 4000.
На вулицю ви виходите? Свіжим повітрям дихаєте? Вийдіть на прогулку, вже користь буде.
Надалі харчуйтесь на вдвічі менший калораж, але кожного дня. Тримайте себе.
У чому ваш затик найбільший на сьогоднішній день? Ви сама готуєте? Вмієте поєднувати ПП-продукти щоб наїдатися?
Подивіться теми тут на Порадниці як дівчати харчуються, що їдять. Не ви перша не ви остання. І будуть вам гарні приклади що їсти з правильного харчування
Гага Газу
• 16 ноября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Що це за програмка?
Таблиця калорійності
Пластилин_Колец• 16 ноября 2024
Ответ дляГага Газу
Таблиця калорійності
саме так називається додаток?
Гага Газу
• 16 ноября 2024
Ответ длянеДоПриличий
А якщо проносне ще добавлю, то не наберу?
Само_достаточная• 17 ноября 2024
а мне понравилась идея считать калораж не за день а за неделю, в Вашем случае 7000 в неделю и распределяйте как удобно)