Апофиозная• 16 ноября 2024

Що будете дарувати 4 річкам на новий рік/святого Миколая?

Добрий вечір.
У мене двійнята, донечка і синок, треба придумати подарунок, а голова така втомлена і без ідей.
Буду вдячна, якщо поділитеся своїми ідеями. Може і моїм підійдуть..
Околовита• 16 ноября 2024
Нічого. Підійде вам?)
dahashutka19• 16 ноября 2024
Всі діти різні. Донці cry bebis, сину хотвілс наприклад
автор Апофиозная • 16 ноября 2024
Ответ дляОколовита
Нічого. Підійде вам?)
Звичайно підійде.
Я ж буду приймати рішення під своїх дітей.
автор Апофиозная • 16 ноября 2024
Ответ дляdahashutka19
Звичайно.
Тому хочу послухати. І те що підходить моїм, взяти за ідею.
Дякую за відгук.
Неместная Я• 16 ноября 2024
Нема грошей.
Фоточки нема• 16 ноября 2024
Цукерки
Пи Пи Пилюля• 16 ноября 2024
Еще не придумала сама, у меня дочка 4 года. На Николая что-то маленькое, на нг что-то посерьезнее)
dahashutka19• 16 ноября 2024
Ответ дляАпофиозная
Звичайно.
Дякую за відгук.
У мене просто все по стандарту , донька в такому віці обожнює пупсів, а син в 4 роки обожнював машинки і треки хот вілс)
автор Апофиозная • 16 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я на Миколая непогану мозаїку купила.
А на новий рік немає ідей.
жар-птица Нюра• 16 ноября 2024
Похреснику дарувала на 4 роки ось таку круту річ. Реально класний мольберт.
Пи Пи Пилюля• 16 ноября 2024
Ответ дляАпофиозная
Я на Миколая непогану мозаїку купила.
А на новий рік немає ідей.
Что за мозаика ? У моей есть мозаика, но она ею не особо играет ..
автор Апофиозная • 16 ноября 2024
Ответ дляdahashutka19
А мою ляльки не цікавлять. А машини, особливо великі , спец техніка...
автор Апофиозная • 16 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Якщо потрібно, завтра сфоткаю, а то уже всі сплять.
Пи Пи Пилюля• 16 ноября 2024
Ответ дляАпофиозная
Если возможно, сфоткайте, пожалуйста, а вдруг подойдет и мне)
dahashutka19• 16 ноября 2024
Ответ дляАпофиозная
Тоді може ій також зайде якийсь трек з машинками.
Або якусь спец техніку на керуванні
автор Апофиозная • 16 ноября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Дякую.
Мольберт є. Не такий крутий, просто двух сторонній, для крейди, маркера і магніти.
автор Апофиозная • 16 ноября 2024
Ответ дляdahashutka19
Або якусь спец техніку на керуванні
Дякую. Погуглю.
Наверняка• 16 ноября 2024
Мій п´ятирічний син попросив гітару, ще хотіла книги подарувати, але вже віддала посилку. До речі, рекомендую книгу про французького бульдога Лео-Фу. Смішна книга про песика, малому подобається.
тогдалия• 16 ноября 2024
Магнитный конструктор Майнкрафт, думаю на али заказать. И лего Майнкрафт.
Пи Пи Пилюля• 16 ноября 2024
Ответ дляАпофиозная
Моя к куклам тоже равнодушна. Любит мягкие игрушки. Еще нравится лепить playdoh. Может какой-то набор гляну. Присматриваюсь еще к наборам с формочками и кинетическим песком.
В прошлом году дарила магнитный конструктор- нравится ей, часто играет
автор Апофиозная • 16 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вот такі.
ПП-шница• 16 ноября 2024
Ответ дляАпофиозная
Звичайно.
Дякую за відгук.
У меня тоже двойняшки, только девочки. Сейчас монстр хай им приглянулись. Так что вопрос с подарками решен. Еще наборы косметики для девочек, как вариант, Лего, лолы
автор Апофиозная • 16 ноября 2024
Ответ дляНаверняка
Дуже дякую за рекомендації.
Гітара, скрипка - є, а за книжку дякую.
Пи Пи Пилюля• 16 ноября 2024
Ответ дляАпофиозная
Вот такі.
Спасибо ) погуглю почитаю
автор Апофиозная • 16 ноября 2024
Ответ длятогдалия
Дякую за відгук.Можете фотки показати про що мова?
Наверняка• 16 ноября 2024
Ответ дляАпофиозная
Дуже дякую за рекомендації.
Гітара, скрипка - є, а за книжку дякую.
Ще рекомендую дитячий графічний планшет для малювання. Купили в Атб за 100 грн, став улюбленою іграшкою малого, малює там, пишу йому легкі слова, він читає, сам пробує писати.
тогдалия• 16 ноября 2024
Ответ дляАпофиозная
автор Апофиозная • 16 ноября 2024
Ответ дляНаверняка
Дуже дякую.
Хачапууури• 16 ноября 2024
Ответ дляАпофиозная
Я на Миколая непогану мозаїку купила.
А на новий рік немає ідей.
Плей до.
Борода• 16 ноября 2024
В мене син (3,5 років) обожнює електронні конструктори znatok. Самостійно робочі схеми зібрати ще не може, тож збираємо разом.