Королева ганделику• Изменено 17 ноября 2024
Ламинат или ковер
При условии хорошего ламината в гостиной вы за голый пол или ковер на ламинате
Результат:
вже голосів:
16 (48.48%)
Голый ламинат
14 (42.42%)
Ковер
3 (9.09%)
Результаты, хз
Указка• 17 ноября 2024
В плане уборки, мне лучше голый ламинат. Но с появлением ребёнка задумалась о ковре.
Альдебаран• 17 ноября 2024
У нас все життя собаки були. Якщо і дуже хотілося, то ніяких покриттів. Наразі маємо тільки котів, трошки робимо ремонт, то хочу і коврика
Регионщица• 17 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Як то ламінат чи килим? Ви ж килим на щось стелите?
Не проснулась ещё, милая?
КинДза• 17 ноября 2024
Ламінат зручніше. І дитина виросла без коврів на полу чи стінах, все нормально і в прибирання зручно і пилу не має.