Нагайна• 17 ноября 2024

І дійсно наявність хорошо МЧ від зовнішності не залежить

Є 2 колишні співробітниці, ми з ними ще підтримуємо стосунки. Одна зовнішньо дуже звичайна дівчина, фігура не модельна (нормальна, але є "за що зловити") ніколи табуни хлопців за нею не бігали. Але характер у неї хороший. І ось знайшла нарешті собі дуже класного хлопця. Він дуже багатий, успішний, при цьому дуже розумний, самостійний, пилинки здуває з неї, любить її набагато більше ніж вона його. Скоро мають одружуватися. До того ж заради моєї співробітниці покинув дівчину, яка молодша за співробітницю і яка більш модельної зовнішності. Зараз тут будуть казати, що придумую, але це не так.

Інша співробітниця. Дійсно красива, дуже доглянута, яскрава зовнішність. Фігура модельна. До того ж талановита. Хлопці табунами, але там такий контингент, що простигосподи. Ні з ким серйозних стосунків не має і не було. І всі хлопці, які були ні в що її не ставили. Як і теперішній. Характер у неї також добрий, м´який, можливо тому ті хлопці і вилазять на голову. Але все ж, успішні багаті хлопці чомусь їй не попадають. Хоч і кількість залицяльників велика.

Ось так буває.
Не цілуюсь з бодуна• 17 ноября 2024
Цілком реально!
У моїй групі була дівчина непримітна, скоріше з бідної сім´ї, бо завжди холила в одних джинсах і светрі, без мейку, така, знаєте, сіра мишка і був одногрупник- красень, з багатої сім´ї, за ним пів універу дівок бігало)) І от після випуску вони й зіграли весілля.
Кошка Мурка• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Ні, для всіх красива. Всі і дивуються як так
Вы судите только со стороны и не знаете,что там за кулисами.
Летчица• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Ну тут все ясно, як завжди більшість заздрісні)
О,бизнесмен возложил на нее почетную обязанность его обслуживать в быту))этому надо завидовать?))
автор Нагайна • 17 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
и это факт
в большинства установка - вот я похудею, рельеф тела, губы накачаю - и все упадут
но оно так не работает
Так, моя історія цьому доказ.
Хоча там ті обидві дівчини без ботоксів і тд якщо що
автор Нагайна • 17 ноября 2024
Ответ дляМаурита
То це вона на тверезу таке генерує?
Не заздріть, бо це деструктивна емоція
автор Нагайна • 17 ноября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
смущает ..її набагато більше ніж вона його
это вы откуда знаете ?
и свадьбы еще не было, фактор х не исключен
Знаю, бо він її добивався і продовжує добиватися. Пилинки здуває. Вона дуже там не старається
Леди_в_ночи• 17 ноября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Кто эти люди кто знает все о жизни колег и кто эти люди у кого хватает мозгов выносить это куда-то и обсуждать на форуме?
Вы настоящие? Или вы тролли? Или кто вы?
Дехто живе і проводить статистику і аналіз її з оточення.Ну дуже любопитні,мають багато вільного часу,їм все треба знати,спати не можуть.
автор Нагайна • 17 ноября 2024
Ответ дляЦветочница
У меня есть такая реально красивая подруга, бывшая модель. Талантливая. Проблема в мужчинах, которые ей нравятся- мускулистые африканцы лет на 10 младше… хотя с ней часто знакомятся «белые», успешные мужчины, её возраста. Но дальше пары свиданий с белыми не заходит (думаю, чувствуют что нет интереса с её стороны) а с молодыми афро сами знаете какие отношения
Тут хоч є пояснення. В у випадку моєї співробітниці, то погляди в неї більше консервативні, ніж у Вашої)але табунами за нею бігають неуспішні, інфантильні чоловіки, в яких ще і купа претензій
автор Нагайна • 17 ноября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Перша повеселила. Вангую, інша дівка молодше з´явилась прямо паралельно першій. Просто хлоп потрахав іншу/ших йому стало скушно, вже нагулявся натаскався, прийме лише мамка чи терпіла якщо вона є
Це не правда. Не вигадуйте
автор Нагайна • 17 ноября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Ни разу не видел шоб у толстухи бвл четкий паренек типажа том харди или бред пит
Вона не товстуха. Але трохи зайві кг є
автор Нагайна • 17 ноября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Чему завидовать? наличию тупорылого потасканного дегенерата, не способного даже обеспечить и быть верным?
Ага. Тупорилий дегенерат з квартирами, будинками, машинами і доходом 8 к дол в місяць. І він якраз вірний
автор Нагайна • 17 ноября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Как познакомилась первая сотрудница со своим молчелом?
Вони знайомі ще зі школи (це однокласник її друга).
автор Нагайна • 17 ноября 2024
Ответ дляklaraneill
и что хорошего в том, что в первой истории мужчина бросил одну ради другой? это как раз плохой признак, кинул одну, кинет и вторую, причем не ради красивой, а ради других качеств, сиюминутно понравившихся
Вони знайомі вже давно. Вона йому подобалася постійно
автор Нагайна • 17 ноября 2024
Ответ дляЛетчица
Не вигадуйте. Там помічниці по дому. І обслужує якраз він мою співробітницю. Перестаньте заздрити
Згідна більшість наших чоловіків інваліди, але не всі
Привіт з ботойбіччя• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Но начали встречаться только сейчас?
Сколько лет после выпуска прошло? Общались всё это время, или с бухты-барахты закрутилось?
автор Нагайна • 17 ноября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Но начали встречаться только сейчас?
Так, тільки зараз
Десь років 12
Трохи спілкувалися, але так періодами. І по суті з бухти-барахти закрутилося. Вона приїхала в його місто, зустрілись і так все закрутилося
Маурита• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Не заздріть, бо це деструктивна емоція
Де ж ви раніше були, я вже деструктувалася вся. У вас таке цікаве формування думок. Я б стендап глянула
автор Нагайна • 17 ноября 2024
Ответ дляМаурита
Краще ідіть перевірте жовчний)
Рогнеда Карповна• 17 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Честно?
Фигею с таких авториц.
Привіт з ботойбіччя• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Так, тільки зараз
Десь років 12
Ну, счастья молодым
Какая-то искра пробежала , значит
автор Нагайна • 17 ноября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ну, счастья молодым
Какая-то искра пробежала , значит
Так. Хоч хтось тут адекватний. Але дійсно ця іскра не залежить від зовнішності.
Привіт з ботойбіччя• 17 ноября 2024
А у вас как, автор? Со внешностью и отношениями
автор Нагайна • 17 ноября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
До чого тут я
Летчица• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Так чему завидовать,или он ей дарственную на имущество сделал?
Привіт з ботойбіччя• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
До чого тут я
Ну, ваш личный опыт подтверждает « наявність хорошо МЧ від зовнішності не залежить»?
автор Нагайна • 17 ноября 2024
Ответ дляЛетчица
А до чого тут це? Вона буде його дружиною, яка буде цим всім користуватися
Рогнеда Карповна• 17 ноября 2024
Ответ дляКошка Мурка
Как и все тут
Маурита• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Краще ідіть перевірте жовчний)
Схожу, вам талончик взяти?)
Летчица• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Тогда завидовать нечему
Дівчина Бобула• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Завидовать чему? Что некрасивая девка подобрала поюзаного мужика после более красивой?
Счастье то