Solli-0479• 17 ноября 2024

Хлопець в мій ДН поїхав вітати з ДН свого друга

Всім добрий день. Потребую погляду збоку. Ми з хлопцем тимчасово живемо в різних містах, але я до нього постійно їжджу і ми довго планували жити разом.
В мене ДН, я приїхала, щоб відсвяткувати його з ним. На вечір були плани, але через те, що вдень ми каталися по справах хлопця на авто, яке він взяв нібито заради мене у друга, обидва втомилися.
Ми справді каталися, але це було між справами хлопця: поїхав забрав мені тортик, потім поїхали пообідали в Круасанах, потім він пішов стригтися, потім повезли авто друга на мийку і він після того купив мені квіти (правда був не дуже задоволений, бо "купив квіти собі", я у понеділок їду додому, бо він поставив мене перед фактом, що приїде його мама на місяць).

Суть питання в тому, що ми приїхали додому, планували піти у бар. Він втомився і заснув буквально біля мене, я теж була трішки втомлена і ми разом вирішили провести час разом вдома, а відсвяткувати завтра. До цього буквально йому дзвонить друг, машину якого він брав, і запрошує на ДН іншого спільного друга, якого хлопець знає 1,5 місяці. Хлопець відмовився, але не сказав, що в мене теж свято, тому він не може бути присутнім. Ввечері він мені казав, що його запросили, я запропонувала поїхати (було 19:00), але він відмовився і сказав, що ніколи так не вчинить, бо ми ж повинні бути разом, бо зараз і мій ДН також. У висновку йому подзвонив іменинник, запросив приїхати (був вже пізній вечір), і мій хлопець не зміг відмовити і погодився. Знову ж не сказав, що він зі мною, що в мене теж свято. Потім побачив, що я сильно засмутилася і сказав, що не вміє відмовляти, але їхати він не хоче, тому піде подумає, що вигадати. Типу то взагалі, за його словами, неважливо, бо вони знайомі недавно, а ми разом вже рік. Він все ж поїхав, дуже довго збирався,чепурився, хоча сказав, що це буквально на півгодини і тільки на вулиці привітає. Повернувся через 2 години о 12 ночі. Я була дуже засмучена і зла, але він каже, що проблеми не бачить, бо його не було всього пару годин.

Я дуже потребую тут підтримки і поради. Як би вчинили ви в цій ситуації?
Tivoli• 17 ноября 2024
Я до нього постійно їжджу і МИ довго планували жити разом

Вы до него ездите, это вы планируете жить вместе. Потому и долго, что он не планирует
So_so• 17 ноября 2024
У Вас нет отношений.
double-mama• 17 ноября 2024
Авторе, варіантів 2, і обидва не найкращі:
1. Хлопцю ви не дуже цікаві, так, тимчасовий варіант. Саме тому він не попередив вас про приїзд мами
2. Хлопець безхребетне му-му яке не вміє говорити ’ні’ ані друзям,ані мамі ну лише вам
So_so• 17 ноября 2024
Ответ дляTivoli

Совершенно верно.
Джемма• 17 ноября 2024
Почему с вами не поехал на ДР?
coloritka• 17 ноября 2024
Логічніше б коли б він жо вас приїхав)) а подарунок? Чи тільки квіти ’собі’?
ole4kakissa• 17 ноября 2024
Прочитала только первый абзац
Если вы останетесь с ним, то, очень -очень прошу, не пишите потом #небылаизваночка
ole4kakissa• 17 ноября 2024
Ответ дляSo_so
У Вас нет отношений.
У автора они как раз и есть

А вот у МЧ просто периодически приятное времяпрепровождение приправленное сексом
ole4kakissa• 17 ноября 2024
Ответ дляTivoli

Интересно услышать доводы того, кто втулил дизлайк вашему посту
РусалкаДністрова• 17 ноября 2024
Ответ дляole4kakissa
Мабуть, автор)
Beile• 17 ноября 2024
Він в вас не зацікавлений. Далі буде гірше. Кидайте його, це не ваша людина
ole4kakissa• 17 ноября 2024
А, тю, к бабе он ездил (это я осилилаа весь текст наконец-то)

Но автор тролль-однодневка.
Как форум нашли? :)))))
ole4kakissa• 17 ноября 2024
Ответ дляРусалкаДністрова
Мабуть, автор)
Автор бот
С текста тоже было понятно
Регистрация сегодня, не отвечает.
Такой важный для нее вопрос, а она не в сети (с этого профиля:))))
РусалкаДністрова• 17 ноября 2024
Ответ дляole4kakissa
Автор бот
С текста тоже было понятно
Регистрация сегодня, не отвечает.
Точно не вмереж. А настрочила!
Sova splushka• 17 ноября 2024
Якісь односторонні відносини.
Він вам треба, ви йому - ні.
Перспектив нуль.
ole4kakissa• 17 ноября 2024
Админы, у вас же в правилах написано, что автор должен принимать участие в теме.
Если не принимает, то это вброс, флуд и почему вы не удаляете эти темы?
Хотя о чем это я: после жалоб на темы извращенца про трусы и прочее они продолжают висеть на сайте
Навели б хотя бы порядок со своими копирайтерами, что б не позориться
автор Solli-0479 • 17 ноября 2024
Ответ дляTivoli

Він живе в іншому місті тимчасово, бо тут стажування. І ми весь рік стосунків обговорювали, що це буде можливість пожити разом. Він сам казав, що хоче і чекає. Але розумію думку, яку Ви пишете
автор Solli-0479 • 17 ноября 2024
Ответ дляdouble-mama
Там треба окремий пост писати про цю ситуацію)) Дуже складні стосунки
автор Solli-0479 • 17 ноября 2024
Ответ дляcoloritka
Подарував, хоча теж не без приколів. Сестра йому надіслала вішліст, але купив він сережки і парфуми, хоча за день до цього я казала, що не фанатка прикрас і аромат ніякий не хочу.
автор Solli-0479 • 17 ноября 2024
Ответ дляole4kakissa
Автор бот
С текста тоже было понятно
Регистрация сегодня, не отвечает.
Я не бот, чому одразу ображатися? Питання важливе, але я не можу одразу відповісти на всі коментарі. Якщо я вас якось дратую, краще не витрачайте свій час. Я вперше на форумі
double-mama• 17 ноября 2024
Ответ дляSolli-0479
Він міг придбати подарунки заздалегідь . Не викидати ж їх після ваших слів?
автор Solli-0479 • 17 ноября 2024
Ответ дляole4kakissa

Но автор тролль-однодневка.
Как форум нашли? :)))))
До якої ’баби’? Я ясно написала, що він поїхав до друзів. Питання не в цьому абсолютно було
автор Solli-0479 • 17 ноября 2024
Ответ дляdouble-mama
Він придбав їх у останній вечір перед ДН)
double-mama• 17 ноября 2024
Ответ дляSolli-0479
Авторе, ви плануєте із ним жити,а він навіть не знайомить вас із друзями. Вас справді це не бентежить?
double-mama• 17 ноября 2024
Ответ дляSolli-0479
Дивний хлопець
автор Solli-0479 • 17 ноября 2024
Ответ дляdouble-mama
Бентежить, звісно. Він покликав мене привітати друга, але після того як я засмутилася і знову ж, до цього він жодного разу не звав, а тут прям запросив. Я доросла людина і розумію, що звали його, чекають на нього, а не на нас.
І сказала, що він мене кличе лише для того, щоб я не сварилася з ним і намагається всидіти на 2 стільцях. Він сказав, що так і є.
автор Solli-0479 • 17 ноября 2024
Ответ дляdouble-mama
Дивний хлопець
Я вперше в таких ситуаціях і тому дійшла вже до того, щоб інші люди підказали різні точки зору. Саму мене, звісно, це не влаштовує, але я не розумію: це я не права чи він справді вчинив негарно? Я можу спокійно прийняти, що була надто емоційна, для мене не проблема вибачитися чи якось показати це. Але я для себе на майбутнє хочу розібратися, щоб навчитися на цій ситуації
автор Solli-0479 • 17 ноября 2024
Більше того, чому я відмовилася їхати: до цього в нас була розмова про друзів і він казав, що радий, що я туди не лізу і даю йому можливість проводити час з ними. Я тільки рада, що він не сам, що в нього є з ким поговорити і все таке, але він мене не хотів на з ким знайомити ніколи, тільки з 1 другом на початку стосунків познайомив, але він залишився в іншому місті, а хлопець через роботу іноді туди приїздить побачитися з іншими друзями і мною. Але це було всього один раз. Він сам хотів, сам мене покликав в цей раз до нього
ole4kakissa• 17 ноября 2024
Ответ дляSolli-0479
Т.е. вы с ним ради сложных отношений?
Может любовь поискать?
Взаимную
автор Solli-0479 • 17 ноября 2024
Ответ дляole4kakissa
Т.е. вы с ним ради сложных отношений?
Может любовь поискать?
Взаимную
Якби ж то було так легко... Я вперше в таких довгих стосунках і мені все це не до кінця зрозуміле.