Блакитне небо• 17 ноября 2024
Як вам міс всесвіт? 2024
Титул ’Міс Всесвіт’ у 2024 виборола представниця Данії - 21-річна Вікторія К´єр Тейлвіг . Вона принесла своїй країні першу історію перемогу на конкурсі.
Дівчина займається танцями, а ще вона підприємець і юрист-початківець.
Українка не змогла потрапити до списку 30 найкращих конкурсанток. Натомість перші місця здобули представниці таких країн, як Данія, Нігерія, Мексика, Таїланд, Венесуела.
Сижу_и_плачу• 17 ноября 2024
Красивая, но разве нос и подбородок не сделаны?:Или сейчас можно на конкурс после вмешательств?
кураГАЛЯ• 17 ноября 2024
Це не штучний інтелект створив? І цей блонд а-ля 90-ті. У датчанок наче своє світле гарне волосся?
Чай не пью, только кофе• 17 ноября 2024
Слишком уж похожа на диснеевских принцес или классическую Барби, на свой возраст не выглядит. Но да красива, но как картинка без анимации.
Така бойова Я• 17 ноября 2024
Хороша телка но там рашку телку допустили в конеуос и она в топ 20 вошла,организаторы уроды
ТебеОноНадось• 17 ноября 2024
Первое впечатление, какая то искусственная красота, неестественная
Своего не предлагать• 17 ноября 2024
Меня бесит, что орковская в топ 12 ,
Нравилась мисс Франция, тайка была красивее победительницы
Своего не предлагать• 17 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Топ 12
Засомневаю• 17 ноября 2024
Ответ дляТролю як можу
гарна...але ж де тут 21 рік))
Перебір з мейком усім додає рочків
Своего не предлагать• 17 ноября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Там можно и жирным и трансгендерам )
Автопортрет нурофена• 17 ноября 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Наша Аліна
Ну таке, у нас красивее девчата на улицах ходят, почему такую невзрачную выбрали
Джонсонюк• 17 ноября 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Наша Аліна
Ніс і вуха здоровенні .
Точно не міс
Тихомандражная• 17 ноября 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Наша Аліна
А що з грудьми?
Якесь невдале фото.
Блакитне небо
• 17 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Барбі ожила, наче все і красиво, а виглядає штучною.
Міс Світу була переможниця з Чехії
Схожий типаж
ИграйМойГормон• 17 ноября 2024
Україну представляли гроші, а не краса. Результат був передбачуваний.
Для тих, хто не знає це донька Владлени Пономаренко.
Ms. Откровенность• 17 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Незадача.
Владлену эту тоже не знаем(
Джонсонюк• 17 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Гляньте фото не з показу . Вона досить хороша і досить натуральна . Типічна блондинка, модель з милим фейсом