Блакитне небо• 17 ноября 2024
Як вам міс всесвіт? 2024
Титул ’Міс Всесвіт’ у 2024 виборола представниця Данії - 21-річна Вікторія К´єр Тейлвіг . Вона принесла своїй країні першу історію перемогу на конкурсі.
Дівчина займається танцями, а ще вона підприємець і юрист-початківець.
Українка не змогла потрапити до списку 30 найкращих конкурсанток. Натомість перші місця здобули представниці таких країн, як Данія, Нігерія, Мексика, Таїланд, Венесуела.