Блакитне небо• 17 ноября 2024

Як вам міс всесвіт? 2024

Титул ’Міс Всесвіт’ у 2024 виборола представниця Данії - 21-річна Вікторія К´єр Тейлвіг . Вона принесла своїй країні першу історію перемогу на конкурсі.

Дівчина займається танцями, а ще вона підприємець і юрист-початківець.

Українка не змогла потрапити до списку 30 найкращих конкурсанток. Натомість перші місця здобули представниці таких країн, як Данія, Нігерія, Мексика, Таїланд, Венесуела.
автор Блакитне небо • 17 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Україну представляли гроші, а не краса. Результат був передбачуваний.

Для тих, хто не знає це донька Владлени Пономаренко.
Я не знала, ясно ..

Ромашкинная• 17 ноября 2024
Порівняно з нашею квазімодою, так дуже гарна.
автор Блакитне небо • 17 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Незадача.
Владлену эту тоже не знаем(
Организатор конкурсов Top Model, New Faces, Miss Travesty International! Автор и Телеведущая программы со звёздами Show-Stars
Ведуча
Шеллар• 17 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Гляньте фото не з показу . Вона досить хороша і досить натуральна . Типічна блондинка, модель з милим фейсом
Ви праві. На мій смак, непарадний варіант в рази кращий, мила і симпатична.
Ждушечка• 17 ноября 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Наша Аліна
Чья-то протеже?
Как по мне - две крайности. Мис мира - абсолютно шаблонная кукла и наша... ну далеко не красавица. Вообще, этот конкурс уже давно не про красоту.
Сплюшка• 17 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон

У нас кожен рік чиясь ескортниця або донька їде
Істеріомама• 17 ноября 2024
Гарна
Добре що не транс
автор Блакитне небо • 17 ноября 2024
Ответ дляІстеріомама
Гарна
Добре що не транс
😂👌
Значит надо• 17 ноября 2024
Ответ дляСплюшка
Так ескортниця теж мала свого коханого небідного чимось зачепити. Некрасотку
він би не вибрав.

БоВжеВільна• 17 ноября 2024
Який сенс оцінювати намальованою? Не розумію конкурсів краси через це.
Не зви чайна• 17 ноября 2024
Ответ дляВапщета
Не нравится. Так, Барби. Не вижу красоты природной
И мне как Барби
rainbow2018• 17 ноября 2024
Похоже, решили немного разбавить многолетнее доминирование Латинской Америки и Азии.
ИграйМойГормон• 17 ноября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Ведуча
А главное, что во время войны, Владлена Пономаренко завела роман с рАсейским исполнителем сергеем пенкиным.

Карьера Владлена пошла в гору после того как ее мама вторично вышла замуж и довольно удачно. Тогда появились деньги чтобы из гадкого утёнка превратить Владлену в лебедя, устроить на ТВ и т.д.
Зубачистка• 17 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Гарна Лялька. Подивився й забув. Така зовнішність не чіпляє
Ну-ну
Не те що ви, правда ж?!
Зубачистка• 17 ноября 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Наша Аліна
Дивно, як така не потрапила у 30🤦
Абсолютно ніяка
Ms. Откровенность• 17 ноября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Ведуча
Це, канєшно, поплава, що організатор конкурсів краси не може відрізнити перспективний матеріал від прохідного.
Зубачистка• 17 ноября 2024
Гарна
Яскрава блондинка
Наивная Хо• 17 ноября 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Наша Аліна
Кошмар
КошкинДом• 17 ноября 2024
От же гарні люди народжуються )) красиві

Ворую вкусняшки• 17 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон

С пенкиным? Он же старый и педуард.
Хоть и заявляет 4 октавы
Кубик Рубика• 17 ноября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Міс Світу була переможниця з Чехії
Схожий типаж
рука как шлагбаум
Пффф 100%• 17 ноября 2024
Ответ дляІстеріомама
Гарна
Добре що не транс
На фото в старпосте похожа, кстати. Но это не за горами и туда доберутся..
Губка Боб• 17 ноября 2024
Як куколка, у гарному сенсі.
Мені подобається
Локшина на вухах• 17 ноября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ну таке, у нас красивее девчата на улицах ходят, почему такую невзрачную выбрали
Потому что у нас сплошь коррупция. Тотальная, хроническая, пронизывающая все сферы жизни. Вот и результат
Пффф 100%• 17 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Непогана .
І так , схожа на попередню
Малость пережаренная только)
Локшина на вухах• 17 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон

Вот я и о том же - коррупция губит страну во всех сферах жизни. Это болезнь, патология, одержимость. Ну и хорошо, что опустили хамовитых ’претенденток’ и теперь пасет задних.
Мавка• 17 ноября 2024
Гарна
Мавка• 17 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон

Покажіть фото нашої
ИграйМойГормон• 17 ноября 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
С пенкиным? Он же старый и педуард.
Хоть и заявляет 4 октавы
Зато богатый, по Парижам возил.
Нічого вдягти• 17 ноября 2024
Як мама 21-річної дівчини можу сказати, що Місс всесвіту виглядає значно доросліше свого віку)
Але, звісно, гарна. Така прям арійка)