Antiprom• 17 ноября 2024

Реакція українців на підняття Польшею літаків

під час повітряної ракет атаки сьогодні. коментарі сподобались, українці ніколи не втрачають почуття гумору
karkusha.biz.ua• 17 ноября 2024
Рада с зе вызвали на перевозку бабла и своих ж..п
автор Antiprom • 17 ноября 2024
Ответ дляSentjabrinka
вам бесполезно писать, вы все равно не поймете
Бо вам немає що написати) але ж будемо морду тримати до кінця..я така розумна, я знаю що ви залежите, але не скажу як
Кайдашева дочка• 17 ноября 2024
Ответ дляIrinkalak
На этой войне все зарабатывают, включая украинцев.
Польша блюдит свои интересы в первую очередь, и это правильно для нее. Вы снова обесценили всю помощь, которую она оказала нашим людям, а что сделала наше правительсво для нашего народа??
Самую лучшую помощь что могла б оказать Польша или другие страны и континеты это остановить войну сразу же.Я думаю у них была такая возможность.Помошники сраные.Люди жилье потеряли,родственников.Всю жизнь в Украине оставили и поехали батрачить на чужину и учить их язык .Вот таж самая Польша хотела б что б им ТАК помогли???
автор Antiprom • 17 ноября 2024
Ответ дляkarkusha.biz.ua
Та вони ж бояться навіть на 1 мм перетнути наш кордон, а тут треба в Київ прилетіти
Sentjabrinka• 17 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
посмотрела ваш аккаунт, очередная вновь выросшая голова Маньки, читай новый бот провокатор, который клепает ТОЛьКО политически темы.
Глупо на вас реагировать
автор Antiprom • 17 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
А ще багато з тих хто поїхав повіз свої гроші і інвестував їх в нерухомість в бізнес в Польші, ІТ які переїзали до Польші і платять там їм податки і витрачають ЗП там, так що Польша у великому плюсі залиш через війну в Україні..але чомусь про це мовчить, зате про стару техніку яку передали нам, говорять багато
автор Antiprom • 17 ноября 2024
Ответ дляSentjabrinka
Глупо на вас реагировать
У вас акаунт вообщє пусте місце)) це ж не значить що ви пусте місце..сподіваюсь ви виходите з теми?
Argesha• 17 ноября 2024
Ответ дляGvenna
Насправді з усього колишнього совка єдиною країною, здатною не впасти на коліна перед москвою виявилась Україна.
Тому хз як можна в чомусь заздрити полякам які пустили би пердунця, якби до них заїхало таке лихо, як до нас 24.02.
Вони втерлись мовчки обоссяними труселями москалів, коли ті їхнього преза грохнули. В чому заздрити) заздріть собі що живете в Україні з крутою армією. Якщо ви в Україні звісно а не рашабот)
Заздрити тому, що усі навкруги дружать із головою.
І не вороги собі і своїм родинам.
akarra• 17 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
А не купую ні польські, ні російські, ні білоруські. можете підтвердити і надати підтвердження що зараз Брокард та Євразія це російські мережі?
т.е. вы верите, что конечный бенефициар изменился?
а как же газ? нефтепродукты и еще куча всего, что было очень крепко завязано на деньгах? тоже не верите общедоступным подтверждениям?
нужно специально вам их еще раз прикрепить здесь?
akarra• 17 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
А скільки поляки заробили на цій війні?
а сколько наши можновладцы?
автор Antiprom • 17 ноября 2024
Ответ дляakarra
а сколько наши можновладцы?
Це виправдання для того що поляки небрезгують і бізнес вести з росіянами зараз, і те що нищать працю українців? Ви в якому польському місті живете?
akarra• 17 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
в кийове
а вы?
я не про поляков, я пишу про украинку, которая ведет бизнес с рашестаном
причем тут поляки?
автор Antiprom • 17 ноября 2024
Ответ дляakarra
Ну то надайте підтвердження що не змінився. Знаєте язиком молоти не мішки носити
akarra• 17 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
знаю, поэтому вы и мелете
автор Antiprom • 17 ноября 2024
Ответ дляakarra
знаю, поэтому вы и мелете
Ваше ’Знаю’ це не підтвердження, ще раз надайте підтвердження що не змінився, хто він, БО язиком молоти це не мішки носити.. якщо не можете надати підт, будь ласка не займайте між час на ваші беззмістовні відповіді
nata.ant• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну поляки насправді бдять свої інтереси в першу чергу і цілісність свої держави. У цьому їм можна позаздрити.
У вас як наче розтроєння особистості,по ваших коментарях
lilu1990• 17 ноября 2024
Ответ дляnata.ant
Трохи є