під час повітряної ракет атаки сьогодні. коментарі сподобались, українці ніколи не втрачають почуття гумору
Ответ дляAntiprom
А якщо я напишу що мені пофіг на поляків.. знаєте я від них не залежу, а якщо ви залежні від них то це ваші проблеми
Давайте без жовчі. Дискусія в рамках теми. Якщо вам пофіг, можете не писати, переживемо.
Мова про те, що постійно тут пишуть як поляки нас ненавидять, а хіба ми любимо поляків. Висміюємо, тролимо, хейтимо. Як ця тема. То що ми очікуємо?
І друге, хіба не ясно, що поляки думають про свою безпеку і державу, і бажають не мати війни у себе. В аналогічній ситуації не думаю, що ми відрізнялись би.
Ответ дляWomAnn
Яка була причина блокування поляками кордону з Україною?
Ответ дляWomAnn
Слухайте ще раз, українцям в Україні начхати що там думають поляки про нас. Про них ми все зрозуміли. Якщо ви там, в Польші, живете зараз, то це зовсім не значить ми повинні закривати очі на яскраві вчинки поляків, щоб ви там комфортно себе почували))) і взагалі що ви хочете щоб я говорила ай які поляки молодці, кордони українцям блокують, зерно знищують, наші магазини своїми товарами завадили, і тоді коли в Україні війна, вони все носяться з Волинською різнею, а дочекатися мирного часу і тоді вирішувати питання не можна? Зате ми повинні постійн
Ответ дляAntiprom
🤦♀️
І я сподіваюсь, що кожен раз коли ми йдемо в магазин і купуємо польські товари, кожен розуміє що таким чином ми підримуємо економіку Польші.. тобто вони блокують нам кордони, щоб наша продукція не попала на їх ринок, а ми продовжуємо купувати польські товари..
Ответ дляlilu1990
Ну поляки насправді бдять свої інтереси в першу чергу і цілісність свої держави. У цьому їм можна позаздрити.
Насправді з усього колишнього совка єдиною країною, здатною не впасти на коліна перед москвою виявилась Україна.
Тому хз як можна в чомусь заздрити полякам які пустили би пердунця, якби до них заїхало таке лихо, як до нас 24.02.
Вони втерлись мовчки обоссяними труселями москалів, коли ті їхнього преза грохнули. В чому заздрити) заздріть собі що живете в Україні з крутою армією. Якщо ви в Україні звісно а не рашабот)
Ответ дляAntiprom
Це правильне рішення, так і треба робити. Зміцнювати свою країну. А не думати, що нам хтось винен. Але проблема у нас набагато більша, нашій владі насрати на Україну. Лише свої кармани важливі.
Ответ дляWomAnn
Ну влада змінюється і ця зміниться колись, а українські споживачі мусять робити правильний для еконономіки України вибір в магазині
Ответ дляGvenna
Так в тому то і суть. Замість того, щоб обсирати всіх навкруги, потрібно було відбудовувати власну державність та боєздатність. А не ходити з протягнутою рукою до тієї ж Польщі.
Сором. Польща прихистила наших біженців як могла оплачуючи хоча б житло і зараз для пенсіонерів в готелях і пансіонатах. Чому у нас немає такої програми на тому ж Закарпатті і більш спокійних регіонах? Чому наші люди змушені жити в Польші на чужині, бо мають там дах над головою? Чому в Києві повно дорогих машин і нічого не зробленого для пенсіонерів, які постраждали від війни, щоб вони могли жити на свої землі? Нема що сказати? Грошей немає? А так і не скажеш, дивлячись на нашу владу і читаючи новини про хабарі. Так що.
Ответ дляAntiprom
а руськие товары когда покупаем?
зубная паста сплат, декоративка вивьен сабо, чай кертис, евразия, тот же брокар?
это не мешает спать спокойно? только польские товары?
Ответ дляakarra
а руськие товары когда покупаем?
А не купую ні польські, ні російські, ні білоруські. можете підтвердити і надати підтвердження що зараз Брокард та Євразія це російські мережі?
Ответ дляAntiprom
А скільки поляки заробили на цій війні?
На этой войне все зарабатывают, включая украинцев.
Польша блюдит свои интересы в первую очередь, и это правильно для нее. Вы снова обесценили всю помощь, которую она оказала нашим людям, а что сделала наше правительсво для нашего народа??
Sentjabrinka• 17 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
вы также зависите от поляк, как и вся страна и все украинцы
Ответ дляIrinkalak
Яким чином Польща допомогла людям які живуть зараз в Україні? Передала 30-ти річну техніку в обмін на нову військову техніку яку їй надасть США? Яким саме чином Польща допомогла українцям в Україні?
Ответ дляWomAnn
я согласна. ВПО шляются по стране и не знают на какие деньги снимать квартиры. Почему государство не выделит им жилье в тех же отелях, мне тоже не понятно(
Sentjabrinka• 17 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Я з таким самим успіхом можу написати що ви залежите від допомоги ескімосів чи від магнітних бурь на МісяЦі. Ну або ж пишіть конкретно, як я залежу від допомоги Польщі..
вам бесполезно писать, вы все равно не поймете