Біток чи ефір?• 17 ноября 2024
Сколько стоит самая дорогая вещь у вас в гардеробе?
Сколько стоит самая дорогая вещь у вас в гардеробе и что это за вещь?
Чучело-Мяучело• 17 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну, сейчас об этом дизайнере в Украине говорить нельзя. Модель с кисточкой
Чёрт возьми, умеете за интриговать!)) Поперлась гуглить.....
ОливьЕЖечка• 17 ноября 2024
Ответ дляХочу барабульки
Ремень Массимо Дутти)))Я не шмоточница. У меня украшения и уход за кожей,здоровье главное.
Я могу хоть бомжацкую куртку надеть ,но выглядеть в ней на 1000000,потому что в целом картинка красива. Волосы,кожа,улыбку исправила элайнерами и реставрацией,осанка красивая. Поэтому куртка или свитер на мне может выглядеть как из ЦУМа
Вам бы препарат пропить, называется неп*здин
Міні-бікіні• 17 ноября 2024
Та нема нічого такого.
Ну може взуття зимове до 3 тис.
Я планую покупки одягу/ взуття, купую дещо закордоном в рази дешевше ( особливо взуття).
Та й покупкою якоїсь простої речі на шафі, олх чи тут б.у. не соромлюсь ( єдине питаю чи не секонд, я запах не переношу). Сама так багато речей продаю, завжди всі задоволені.
Буває вигідно купувати на сайтах мережевих магазинів, наприклад вайкікі, резервед, бо там знижки є набагато раніше і майже постійно. ( Купила, наприклад 2 светри вайкікі по 400 грн).
Дещо взагалі купую на аліекспрес (бавовняні дуже хороші футболки, ремені, сумки можна знайти непогані, ось замовила лосини на плюші зимові).
Ну може взуття зимове до 3 тис.
Знаю бакси• 17 ноября 2024
Ботинки осенние 1500 грн самое дорогое выходит
Почему? Да потому что одежда в основном из секонда, а обувь приходится новую покупать
Хвець-тець• 17 ноября 2024
Шуби норкові 1500 дол, і 1200 дол.
Які зараз не ношу і не збираюся... Може продати, та хто їх зараз купить хоть за щось.
Туфлі 250 дол. Каблук 12 см, зручна колодка, але я таке взагалі не ношу.
Нащо купувала? Не зрозуміло, пару раз надягла на заходи з бомондом
Чоботи 200 дол, але ж я їх вже 5 рік ношу, ще кілька є в районі 100 +- , але ці скороходи найкращі. Ecco.
Кросівки туфлі то 50-80 дол.
Ну і сумки, 150, 50, 80 євро. І пару штук по 30-35 євро.
А ще куртка шкіряна, 350 дол.
Кросівки туфлі то 50-80 дол.
А ще куртка шкіряна, 350 дол.
Люблю джаз• 17 ноября 2024
Ответ дляБолтушка Му
Шкіряна сумка, 1300 грн, їй вже років 6.
А обувь дешевле ?
Кусачая Я• 17 ноября 2024
Ботинки балдинини 125€
Сумка фурора 150
Платья до 70
Дорогое это ювелирка
Сумка фурора 150
Платья до 70
Дорогое это ювелирка
Шиворот Навыворот• 17 ноября 2024
На тряпки особо не трачусь, наверное куртка зимняя, длинная за 3 тыс вроде, из С&A
Хочу барабульки• 17 ноября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
А вам бы заняться собой и убедиться что не вещь красит человека,а человек вещь.
Ширли-Мырли• 17 ноября 2024
Дублянка, ціну точно не пам´ятаю, але була дорога. Зараз на ній мої коти взимку сплять. Ще є перстень з брюліками, ціну не знаю, б/ч подарував.
Рогнеда Карповна• 17 ноября 2024
Дизайнерська сукня Беджлі Мішка 750 дол, але я купила за 75 на іделі. Йому 10 років.
Як рахувати? Якщо зіпсувати, то нову за 75 не купиш, але по факту платила 75.
Сумка корс, около 60 дол + доставка і % посереднику. Але повна ціна 375.
Годинник корс 150 або 225 дол. Так і платила. Це певно найдорожче що платила сама. Але собівартість дорожча в сукні.
Більше нічого дорогого. Є фурла аутлет за 110 є + доставка і %. Скільки повна ціна в аутлеті не знаю, може 220.. не пам‘ятаю.
Зараз нічого дорогого не купую. Зари вистачає і доношую що є
Кусачая Я• 17 ноября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Никто по полной цене эти вещи не покупает
Рогнеда Карповна• 17 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Хм.. Лоро Піано? Та навряд вони не зручні, це ж лофери
Рогнеда Карповна• 17 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
Точно. Але скільки сумка Корс в Києві в Оушен Плаза. Явно не 60 дол. Ніхто не купує, вважаєте? А навіщо тоді вони там?
Я не знаю як рахувати. Чи цінність чи скільки по факту обійшлося
Кусачая Я• 17 ноября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
По факту конечно
В магазине в Киеве покупают когда надо привести мужика и на месте купить.А кто сам распоряжается деньгами заказывают по нормальной цене
Рогнеда Карповна• 17 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
По факту конечно
Не сперечаюся. Але і по 60 її не завжди можна вихватити, потрібно чекати знижку моніторити.
Моя подруга хотіла купити, а поки чеуала знижку, витрвтила все, на знижці не було.
Ну таке..
я не знаю
До речі, згадала прикол
У нас в райцентрі копія Корса та ще така кустарна, коштує 2700
І купують.
Ну таке..
я не знаю
До речі, згадала прикол
І купують.
Хвець-тець• 17 ноября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Скільки по факту обійшлося. Я думаю так правильніше.
Бо так бувають цінники просто дурні.
Рогнеда Карповна• 17 ноября 2024
Ответ дляХвець-тець
Бо так бувають цінники просто дурні.
По факту, найдорожчий годинник Корс.
Кусачая Я• 17 ноября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну таке..
я не знаю
До речі, згадала прикол
І купують.
Ну таке..
я не знаю
До речі, згадала прикол
І купують.
Ну ок,60-120.но за 400$ можно купить покруче корса
Рогнеда Карповна• 17 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
Я погоджуюся
Ще у Ніколаса Карми часто дівчата з пафосом кажуть «а це Корс, щось 400 дол»
Ага, звісно 😂
Тирамісу на терасі• 17 ноября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
SIRADEKIAN
Рогнеда Карповна• 17 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
SIRADEKIAN
Не знаю такий бренд. Чому в Україні не можна говорити? Маскальський чи що?
Бачу на дизайнера деякі блогери підписані.
А краіна походження не зрозуміла
Рогнеда Карповна• 17 ноября 2024
Я ще і на алі планую спробувати щось купувати, після скандалу з боді ван бай ван за 1700 і алі за 290 анологічне
Вумна вутка• 17 ноября 2024
Ответ дляКраїна мрій
900€ куртка Woolrich и 800€ дубленка Massimo Dutti
Как вам дубленка от МД? В раздумьях стоит ли своих денег по качеству носки
Країна мрій• 17 ноября 2024
Ответ дляВумна вутка
Честно говоря, не самая универсальная вещь. К качеству вопросов нет, она сшита идеально, и на бирке было указано, что произведено в самой Испании, не Бангладеш и не Китай. Но она оооочень тонкая, это вещь не для зимы. Я ее надеваю буквально пару раз когда ребенка в садик/из садика забрать и пройти 10 шагов от машины и назад
Вумна вутка• 17 ноября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Спасибо большое за отзыв 🙌