ПесиКот• 17 ноября 2024
Какой вариант будет дешевле на НГ стол
Накупить готовых салатов или готовить самой
Результат:
вже голосів:
82 (76.64%)
готовить самой
14 (13.08%)
тык
11 (10.28%)
купить
Ms. Доброта• 17 ноября 2024
Залежно де зустрічати НР)) якщо вдома невеликою компанією, простіше буде купити і не паритися
Харчовий тріль• 17 ноября 2024
Ответ дляя Кукарача
С кем планируете встречать НГ ?
Якщо поїсть купленої то з черговою бригадою інфекційки))
Мания-Величия• 17 ноября 2024
Зависит от объема и количества видов. Тазик оливье дешевле сделать дома. 5 видов разных салатов по 500 грамм каждый дешевле купить, особенно, если ингридиенты не повторяются.
Амбасадор щастя• 17 ноября 2024
Я щороку з дітьми святкую.Купуємо суші/піцу,колу.А ви дивитеся,як вам краще,зручніше,дешевше,вподобання,традиції.
Гадаю_По_шнуркам• 17 ноября 2024
Представляете приходите за салатами , а их раскупили уже. Что делать будете?)
Луноликая Вика• 17 ноября 2024
Ответ дляТоска в носках
Дешевше взагалі без салатів.
банку кильки в томате и чёрного хлебушка.
ЗдесяЯ• 17 ноября 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Без салатів новий рік не прийде?
Безглузде питання. На таке завжди важко відповідати
Луноликая Вика• 17 ноября 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Без салатів новий рік не прийде?
конечно нет. мы вот не готовили и у нас до сих пор 2023.
ЗдесяЯ• 17 ноября 2024
Авторе, готувати самій як правило дешевше. Але якщо не вмієте розраховувати продукти і потім залишок пропаде, то вийде не дешевше, а можливо навіть дорожче.
Наприклад купите банку каперсів за 100 грн і тільки чайну ложку використаєте і все інше пропаде. То краще купити готовий салат
Харчовий тріль• 17 ноября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Дуже легко - прийде. Безглуздо цього не знати
ЗдесяЯ• 17 ноября 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Хіба автор питала чи прийде новий рік без салатів?
ОливьЕЖечка• 17 ноября 2024
Тут для меня например важен вкус, если я какое то куплю? Допустим пиццу знаю где брать проверенную, а салаты нет.
Харчовий тріль• 17 ноября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Аякже
Амбасадор щастя• 17 ноября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Ну як тазиками і 3 дня напихатися,бо пропадає,то краще купити.Бо на вазі + 3 буде і повно майонезу