Снегурочко• 17 ноября 2024
Дізналась що чекаю дівчинку
В мене вже є 2 дівчинки , мріяла відчути як воно бути мамою хлопчика . Не можу впоратись з емоціями , чоловік заспокоює , в мене дивний настрій , хоча намагаюсь не показувати… всі помітили . Мами , в яких була схожа ситуація , коли вас відпустило ?
Огірок та Помідорчик• 17 ноября 2024
Це круто. Просто бути мамою здорової дівчинки і мати сили, здоров´я і фінанси. Не беріть дурного в голову. Розумію. Але вже будуть сестрички. У мами в сім´ї 3 дівчинки, потім 2 хлопчика.
Тоска в носках• 17 ноября 2024
У меня уже была девочка, делала эко и можно при переносе было выбрать пол эмбриона, выбрала девочку. Теперь у меня две девочки.❤️❤️.
Пусть родится здоровой!
САМ_ТАКОЙ• 17 ноября 2024
Да ніколи. В нас 2 дівчинки, в чоловіка 3 дівчинки та онука.
У брата 3 хлопця. Взагалі пофік. Це просто бажані діти
Лиса Патрикевна• 17 ноября 2024
автор, у моей подруги три парня). не огорчайтесь. Ребенок, любой, сын или дочь, не важно, это такие эмоции, такой кайф, что пол это мелочи. Ну что значит почувствовать себя мамой мальчика? вы правда считаете, что мамы мальчиков чувствуют себя как- то иначе? как мама и сына и дочери уверяю вас , НЕТ.
я мама.
люблб обоих.
и вы полюбите.
а муж ваш ювелир)
и вообще. есть поверье, что много мальчиков рождается перед войной. А у вас девочка. Значит есть надежда)
я мама.
люблб обоих.
и вы полюбите.
а муж ваш ювелир)
Снегурочко
• 17 ноября 2024
Я заспокоюю себе , що три дівчинки , для мене краще ніж три хлопця 😂
#Пойду_кгадалке• 17 ноября 2024
нашо тих хлопців народжувати,щоб потім гемор мати з тцк,хоча скоро і до дівчат вже довбатися почнуть
Снегурочко
• 17 ноября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
О це мені свекруха сказала , на війну не забудуть , радій !
Снегурочко
• 17 ноября 2024
Ответ дляГола з конопель
когда родите,тогда и отпустит.
Омг , це довго 😭
Гола з конопель• 17 ноября 2024
плод чувствует желанный он или нет,любят его или нет.любите своего ребенка,желайте ей счастья.
Ацетилсалициловая кислота• 17 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Яке ж щастя мати ще одну дівчинку ☺️🌷
У вас є син?
Автор, розумію вас прекрасно. Я теж засмутилася, коли дізналася, що буде дівчинка третя. Це мине. Правда ми сходили потім і за 4-м
Снегурочко
• 17 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Омг , я за 4 точно не піду , мені вже 40 . На третю дитину важко наважувалась , сина хотіла .. і хто в вас 4 ?
Дверной_Проем• 17 ноября 2024
Вы ничего не решаете. Главное,чтоб был здоровый ребенок.
Странно,что расстроились вы,а не муж,обычно мужчины хотят сыновей!
А если уж планировали третьего и хотели разнополых,надо было прибегнуть к ЭКО.
Снегурочко
• 17 ноября 2024
Ответ дляДверной_Проем
Це перша дитина мого чоловіка . Тому він не засмутився , або гарно зіграв . В мене 2 дівчинки від першого шлюбу
как тебе такое илон маск• 17 ноября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Для того, щоб взагалі народжувати необхідні хлопці
Снегурочко
• 17 ноября 2024
Моя мама ще ляпнула за столом , ну нічого четвертий буде хлопець .. тобто всі чекали хлопця , ВСІ ! Я ще більше засмутилась від її слів ..
Да будет так• 17 ноября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
а з дівчатами? то істерики з писками, то місячні болючі, то ліфчики не ті, то вагітність.
Тётя Хрюша• 17 ноября 2024
Автор, я мама трьох дівчат🥰 спочатку був шок, а потім я зрозуміла чому саме в наше життя прийшла вона♥️ це наш космос і безмежна любов.
Снегурочко
• 17 ноября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Дякую , це перша дитинка з моїм довгим чоловіком, мабуть чомусь привезла саме ВОНА а не ВІН бо так потрібно … що ви зрозуміли ?
Повелитель бітка• 17 ноября 2024
Я мама дівчинки. За другою манюнькою піду, хочу дівчинку, якщо за третьою наважусь - також
#Пойду_кгадалке• 17 ноября 2024
Ответ дляДа будет так
то найменше...про айфони забули? ,але в порівнянні з хлопцем і відкупом за його життя від тцк ,то фігня
Снегурочко
• 17 ноября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Я доречі коли дізналась , що друга дівчинка теж дуже зраділа, що в мене буде друга саме дівчинка . А тут наче вже за хлопцем і йшли, але по заказу не вийшло😏
Ответ дляСнегурочко
Син
Да будет так• 17 ноября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ну, народжувати теж не завжди ейфорично. А в житті майже кожній треба через це пройти
Вредняжка• 17 ноября 2024
У меня третьему сыну 5 месяцев, самое главное, чтобы ребенок был здоров, обожаю своих детей, единственно переживаю, что буду свекровью 3 раза))