Бринзолетта• 17 ноября 2024
Хто зустрічається/живе з офіційно не розлученим чоловіком
Вже майже 5 років разом. З дружиною живе окремо, 100% її не любить і не спілкується. Діти за цей час вже майже виросли. Нам з ним добре, живемо то разом, то окремо, як нам зручно, матеріально я не залежна, але усі побутові питання на ньому. Заміж не звав, та мені воно й не треба. Не розлучається, бо каже, що геморно, і одна дитина ще не повнолітня. Не хочу на нього давити, але останнім часом, щось мені не комфортно з того. Як його підштовхнути?
ТигрЛьвович• 17 ноября 2024
Вы ВСЕГДА будете на вторых ролях, запомните и примите это. Или так или никак!
Королева ганделику• 17 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
Нам з ним добре, Заміж не звав, та мені воно й не треба - так треба или не?
Зі слів, кому не пропонують, то всім не треба. А як пропонують, то вже і фата наготовлена 5 років тому.
Нервогенератор• 17 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Яка пі3дьож
5 років гєморно розвестись
100%
Бринзолетта
• 17 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
Не в тому справа. Не подобається, що в нього офіційно є інша жінка
Нервогенератор• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Ну вам воно болить? То ставьте вопрос ребром
Бринзолетта
• 17 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Яка пі3дьож
5 років гєморно розвестись
З тою жінкою у них нема майбутнього я впевнена
Нервогенератор• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
А в чому проблема донести документи до суду? Можна і адвокатом
Королева ганделику• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Життя таке непредсказуєме. Чого я тільки не бачила.
Нервогенератор• 17 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Ой, не кажіть
Бринзолетта
• 17 ноября 2024
Ответ дляНервогенератор
Йому це не важливо
Чаклунка-ведунка• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Так якщо не подобається, чому би так і не сказати: слухай, Валєра, я вже хочу за тебе заміж, раніше не хотіла, а за тебе хочу. Ти мені підходиш, тому розлучайся, тобі досить для цього 3 місяці? І все, чекаєте. Якщо нічого не робить - їде в закат. Тільки це потрібно було зробити років так 3-4 назад.
Нервогенератор• 17 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
ему это не нужно. да и зачем? для коханки с которой то живут, то не живут?
100% чоловік в ажурі😂
Нервогенератор• 17 ноября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
100%
Бринзолетта
• 17 ноября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
В наших стосунках немає ультиматумів.
Я не хочу що він ішов у закат:)
Ответ дляЧаклунка-ведунка
так авторице 5 лет было норм, а тут вдруг её клемануло?
Нервогенератор• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
В наших стосунках немає ультиматумів.
Я не хочу що він ішов у закат:)
Ви ду…
Хвильоватиша• 17 ноября 2024
Прожили вместе 4 года до его развода. С женой они к тому времени уже лет 7 как не жили. Мне его штамп совершенно не мешал
Королева ганделику• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Йому це не важливо
Ось зустріне жінку, яку покохає, то ще і побіжить платити хабарі, щоб за пару неділь розвели. Мужик, як боїться жінку втратити, то таке творять, що і не подумав би ніколи, що вони на таке здатні.
Не потрібні ви йому, вирішив, вам і так сойдьот. Одна варта всього, і він все зробить для неї . А іншій , як вам: нічого. Знецінює вас , як жінку , конкретно.
Нервогенератор• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
В наших стосунках немає ультиматумів.
Я не хочу що він ішов у закат:)
Ну як у вас з самооцінкою? Нічого не смущає?
Чаклунка-ведунка• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
В наших стосунках немає ультиматумів.
Я не хочу що він ішов у закат:)
Тоді сидіть і далі у коханках. До чого тема?
Королева ганделику• 17 ноября 2024
Ответ дляНервогенератор
А взагалі, Нах вам той з причепом? Пошукайте іншого без проблем
5 років на оленя витратила.
Love_Love_Love_• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
І з вами немає - він впевнений