Або можливо хтось може порадити логопедичний садочок , головне конкретного вихователя щоб , потрапити саме до неї, бо по відгуками не можу обрати
Ответ дляHB_girl
Шевченківський район великий. Вас яка локація цікавить?
Будь яка, транспорт не проблема, мені головне знайти реально гарного вихователя , бо як начиталася відгуків, що дітей гноблять, шарпають, кричать, наказують.. хочеться нормального відношення, є деякі затримки мовлення , тому дивлюся і логопедичні садки, але і обичні державні розглядаю , просто нема у кого спитати поради в цьому районі знайомих немає